Užveržiantys penio žiedai

Užveržiantys penio žiedai skirti kuo ilgiau išlaikyti standžią erekciją. Priplūdus į penį kraujo, užveržkite jį tam skirtu penio žiedu ir suteikite savo antrajai pusei ilgiau trunkantį intymumą. Cupid.lt asortimente yra įvairių dizainų ir spalvų užveržiančių penio žiedų, kad atitiktų kiekvieno poreikius ir lūkesčius.

Užveržiančių penio žiedų tipai

Nors užveržiančių penio žiedų pagrindinė paskirtis viena – užveržti ir kuo ilgiau išlaikyti penį standų, tačiau jų yra keletas skirtingų tipų. Tad kokių gi yra užveržiančių penio žiedų ir kuo jie skiriasi?

 • Klasikinis užveržiantis penio žiedas. Tai apvalus, tamprus, bet siauro skersmens penio žiedas. Dažniausiai tokie penio žiedai gali būti nuo vos 1 cm vidinio skersmens, tačiau dauguma jų yra tamprūs tam, kad prisitaikytų prie individualių matmenų ir maksimaliai užveržtų penį. Galite rinktis įvairių dizainų užveržiančius klasikinius penio žiedus: primenančius padangas, snaiges, apvalius, su įvairiais ornamentais – išsirinkite jūsų skonį atitinkantį penio žiedą.
 • Reguliuojamo dydžio penio žiedas. Reguliuojamo dydžio penio žiedas idealiai tiks pirmą kartą tokį sekso žaisliuką norintiems išbandyti, bet tikrai neapvils tų, kurie žino šių penio žiedų naudą ir panaudojimo galimybes. Reguliuojamo dydžio penio žiedas – tai siauras dirželis, kuris turi slankiojantį užveržimą, kad galėtumėte užveržti penį pagal individualų poreikį. Tokį penio žiedą galite užmauti kartu ir per sėklides, tad jo nauda bus dvejopa – ne tik ilgiau išlaikysite standžią erekciją, bet ir dėl užveržtų sėklidžių nutolinsite ejakuliaciją.
 • Su sėklidėms skirtu žiedu. Dažnai užveržiantys penio žiedai turi dar vieną žiedą, skirtą ir sėklidėms užveržti. Toks sekso žaisliukas suteikia ir standesnę erekciją, ir ilgiau trunkančius lytinius santykius, mat dėl užveržtų sėklidžių ejakuliaciją patirsite vėliau.
 • Su analiniu kaiščiu. Tvirtesnis penis, ejakuliacija, įvykstanti vėliau – visa tai gali užveržiantis penio žiedas. Bet tai dar ne viskas. Yra užveržiančių penio žiedų, kurie turi ir analinį kaištį, taigi žaidimų metu jums bus stimuliuojama ir analinė anga bei prostata.

Ką dar reikėtų žinoti apie užveržiančius penio žiedus?

Yra dar keletas svarbių aspektų, ką dar reikėtų žinoti renkantis užveržiantį penio žiedą.

Saugumas. Penio žiedą mūvėti nerekomenduojama ilgiau nei 30 minučių, būtina daryti pertraukas. Jei mūvint penio žiedą jaučiamas tirpimas, skausmas, tinimas ar matomas penio, sėklidžių spalvos pakitimas – nedelsiant nusiimkite penio žiedą.

Medžiagos. Penio žiedai gaminami iš kūnui visiškai saugių medžiagų: silikono ir TPE gumos. Šios medžiagos nesukelia alergijų, yra higieniškos, lengvai prižiūrimos ir pasižymi tamprumu.

Spalvos. Cupid.lt elektroninėje parduotuvėje rasite penio žiedų nuo visiškai bespalvių iki juodų, ryškių, kamufliažinių ar net šviečiančių tamsoje spalvų. Pastarosios suteiks žaismingumo, kai tamsoje matysite tik šviečiantį penio žiedą, užmautą ant standžios varpos.

Skaityti daugiau
Mažiau

20 prekių

Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Penio žiedas Fifty Shades of Grey A Perfect O

  Ypatinga kaina 8,45 € Kaina 13,95 €
 2. Penio žiedas Fifty Shades of Grey Again and Again

  Ypatinga kaina 12,95 € Kaina 23,95 €
 3. Penio žiedų rinkinys Stay Hard Triple Stretch

  Ypatinga kaina 6,45 € Kaina 11,95 €
 4. Analinis kaištis - žiedas EasyToys Cock Ring With Ribbed Anal Plug

  Ypatinga kaina 19,95 € Kaina 32,95 €
 5. Penio žiedas EasyToys Silicone Cock Ring Large

  Ypatinga kaina 9,95 € Kaina 18,95 €
 6. Analinis kaištis - penio žiedas Performance Cock Ring Plug

  Ypatinga kaina 18,95 € Kaina 28,95 €
 7. Penio žiedas Blush Wellness Geo C Ring

  Ypatinga kaina 6,45 € Kaina 10,95 €
 8. Penio žiedas Performance Glo

  Ypatinga kaina 7,95 € Kaina 12,95 €
 9. Raudonas penio žiedas Stay Hard Double Loop

  Ypatinga kaina 7,45 € Kaina 12,95 €
 10. Juodas penio žiedas Stay Hard Silicone Loop

  Ypatinga kaina 16,95 € Kaina 28,95 €
 11. Penio ir sėklidžių žiedas Performance Double Cock & Ball Strap VS8

  Ypatinga kaina 14,95 € Kaina 23,95 €
 12. Penio ir sėklidžių žiedas Performance Cock & Ball Strap VS7 Large

  Ypatinga kaina 11,95 € Kaina 16,95 €
 13. Penio ir sėklidžių žiedas Performance Cock & Ball Strap VS6

  Ypatinga kaina 11,95 € Kaina 21,95 €
 14. Penio žiedas Stay Hard Chains

  Ypatinga kaina 8,95 € Kaina 14,95 €
 15. Penio žiedas Performance Truck Tire

  Ypatinga kaina 9,45 € Kaina 17,95 €
per puslapį