Penio pompos

Neabejotinai, daugelis vyrų vienu ar kitu gyvenimo etapu yra pagalvoję apie savo varpos dydį ir sukę galvą, kaip natūraliai ir saugiai jį būtų galima pakeisti į didesnę pusę, ilgiau ją tokią išlaikyti. Taip pat yra daug vyrų, kurių gyvenimo kokybei trukdo dėl įvairių priežasčių atsirandantys erekcijos sutrikimai. O tai mažina pasitikėjimą savimi ir trukdo džiaugtis tenkinančiais intymiais santykiais. Penio pompos – tai sekso žaislai, priemonės, kurie gali padėti itin paprastu ir saugiu kūnui būdu trumpam padidinti pasididžiavimą, jį sustiprinti, todėl galima ir vėl mėgautis kokybišku seksu. Elektroninėje parduotuvėje Cupid.lt jų galite rasti net keleto rūšių, todėl neabejojame, kad pasirinksite sau tinkamiausią ir patogiausią naudoti tipą.

Skirtingi penio pompų tipai

Penio pompa mūsų elektroninėje parduotuvėje yra dviejų skirtingų tipų. Galite rinktis rankinę arba automatinę pompą. Rankinė pompa išsiskiria savo paprastu veikimo mechanizmu ir patogiu, nesudėtingu naudojimu. Viena ranka reikia laikyti cilindrą, o kita – spaudinėti rankenėlę. Dėl šio veiksmo cilindro viduje sukursite vakuumą, kurį galėsite ten išlaikyti su nedideliu vožtuvu. Slėgį valdyti galima slėgio atleidimo mygtuku.

Automatinė pompa visą procesą padaro už jus, o jums telieka stebėti, kaip didėja ir stiprėja varpa! Jums dėl to nereikės pajudinti nei vieno pirštelio. Ką reikia padaryti? Įskverbti varpą į cilindrą, spustelėti ant pompos valdymo mechanizmo esantį mygtuką ir stebėti augimą. Norėdami vakuumą išleisti, spauskite antrąjį mygtuką. Verta paminėti, kad kai kurios automatinės pompos skleidžia vibraciją – taigi, tai papildomas malonumas.

Beveik visos Cupid.lt asortimente esančios penio pompos turi perregimus, skaidrius cilindrus. Ant šių cilindrų esanti matavimo skalė leidžia realiu laiku matyti, kaip didėja varpa, ir sekti rezultatus. Taip pat daugelyje penio pompų komplektų rasite ir penio žiedą. Jį rekomenduojama užsimauti vos baigus procedūrą – taip rezultatus išlaikysite kur kas ilgiau. Penio žiedai atitolina ejakuliaciją ir sustiprina erekciją.

Kaip naudotis penio pompa?

Penio pompa naudojama išties paprastai – tiek rankinė, tiek automatinė. Pateikiame išsamią jos naudojimo instrukciją:

 • Visų pirma, ištepkite penį lubrikantu ir priglauskite varpos galvutę prie minkštos ir tamprios įskverbimo angos.
 • Įskverbkite pasididžiavimą į vidų.
 • Jeigu tai rankinė pompa, spaudinėkite pompos rankenėlę tol, kol pasieksite norimą rezultatą. Jeigu tai automatinis žaislas, spustelėkite įjungimo mygtuką.
 • Penio pompos vakuumą išleiskite atleisdami slėgio vožtuvą, esantį prie pompos rankenėlės arba paspauskite kitą mygtuką (jeigu naudojatės automatinės pompos mechanizmu).

Jeigu pompos mova yra pagaminta iš TPE gumos, pompą galite naudoti su bet kokios rūšies lubrikantu, o jeigu ji silikoninė – tuomet jai tiks tik vandens pagrindo lubrikantas. Po kiekvienos sesijos ištraukite pompos minkštąją dalį – movą – bei ją ir cilindrą plaukite šiltu vandeniu arba nuvalykite sekso žaislų valikliu.

Įvairūs dizainai kiekvieno skoniui

Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite ne tik skaidrių, tačiau ir spalvotų penio pompų – tai gali būti ryški mėlyna, raudona, tamsiai pilka. Penio pompa viena nuo kitos taip pat skiriasi pumpavimo rankenėlėmis. Vienos pompos turi medicininio stiliaus pompelę, o kitos patogią, ergonomišką, didelę rankeną – rinkitės tokį dizainą, kurį patogiausia naudoti jums.

Jeigu norite matyti ne tik matavimo skalę, tačiau ir sekti slėgio rodiklius, rinkitės pompą su slėgio matuokliu. Penio pompos komplekte gali turėti ir realistiškai vaginą imituojantį vožtuvą. Pasirinkite patys, kiek norite priartėti prie tikrovės!

Ar jau žinai, kaip nustebinsi savo antrąją pusę šiąnakt? Tuomet nieko nelauk ir užsisakyk sekso žaislą, kuris pagerins intymaus gyvenimo kokybę ir kaipmat grąžins pasitikėjimą savimi. Tai nebrangus, natūralus ir saugus būdas padidinti savo svarbiausias apimtis.

Skaityti daugiau
Mažiau

27 prekės

Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Penio pompa Bathmate Hydromax 9

  Ypatinga kaina 138,95 € Kaina 154,95 €
 2. Penio pompa Bathmate Hydromax 7

  Ypatinga kaina 108,95 € Kaina 119,95 €
 3. Penio pompa Bathmate Hydromax 7

  Ypatinga kaina 108,95 € Kaina 119,95 €
 4. Penio pompa Bathmate Hydro 7

  Ypatinga kaina 74,95 € Kaina 84,95 €
 5. Penio pompa Rimba P Pump PP01

  16,95 €
 6. Juoda penio pompa EasyToys Jack Pump

  Ypatinga kaina 18,95 € Kaina 27,95 €
 7. Vibruojanti penio pompa Performance VX4

  Ypatinga kaina 31,95 € Kaina 45,95 €
 8. Žaislų rinkinys vyrams Blush Go Big

  Ypatinga kaina 27,95 € Kaina 35,95 €
 9. Automatinė penio pompa Menzstuff Automatic Penis Pump

  Ypatinga kaina 31,95 € Kaina 48,95 €
 10. Juoda penio pompa Performance VX101

  Ypatinga kaina 21,95 € Kaina 31,95 €
 11. Penio pompa Dream Toys Ramrod Trigger

  17,95 €
 12. Penio pompa EasyToys Jack Pump

  Ypatinga kaina 18,95 € Kaina 28,95 €
 13. Penio pompa Performance VX2

  Ypatinga kaina 40,95 € Kaina 55,95 €
 14. Penio pompa Menzstuff Trigger Handle Penis Pump

  Ypatinga kaina 17,95 € Kaina 29,95 €
 15. Penio pompa Dream Toys Ramrod Classic

  19,95 €
 16. Raudona penio pompa Menzstuff Penis Enlarger

  Ypatinga kaina 18,95 € Kaina 32,95 €
 17. Penio pompa EasyToys Johnny Pump

  Ypatinga kaina 17,95 € Kaina 28,95 €
 18. Penio pompa Dream Toys Ramrod Pistol

  17,95 €
Puslapis
per puslapį