Šaldantys

Drėkinimas, komfortiški įsiskverbimai ir maloni vėsa – visa tai apie šaldantį efektą suteikiančius lubrikantus. Šaldantys lubrikantai gali padėti pajusti stipresnį susijaudinimą ir intensyvesnį orgazmą. Elektroninėje parduotuvėje Cupid.lt yra gausus šaldančių lubrikantų pasirinkimas kiekvieno poreikiui.

Kokie šaldančių lubrikantų privalumai?

Viena iš pagrindinių lubrikantų funkcijų – suteikti malonią drėgmę ir sumažinti trintį įsiskverbimų metu. Tačiau kai kurie lubrikantai leidžia mėgautis temperatūrų kaitos žaidimais. Šiame Cupid.lt kataloge rasite šaldančius lubrikantus, kurie turi daugybę privalumų. Kokie jie? Pateikiame keletą užuominų:

 • Pažadina kūną. Kaip ir vėsus dušas, taip ir maloni vėsa ant intymių zonų gali padėti pažadinti kūną ir susijaudinimą. Mūsų organizmas ima daug greičiau reaguoti į pakitusią kraujotaką, o šaltis yra vienas iš faktorių, kuris lemia kapiliarų susitraukimą.
 • Padidina jautrumą. Vėsinantį efektą turintys lubrikantai nėra tas pats, kas priemonės, sumažinančios jautrumą ar suteikiančios aptirpimo pojūtį. Kaip tik priešingai – vėsinantys lubrikantai sužadina ir sustiprina patiriamus pojūčius stimuliacijos metu. Aukštos kokybės lubrikantas turi ne šaldyti, o gaiviai ir subtiliai it mėtos lapelis vėsinti jautriausias jūsų kūno dalis.
 • Padeda patirti intensyvesnius orgazmus. Sužadintas kūnas ir aistra, padidėjęs jautrumas prisilietimams ir kitai stimuliacijai natūraliai padeda patirti intensyvesnius ir galingesnius orgazmus.
 • Paįvairina seksualinį gyvenimą. Nusistovėjusią rutiną intymiame gyvenime puikiai paįvairina šaldantys lubrikantai. Be to, šaldantis efektas gali ne tik suteikti kitokių pojūčių, bet ir sustiprinti patiriamą malonumą.

Ką dar reikėtų žinoti apie šaldančius lubrikantus?

Pateikiame dar keletą gairių, į ką atkreipti dėmesį renkantis šaldančius lubrikantus.

Veikliosios medžiagos. Vėsinantį poveikį turinčiuose lubrikantuose dažniausiai būna mentolio, mėtų ekstraktai ir pan. Jei esate alergiški, būtinai skaitykite lubrikanto sudėtį, kad išsirinktumėte savo organizmui tinkamiausią produktą.

Išbandykite mažiau jautrioje vietoje. Net jei neturite jokių alergijų, prieš naudojant naują produktą patariama nedidelį jo kiekį pirmiau užtepti ne ant jautrių erogeninių zonų, o pavyzdžiui, ant vidinės riešo dalies. Taip įsitikinsite, ar lubrikantas jums tinkamas ir nesukels jokių nepageidaujamų reakcijų. Taip pat atsiminkite, kad vandens pagrindo šaldantys lubrikantai yra daug paprasčiau nuplaunami nei, pavyzdžiui, silikono ar aliejaus pagrindo priemonės.

Pakuočių tipai ir talpa. Cupid.lt elektroninėje parduotuvėje rasite pakuotes su dozatoriais ir be jų. Dozatoriai leidžia patogiai išspausti reikiamą lubrikanto kiekį, na, o buteliukus be dozatorių tereikia tiesiog švelniai spustelėti šonuose. Šiame kataloge pagal savo poreikius galite pasirinkti pakuotes nuo 50 ml iki 300 ml talpos.

Kaina. Šaldančių lubrikantų kaina priklauso nuo daugelio aspektų: nuo gamintojo, produkto sudėties, kiekio, pakuotės tipo (pavyzdžiui, lubrikantų su dozatoriumi kaina gali būti šiek tiek didesnė) ir pan. Įvertinus šiuos aspektus, išsirinksite sau patį optimaliausią variantą.

Skaityti daugiau
Mažiau

8 prekės

Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Šaldantis vandens pagrindo lubrikantas Stimul8 Cooling, 50 ml

  Ypatinga kaina 6,95 € Kaina 9,95 €
 2. Vandens pagrindo lubrikantas Waterglide Tingling, 300 ml

  Ypatinga kaina 9,45 € Kaina 16,95 €
 3. Šaldantis vandens pagrindo lubrikantas Stimul8 Cooling, 125 ml

  Ypatinga kaina 9,45 € Kaina 15,95 €
 4. Šaldantis vandens pagrindo lubrikantas EasyGlide Cooling, 150 ml

  Ypatinga kaina 9,45 € Kaina 14,95 €
 5. Stimuliuojantis lubrikantas Sensuva ON Insane Ice, 240 ml

  Ypatinga kaina 21,95 € Kaina 37,95 €
 6. Šaldantis analinis lubrikantas Wicked Jelle Chill, 120 ml

  Ypatinga kaina 17,95 € Kaina 28,95 €
 7. Šaldantis vandens pagrindo lubrikantas Wicked Toy Breeze, 100 ml

  Ypatinga kaina 18,95 € Kaina 27,95 €
 8. Šaldantis analinis lubrikantas Stimul8 Anal Cooling, 50 ml

  Ypatinga kaina 6,95 € Kaina 10,95 €
per puslapį