Speneliams

Pikantiškas aksesuaras, teikiantis pasakišką malonumą – tai spaustukai ir siurbtukai, skirti spenelių stimuliacijai. Speneliams skirti aksesuarai į miegamąjį gali įnešti naujų, dar nepatirtų pojūčių. Elektroninėje parduotuvėje Cupid.lt rasite įvairių stilių, dizainų, pagamintų iš įvairiausių medžiagų, su įvairiais priedais spenelių spaustukų ir siurbtukų. Pasirinkite tai, kas atneš jaudinantį malonumą.

Spenelių spaustukai ir siurbtukai elektroninėje parduotuvėje Cupid.lt

Daugumai žmonių (tiek moterų, tiek vyrų) patinka, kai intymių žaidimų metu liečiami, bučiuojami ar netgi žnaibomi speneliai. Būtent šiuos pojūčius suaštrinti gali spenelių spaustukai ir siurbtukai. Suspaudus spenelį, pristabdoma kraujotaka į jį, kas suteikia aptirpimo, dilgčiojimo pojūtį, kuris gali būti labai malonus. Rinkoje yra gausybė spenelių spaustukų ir siurbtukų pasirinkimo. Elektroninėje parduotuvėje Cupid.lt galėsite pasirinkti iš šių spenelių spaustukų tipų:

 • Pincetas. Tai spenelių spaustukai, kurie atrodo kaip mažyčiai metaliniai pincetai. Dažniausiai jie turi nedidelį žiedą, kuriuo reguliuojamas spaudimo intensyvumas, todėl tokie spaustukai idealiai tinka pradedantiesiems. Dauguma pinceto tipo spaustukų ant galų turi švelnias ir minkštas gumeles, kurios apsaugo jautrią spenelių odą nuo trinties ar kitokio sužalojimo.
 • Aligatoriaus tipo spaustukai taip pat pagaminti iš metalo. Spaudimą galima reguliuoti besisukančiu varžtuku, todėl šis tipas taip pat mėgstamas pradedančiųjų. Dauguma tokių spaustukų galuose turi paminkštintas gumeles, bet gali turėti ir nedidelius dantukus, tad pastarieji rekomenduojami pažengusiems.
 • Dobilas. Dobilo tipo spenelių spaustukai dažniausiai pagaminti iš metalo ir yra ne lengvo, o vidutinio stiprumo, tad rekomenduojami jau bandžiusiems tokio tipo stimuliaciją.
 • Vibruojantys. Tai ir spaudimas, ir vibracija viename. Vibruojantys spenelių spaustukai suteikia itin intensyvią stimuliaciją.

Spenelių siurbtukai tai puiki alternatyva spenelių spaustukams. Vakuumo pagalba imituojamas spenelių čiulpimas. Priplūdęs kraujas padaro juos dar jautresnius kiekvienam prisilietimui.

Kaip naudoti spenelių spaustukus ir siurbtukus?

Spenelių spaustukus ir siurbtukus žmonės naudoja labai įvairiai. Vieniems patinka žaidimų metu jaučiamas tempimo, aptirpimo jausmas, kitiems patinka po visko juos nusiimti ir jausti, kaip kraujas atgal suplūsta į spenelius, dar kitiems spenelių spaustukai ir siurbtukai yra kaip aksesuaras. Šie aksesuarai partneriui leidžia visą dėmesį sukoncentruoti į kitą veiklą, pavyzdžiui, oralinį seksą, o spaustukai ir siurbtukai ir toliau atlieka savo darbą – intensyviai stimuliuoja spenelius be partnerio pagalbos.

Visgi gali kilti klausimų, kaip naudoti spenelių spaustukus ir siurbtukus. Žemiau pateikiame keletą gairių.

Skausmas. Pakantumas skausmui yra labai individualus. Vieniems tokia stimuliacija gali visiškai netikti, o kitus gali priartinti prie intensyvaus orgazmo. Tad pažinkite savo ir savo antrosios pusės kūną, prieš pradėdami žaidimus su spenelių spaustukais ir siurbtukais.

Pasiruošimas. Prieš naudojant spenelių spaustukus ir siurbtukus pirmą kartą, pirmiausia juos išmėginkite, pavyzdžiui, ant piršto, vėliau sugnybkite odą ant rankos ar kitur. Tai padės jums suprasti ir įvertinti suspaudimo stiprumą. Pradedantiesiems rekomenduojama pradėti nuo nestipraus suspaudimo.

