Dušai

Vienas iš svarbiausių dalykų sklandžiam ir nepaprastai maloniam analiniam seksui – pasiruošimas jam. Na, o jam pasiruošti padeda ne kas kitas, o analiniai dušai. Elektroninėje parduotuvėje Cupid.lt rasite įvairiausios talpos analinių dušų, kuriais bus paprasta naudotis net ir pradedantiesiems.

Kam skirtas analinis dušas?

Analinis dušas skirtas komfortiškiems ir švariems analiniams potyriams. Jį sudaro silikoninė ar iš PVC gumos pagaminta kriaušė, skirta vandeniui ar kitam skysčiui ir kietas antgalis. Įskverbus šį antgalį į analinę sritį, kriaušės pagalba įšvirkščiamas vanduo, kuris padeda pašalinti nešvarumus. Procedūrą reikėtų kartoti tol, kol vanduo bus visiškai skaidrus.

Turėtumėte žinoti, kad ši procedūra nėra būtina, jog galėtumėte mėgautis kokybišku ir pasakišku analiniu seksu. Ji labiau skirta tiems, kas jaučia diskomfortą ar baimę prieš savo antrąją pusę ar save dėl nešvaros pojūčio.

Analinių dušų dizainai

Nors analinio dušo principas labai paprastas – kriaušės formos pompa ir siauras antgalis, per kurį įpurškiamas skystis, tačiau, jų dizainai gali šiek tiek skirtis.

 • Su siauru antgaliu. Klasikinio dizaino analiniai dušai dažniausiai turi kriaušės formos pompą ir siaurą, ilgą antgalį. Jie skirti lengvai ir nesudėtingai išplauti visus nešvarumus.
 • Su stimuliuojančiu antgaliu. Kai kurie analiniai dušai turi stimuliuojantį antgalį – dažniausiai šie antgaliai yra didesnio skersmens, šiek tiek ilgesni ir gali būti nelygios, banguojančios tekstūros. Tokie analiniai dušai analinio sekso malonumą leidžia patirti dar vykstant pasiruošimui, mat stimuliuojantis antgalis gali būti naudojamas kaip nedidelis sekso žaisliukas.
 • Skirtinga talpa. Elektroninėje parduotuvėje Cupid.lt rasite skirtingos talpos analinius dušus: nuo kelioninio dydžio (75 ml ar 89 ml), vidutinio dydžio (125 ml ar 160 ml) iki itin didelės talpos (200ml ar 224 ml).

Ar reikia lubrikanto?

Daugumos analinių dušų antgaliai yra siauri, tačiau prieš juos įskverbiant, rekomenduojama patepti lubrikantu. Lubrikantas padės komfortiškai ir neskausmingai pradėti pasiruošimą analiniam seksui ir įves į sklandų tolimesnį analinių potyrių kupiną žaidimą.

Kaip prižiūrėti analinį dušą?

Kaip ir kiekvieną sekso žaislą, taip ir analinį dušą prieš ir po naudojimo reikia ypatingai kruopščiai išvalyti. Prie kai kurių analinių dušų yra pridėtas ir plonas ilgas šepetėlis antgaliams išvalyti. Nepamirškite naudoti muilą arba sekso žaislams skirtą valiklį.

Skaityti daugiau
Mažiau

5 prekės

Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Analinis dušas EasyToys Anal Douche Large

  Ypatinga kaina 18,95 € Kaina 31,95 €
 2. Analinis dušas BUTTR GleamingJack

  Ypatinga kaina 15,95 € Kaina 23,95 €
 3. Analinis dušas EasyToys Steamy Douche

  Ypatinga kaina 25,95 € Kaina 35,95 €
 4. Analinis dušas EasyToys Anal Douche Small

  Ypatinga kaina 15,95 € Kaina 27,95 €
 5. Analinis dušas EasyToys Anal Douche Medium

  Ypatinga kaina 16,95 € Kaina 24,95 €
per puslapį