Seksualūs kojinių diržai

Kojinių diržai – tai vienas iš seksualiausių drabužėlių, kokį gali turėti moteris. Jie akimirksniu sukurs intrigą ir leis jaustis ypatingai. Kojinių diržas subtiliai sujungia Jūsų gundantį apatinio trikotažo derinį. Šis seksualus drabužėlis skirtas prilaikyti prisegamas kojines, kad jos galėtų net ir visą dieną išsilaikyti savo vietoje, o Jūs nejaustumėte diskomforto nuolat jas traukdama į viršų. Tačiau kojinių diržai tai ir labai seksuali, pikantiška apatinio trikotažo detalė, kuri nepaliks abejingų. Cupid.lt siūlo gausų prisegamų diržų pasirinkimą. Mūsų asortimente rasite įvairių spalvų ir stilių kojinių diržų.

Seksualumas ir patogumas viename

Šį drabužėlį galite dėvėti tiek miegamajame, norėdama suvilioti savo mylimąjį, tiek po kasdiene apranga, kad jaustumėtės itin patogiai. Dažniausiai kojinių diržai vertinami kaip labai seksuali apatinio trikotažo detalė, tačiau jie taip pat yra ir labai patogus ir praktiškas apatinio trikotažo pasirinkimas. Prisegamų kojinių diržas patogiai prilaikys kojines ir neleis joms smukčioti. Drabužėlis dažniausiai turi keturis reguliuojamo ilgio dirželius – po vieną priekyje ir nugaroje ant kiekvienos kojos. Šie dirželiai atlieka ne tik praktinę, bet ir estetinę funkciją, nes atrodo pikantiškai ir gundančiai, ypač jei jų yra daugiau nei keturi.

Formuoja figūrą ir vizualiai lieknina

Kojinių diržai idealiai tinka, jei norisi paslėpti netobulumus pilvo ir šlaunų srityse. Šis pikantiškas drabužėlis optiškai lieknina liemenį, tad jūs galėsite labiau pasitikėti savimi. Daili talija ir apvalūs klubai – visa tai spinduliuoja seksualumu ir paryškina daugelio taip pageidaujamą smėlio laikrodžio figūrą. Suderinta liemenėlė, kelnaitės, prisegamos kojinės ir šių kojinių diržas visą dieną leis jaustis nuostabiai, o nusivilkus viršutinius drabužius, toks derinys taps geriausiu viliojimo ginklu.

Pikantiškos detalės sukurs pasakišką įvaizdį

Po kasdiene apranga galite rinktis paprastesnius, mažiau puošnius kojinių diržus, tačiau miegamajame galite paskleisti visą jų viliojimo galią. Cupid.lt galėsite išsirinkti jūsų stilių ir skonį atitinkančius prisegamų kojinių diržus.

Dažniausiai prisegamų kojinių diržai siuvami iš įvairaus stambumo tinklelio, todėl jei norite priblokšti savo antrąją pusę, rinkitės stambaus tinklelio prisegamą diržą. Nepamirškite pagalvoti ir apie spalvą: elegantiškam įvaizdžiui puikiai tiks juoda ar balta, aistringai nakčiai – raudona ar bordo, romantiškam vakarui – rožinė ar vos rausva, savo išskirtinumui pabrėžti rinkitės ryškias, netradicines apatinio trikotažo spalvas.

Prisegamų kojinių diržai dažniausiai puošiami:

 • Nėriniais;
 • Įvairiais raštais;
 • Blizgiais aksesuarais;
 • Kaspinėliais;
 • Siauromis juostelėmis.

Kiekviena detalė sukurs savitą stilių ir leis jaustis ypač patraukliai. Nėriniai atrodo itin moteriškai ir jausmingai, o gėlių raštai suteikia ypatingo žavesio. Įvairūs papuošalai ir kaspinėliai, esantys ant kojinių diržo trauks mylimojo žvilgsnį ir dėmesį. Siauros juostelės gali pabrėžti tiek šlaunis, pilvuką, klubus ar užpakaliuką – viskas priklauso tik nuo jūsų pasirinkimo.

Skaityti daugiau
Mažiau

13 prekių

Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Prisegamų kojinių ir diržo rinkinys Leg Avenue Rachel

  Ypatinga kaina 22,95 € Kaina 26,95 €
 2. Prisegamų kojinių ir diržo rinkinys Leg Avenue Rachel

  Ypatinga kaina 22,95 € Kaina 26,95 €
 3. Kojinių diržas Obsessive Bianelle

  Nuo 24,95 € Kaina 44,95 €
 4. Kojinių diržas Obsessive Lonesia

  Nuo 29,95 € Kaina 39,95 €
 5. Kojinių diržas Obsessive Marrbel

  Nuo 19,95 € Kaina 25,95 €
 6. Kojinių diržas Obsessive Allunes

  Nuo 15,95 € Kaina 38,95 €
 7. Kojinių diržas Obsessive Isabellia

  Nuo 21,95 € Kaina 28,95 €
 8. Kojinių diržas Obsessive Loventy

  Nuo 20,95 € Kaina 32,95 €
 9. Kojinių diržas Obsessive Catia

  Nuo 15,95 € Kaina 20,95 €
 10. Kojinių diržas Obsessive Charms

  Nuo 21,95 € Kaina 28,95 €
 11. Kojinių diržas Obsessive Miamor

  Nuo 21,95 € Kaina 24,95 €
 12. Kojinių diržas Obsessive Joylace

  Nuo 21,95 € Kaina 25,95 €
per puslapį