Žaismas temperatūromis. Apsipratus su spaustukais galima įvesti ir naujų pojūčių, pavyzdžiui išbandyti žaidimą temperatūromis. Galite naudoti karštą vašką ar ledo gabalėlius – potyriai jus nustebins.

Išbandykite ne tik ant spenelių. Spenelių spaustukai gali būti naudojami ne tik ant spenelių. Išmėginkite juos sužnybdami odą šlaunų vidinėje pusėje, prisekite prie varpos odos ar klitorio – visa tai tik jūsų fantazijos reikalas.

Kas dar? Kai kurie spaustukai turi grandinėlę, už kurios patempę pajusite intensyvų spaudimą, kiti gali būti su svarmenimis, tad spaudimas bus dar intensyvesnis, dar kiti spaustukai yra išskirtinio dizaino: su varpeliais, kurie jums judant skimbčios, su plunksnomis, dekoratyvinėmis grandinėlėmis, blizgiais kristalais ir pan. Dauguma spaustukų turi žiedus, kuriuos galite tvirtinti prie antkaklio ar antrankių – kiekvieną kartą aukščiau pakėlus galvą ar timptelėjus rankas jausite malonų tempimą.

Saugumas. Laisvesnius spenelių spaustukus rekomenduojama nešioti ne ilgiau kaip 30 minučių, o tuos, kurie spaudžia stipriau – iki 10 ar 15 minučių.

Skaityti daugiau
Mažiau

36 prekės

Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Spenelių spaustukai ToyJoy Stimulating Nipple Chain

  Ypatinga kaina 7,95 € Kaina 11,95 €
 2. Spenelių spaustukai CalExotics Crystal Teardrop

  Ypatinga kaina 11,95 € Kaina 14,95 €
 3. Spenelių spaustukai Rimba Nipple Clamps Wide

  Ypatinga kaina 14,95 € Kaina 17,95 €
 4. Spenelių spaustukai Guilty Pleasure Feathered Nipple Clamps Black

  Ypatinga kaina 8,95 € Kaina 13,95 €
 5. Spenelių ir klitorio spaustukų rinkinys Blaze Nipple & Clit Clamps

  Ypatinga kaina 12,95 € Kaina 17,95 €
 6. Vibruojantys spenelių spaustukai EasyToys Vibrating Clamps

  Ypatinga kaina 31,95 € Kaina 49,95 €
 7. Spenelių spaustukai EasyToys Clover Clamps with Chain

  Ypatinga kaina 17,95 € Kaina 29,95 €
 8. Spenelių ir klitorio siurbtukai EasyToys Max Suckers Set, 2 vnt.

  Ypatinga kaina 16,95 € Kaina 21,95 €
 9. Spenelių spaustukai Pipedream Alligator

  Ypatinga kaina 12,95 € Kaina 15,95 €
 10. Burnos kaištis su spenelių spaustukais Rimba Mouthgag with Ball and Nipple Clamps

  Ypatinga kaina 30,95 € Kaina 36,95 €
 11. Spenelių spaustukai Rimba Tincle Bells

  Ypatinga kaina 16,95 € Kaina 18,95 €
 12. Spenelių spaustukai Guilty Pleasure Alabama Crossover

  Ypatinga kaina 10,95 € Kaina 13,95 €
 13. Spenelių siurbtukai Fifty Shades of Grey Nothing but Sensation, 2 vnt.

  Ypatinga kaina 14,95 € Kaina 15,95 €
 14. Vibruojantys spenelių spaustukai Fifty Shades of Grey Sweet Tease, 2 vnt.

  Ypatinga kaina 22,95 € Kaina 24,95 €
 15. Spenelių spaustukai EasyToys Clover Clamps with Ring

  Ypatinga kaina 16,95 € Kaina 21,95 €
 16. Spenelių siurbtukai EasyToys Nipple Pump Set

  Ypatinga kaina 16,95 € Kaina 22,95 €
 17. Spenelių ir klitorio siurbtukai EasyToys Clit and Nipple Suckers, 3 vnt.

  Ypatinga kaina 18,95 € Kaina 29,95 €
 18. Spenelių ir klitorio siurbtukai Temptasia Clit and Nipple Twist Suckers

  Ypatinga kaina 24,95 € Kaina 41,95 €
 19. Spenelių siurbtukai Love Toy Nipple Suckers

  Ypatinga kaina 12,95 € Kaina 17,95 €
 20. Spenelių spaustukai Pipedream Crystal

  Ypatinga kaina 15,95 € Kaina 21,95 €
Puslapis
per puslapį