Akių kaukės

Panardinkite savo antrąją pusę į visišką tamsą ir leiskite pajusti ypatingą jaudulį. Akių kaukės skirtos atimti vieną iš juslių – regėjimą – ir taip sužadinti kitus jutimus. Akių kaukės gali padėti atsiduoti partnerio kontrolei ir sukelti intymų jaudulį, sumišusį su nekantrumu, kuomet nežinote, ką jūsų antroji pusė ketina daryti toliau. Elektroninės parduotuvės Cupid.lt asortimente rasite įvairių stilių, spalvų kaukių pasirinkimą.

Akių kaukių rūšys

Akių kaukės, esančios elektroninėje parduotuvėje Cupid.lt, yra dviejų rūšių:

Visiškai nepraleidžiančios šviesos. Tai kaukės, kurios skirtos akliems žaidimams. Kartais nesusimąstome, kaip tam tikrų juslių apribojimas gali jaudinti. Panirus į visišką tamsą, kiekvienas antrosios pusės prisilietimas taps netikėtu ir nepaprastai jaudinančiu.

Kaukė kaip aksesuaras. Cupid.lt kataloge yra ir kaukių, kurios atlieka gundančio aksesuaro paskirtį. Pasipuošti tokia kauke galėsite tiek privataus vakarėlio metu, tiek teminiam vakarėliui draugų kompanijoje.

Kaip išsirinkti akių kaukę?

Pirmiausia reikėtų nuspręsti, ar kaukė jums reikalinga intriguojantiems „akliems“ žaidimams, ar kaip puošnus ir gundantis aksesuaras. Tačiau į ką dar reikėtų atkreipti dėmesį renkantis akių kaukę?

 • Medžiaga. Cupid.lt asortimente rasite akių kaukes pagamintas iš atlaso, dirbtinės odos, plastiko. Atlasinės kaukės švelniai priglus ir uždengs akis, o štai plastikinės kaukės pridengs veidą ir stabiliai išsilaikys savo vietoje žaismingame vakarėlyje.
 • Spalva. Galite rinktis nuo klasikinių juodų ar pilkų atspalvių kaukių iki ryškiai rožinių, raudonų spalvų kaukių. Derinkite prie savo aprangos ar apatinio trikotažo.
 • Dekoracijos. Vienos kaukės gali būti be jokių pagražinimų, lygios, švelnios tekstūros, o štai kitos gali būti puoštos įvairiais nėriniais ar siuvinėjimais. Išsirinkite jūsų skonį geriausiai atitinkančią kaukę.
 • Užrišimo būdas. Elektroninėje parduotuvėje esančios kaukės gali būti su užrišamais raišteliais arba su tampriomis juostelėmis. Abu variantai patogūs – raišteliai užrišami ant galvos pagal individualius matmenis, o tampri guma neleidžia kaukei nusmukti – pasirinkimas priklauso tik nuo jūsų pageidavimų.

Visas mūsų asortimente esančias kaukes galite derinti prie mėgstamo apatinio trikotažo, karnavalinių kostiumų ar tiesiog prie nuogo kūno – nedidelė kaukė dengianti akis dar labiau intriguos.

Skaityti daugiau
Mažiau

11 prekių

Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Akių raištis Bijoux Indiscrets Shhh

  Ypatinga kaina 16,95 € Kaina 19,95 €
 2. Akių kaukė Blaze Elite Eye Mask

  9,95 €
 3. Akių kaukė Obsessive A701

  8,95 €
 4. Akių kaukė Obsessive A700

  9,95 €
 5. Akių kaukė Blaze Blindfold Croco

  9,95 €
 6. Raudona akių kaukė EasyToys Satin Blindfold

  Ypatinga kaina 5,95 € Kaina 11,95 €
 7. Akių kaukė Obsessive Roseberry

  11,95 €
 8. Akių kaukė EasyToys Blindfold

  Ypatinga kaina 12,95 € Kaina 19,95 €
 9. Akių kaukė Obsessive Satinia

  11,95 €
 10. Juoda akių kaukė EasyToys Satin Blindfold

  Ypatinga kaina 5,95 € Kaina 9,45 €
 11. Rožinė akių kaukė EasyToys Satin Blindfold

  Ypatinga kaina 5,95 € Kaina 10,95 €
per puslapį