Penio pompos

Neabejotinai, daugelis vyrų vienu ar kitu gyvenimo etapu yra pagalvoję apie savo varpos dydį ir sukę galvą, kaip natūraliai ir saugiai jį būtų galima pakeisti į didesnę pusę, ilgiau ją tokią išlaikyti. Taip pat yra daug vyrų, kurių gyvenimo kokybei trukdo dėl įvairių priežasčių atsirandantys erekcijos sutrikimai. O tai mažina pasitikėjimą savimi ir trukdo džiaugtis tenkinančiais intymiais santykiais. Penio pompos – tai sekso žaislai, priemonės, kurie gali padėti itin paprastu ir saugiu kūnui būdu trumpam padidinti pasididžiavimą, jį sustiprinti, todėl galima ir vėl mėgautis kokybišku seksu. Elektroninėje parduotuvėje Cupid.lt jų galite rasti net keleto rūšių, todėl neabejojame, kad pasirinksite sau tinkamiausią ir patogiausią naudoti tipą.

Skirtingi penio pompų tipai

Penio pompa mūsų elektroninėje parduotuvėje yra dviejų skirtingų tipų. Galite rinktis rankinę arba automatinę pompą. Rankinė pompa išsiskiria savo paprastu veikimo mechanizmu ir patogiu, nesudėtingu naudojimu. Viena ranka reikia laikyti cilindrą, o kita – spaudinėti rankenėlę. Dėl šio veiksmo cilindro viduje sukursite vakuumą, kurį galėsite ten išlaikyti su nedideliu vožtuvu. Slėgį valdyti galima slėgio atleidimo mygtuku.

Automatinė pompa visą procesą padaro už jus, o jums telieka stebėti, kaip didėja ir stiprėja varpa! Jums dėl to nereikės pajudinti nei vieno pirštelio. Ką reikia padaryti? Įskverbti varpą į cilindrą, spustelėti ant pompos valdymo mechanizmo esantį mygtuką ir stebėti augimą. Norėdami vakuumą išleisti, spauskite antrąjį mygtuką. Verta paminėti, kad kai kurios automatinės pompos skleidžia vibraciją – taigi, tai papildomas malonumas.

Beveik visos Cupid.lt asortimente esančios penio pompos turi perregimus, skaidrius cilindrus. Ant šių cilindrų esanti matavimo skalė leidžia realiu laiku matyti, kaip didėja varpa, ir sekti rezultatus. Taip pat daugelyje penio pompų komplektų rasite ir penio žiedą. Jį rekomenduojama užsimauti vos baigus procedūrą – taip rezultatus išlaikysite kur kas ilgiau. Penio žiedai atitolina ejakuliaciją ir sustiprina erekciją.

Kaip naudotis penio pompa?

Penio pompa naudojama išties paprastai – tiek rankinė, tiek automatinė. Pateikiame išsamią jos naudojimo instrukciją:

 • Visų pirma, ištepkite penį lubrikantu ir priglauskite varpos galvutę prie minkštos ir tamprios įskverbimo angos.
 • Įskverbkite pasididžiavimą į vidų.
 • Jeigu tai rankinė pompa, spaudinėkite pompos rankenėlę tol, kol pasieksite norimą rezultatą. Jeigu tai automatinis žaislas, spustelėkite įjungimo mygtuką.
 • Penio pompos vakuumą išleiskite atleisdami slėgio vožtuvą, esantį prie pompos rankenėlės arba paspauskite kitą mygtuką (jeigu naudojatės automatinės pompos mechanizmu).

Jeigu pompos mova yra pagaminta iš TPE gumos, pompą galite naudoti su bet kokios rūšies lubrikantu, o jeigu ji silikoninė – tuomet jai tiks tik vandens pagrindo lubrikantas. Po kiekvienos sesijos ištraukite pompos minkštąją dalį – movą – bei ją ir cilindrą plaukite šiltu vandeniu arba nuvalykite sekso žaislų valikliu.

