Feromonai

Kiekvieno iš mūsų kūnas išskiria jam būdingus feromonus, kurie vilioja priešingos lyties atstovus. Priemonės, kurių sudėtyje yra susintetintų feromonų, gali padėti privilioti partnerį, uždegti aistrą ir be galo sujaudinti. Elektroninės parduotuvės Cupid.lt asortimente rasite kvepalų, kūno dulksnos, vonios bombų, masažo aliejų, lūpų balzamų ir kt. priemonių, kurių sudėtyje yra stebuklingųjų feromonų.

Produktai su feromonais

Feromonai – tai cheminiai junginiai, kuriuos natūraliai išskiria kiekvieno iš mūsų kūnas. Šie junginiai gali suaktyvinti malonumo ir ypatingos traukos jausmą priešingos lyties atstovams. Šiame elektroninės parduotuvės Cupid.lt kataloge jūsų laukia gausus produktų su feromonais pasiūlymas.

 • Kvepalai su feromonais. Kvepalai su feromonais gali būti skirti vyrams, moterims arba universalūs. Kvapų įvairovė plati – nuo gaivių iki saldžių ar itin intensyvių aromatų.
 • Kūno dulksna su feromonais. Ypatingai lengvos formulės, maloniu aromatu padengianti visą jūsų ar jūsų antrosios pusės kūną.
 • Masažo aliejai su feromonais. Erotiniams masažams skirti aliejai jau nuteikia viliojančiai, o jei dar šie aliejai praturtinti feromonais, tuomet malonumas bus dar intensyvesnis.
 • Vonios bombos su feromonais. Viliojančios maudynės ir gundančius feromonus skleidžiantis kūnas nuteiks itin maloniems vakaro žaidimams.
 • Lūpų balzamas su feromonais. Balzamas ne tik sudrėkins ir pamaitins jūsų lūpas, bet kiekvienas jūsų bučinys taps gundantis, kuriam neis atsispirti.

Ką dar reikėtų žinoti apie produktus su feromonais?

Prieš naudojant išbandykite. Kaip ir kiekvieną kosmetiką, taip ir produktus su feromonais rekomenduojama prieš naudojant pabandyti mažiau jautrioje vietoje, pavyzdžiui ant vidinės riešo dalies. Taip pat būtinai skaitykite produktų sudėtį ir įsitikinkite, kad nesate alergiški.

Pakuotės ir jų dydžiai. Pakuočių dydį rinkitės pagal produktą, pavyzdžiui, kvepalų optimaliausia pakuotė nuo 10 ml iki 30 ml, nes jų reikia vos kelių papurškimų, o štai kūno dulksnos gali reikėti kiek daugiau – ji purškiama ant viso kūno, tad 125 ml pakuotė puikiai tiks. Masažui skirtų losjonų ir aliejų taip pat gali prireikti daugiau, nes jie tepami ne tik ant intymių zonų, bet ir ant viso kūno.

Skaityti daugiau
Mažiau

12 prekių

Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Kūno dulksna Bijoux Indiscrets Aphrodisia, 100 ml

  Ypatinga kaina 34,95 € Kaina 39,95 €
 2. Moteriški feromoniniai kvepalai Obsessive Sexy, 30 ml

  Ypatinga kaina 24,95 € Kaina 33,95 €
 3. Moteriški feromoniniai kvepalai Obsessive Spicy, 30 ml

  Ypatinga kaina 24,95 € Kaina 39,95 €
 4. Vonios bomba su feromonais Obsessive Funbulous

  Ypatinga kaina 5,45 € Kaina 9,45 €
 5. Vonios bomba su feromonais Obsessive Sexylicious

  Ypatinga kaina 6,45 € Kaina 12,95 €
 6. Feromoniniai kvepalai vyrams Obsessive For Men, 10 ml

  Ypatinga kaina 20,95 € Kaina 35,95 €
 7. Masažo aliejus su feromonais Sensuva PROVOCatife, 120 ml

  Ypatinga kaina 25,95 € Kaina 29,95 €
 8. Masažo losjonas su feromonais Sensuva PROVOCatife, 120 ml

  Ypatinga kaina 18,95 € Kaina 28,95 €
 9. Stimuliuojantis lūpų balzamas su feromonais Sensuva X On the Lips Original, 2 g

  Ypatinga kaina 28,95 € Kaina 30,95 €
 10. Kūno dulksna su feromonais vyrams Sensuva Hero, 125 ml

  Ypatinga kaina 23,95 € Kaina 25,95 €
 11. Kūno dulksna su feromonais Sensuva Vanilla Sugar & Sweet Pea, 125 ml

  Ypatinga kaina 21,95 € Kaina 23,95 €
per puslapį