Įvairūs dizainai kiekvieno skoniui

Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite ne tik skaidrių, tačiau ir spalvotų penio pompų – tai gali būti ryški mėlyna, raudona, tamsiai pilka. Penio pompa viena nuo kitos taip pat skiriasi pumpavimo rankenėlėmis. Vienos pompos turi medicininio stiliaus pompelę, o kitos patogią, ergonomišką, didelę rankeną – rinkitės tokį dizainą, kurį patogiausia naudoti jums.

Jeigu norite matyti ne tik matavimo skalę, tačiau ir sekti slėgio rodiklius, rinkitės pompą su slėgio matuokliu. Penio pompos komplekte gali turėti ir realistiškai vaginą imituojantį vožtuvą. Pasirinkite patys, kiek norite priartėti prie tikrovės!

Ar jau žinai, kaip nustebinsi savo antrąją pusę šiąnakt? Tuomet nieko nelauk ir užsisakyk sekso žaislą, kuris pagerins intymaus gyvenimo kokybę ir kaipmat grąžins pasitikėjimą savimi. Tai nebrangus, natūralus ir saugus būdas padidinti savo svarbiausias apimtis.

Skaityti daugiau
Mažiau

43 prekės

Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Penio pompa ToyJoy Power Pump

  Ypatinga kaina 11,95 € Kaina 21,95 €
 2. Penio pompa ToyJoy Power Massage Pump

  Ypatinga kaina 15,95 € Kaina 23,95 €
 3. Automatinė penio pompa Pumped Automatic Cyber Pump

  Ypatinga kaina 74,95 € Kaina 99,95 €
 4. Penio pompa Pumped Classic Penis Pump

  Ypatinga kaina 21,95 € Kaina 24,95 €
 5. Penio pompa Pipedream Fanta Flesh Pussy Pump

  Ypatinga kaina 38,95 € Kaina 44,95 €
 6. Penio pompa Pipedream Beginners

  Ypatinga kaina 16,95 € Kaina 20,95 €
 7. Vibruojanti penio pompa Pipedream Extender Pro

  Ypatinga kaina 134,95 € Kaina 149,95 €
 8. Vibruojanti penio pompa Intoyou Boost Pump PSX06

  Ypatinga kaina 29,95 € Kaina 34,95 €
 9. Penio pompa Intoyou Boost Pump PSX04

  Ypatinga kaina 11,95 € Kaina 19,95 €
 10. Penio pompa Intoyou Boost Pump PSX03

  Ypatinga kaina 29,95 € Kaina 34,95 €
 11. Penio pompa Bathmate Hydromax 9

  Ypatinga kaina 138,95 € Kaina 154,95 €
 12. Penio pompa Bathmate Hydro 7

  Ypatinga kaina 75,95 € Kaina 84,95 €
 13. Penio pompa Dream Toys Ramrod Trigger

  Ypatinga kaina 15,95 € Kaina 23,95 €
 14. Penio pompa Dream Toys Ramrod Pistol Deluxe

  Ypatinga kaina 34,95 € Kaina 52,95 €
 15. Automatinė penio pompa Menzstuff Automatic Penis Pump

  Ypatinga kaina 33,95 € Kaina 51,95 €
 16. Penio pompa EasyToys Jack Pump

  Ypatinga kaina 17,95 € Kaina 34,95 €
 17. Penio pompa Performance VX6

  Ypatinga kaina 97,95 € Kaina 125,95 €
 18. Penio pompa ToyJoy Power Pump

  Ypatinga kaina 12,95 € Kaina 21,95 €
 19. Penio pompa Pumped Deluxe Beginner Pump

  Ypatinga kaina 28,95 € Kaina 34,95 €
 20. Penio pompa Bathmate Hydromax 7

  Ypatinga kaina 108,95 € Kaina 119,95 €
Puslapis
per puslapį