Speneliams

Pikantiškas aksesuaras, teikiantis pasakišką malonumą – tai spaustukai ir siurbtukai, skirti spenelių stimuliacijai. Speneliams skirti aksesuarai į miegamąjį gali įnešti naujų, dar nepatirtų pojūčių. Elektroninėje parduotuvėje Cupid.lt rasite įvairių stilių, dizainų, pagamintų iš įvairiausių medžiagų, su įvairiais priedais spenelių spaustukų ir siurbtukų. Pasirinkite tai, kas atneš jaudinantį malonumą.

Spenelių spaustukai ir siurbtukai elektroninėje parduotuvėje Cupid.lt

Daugumai žmonių (tiek moterų, tiek vyrų) patinka, kai intymių žaidimų metu liečiami, bučiuojami ar netgi žnaibomi speneliai. Būtent šiuos pojūčius suaštrinti gali spenelių spaustukai ir siurbtukai. Suspaudus spenelį, pristabdoma kraujotaka į jį, kas suteikia aptirpimo, dilgčiojimo pojūtį, kuris gali būti labai malonus. Rinkoje yra gausybė spenelių spaustukų ir siurbtukų pasirinkimo. Elektroninėje parduotuvėje Cupid.lt galėsite pasirinkti iš šių spenelių spaustukų tipų:

 • Pincetas. Tai spenelių spaustukai, kurie atrodo kaip mažyčiai metaliniai pincetai. Dažniausiai jie turi nedidelį žiedą, kuriuo reguliuojamas spaudimo intensyvumas, todėl tokie spaustukai idealiai tinka pradedantiesiems. Dauguma pinceto tipo spaustukų ant galų turi švelnias ir minkštas gumeles, kurios apsaugo jautrią spenelių odą nuo trinties ar kitokio sužalojimo.
 • Aligatoriaus tipo spaustukai taip pat pagaminti iš metalo. Spaudimą galima reguliuoti besisukančiu varžtuku, todėl šis tipas taip pat mėgstamas pradedančiųjų. Dauguma tokių spaustukų galuose turi paminkštintas gumeles, bet gali turėti ir nedidelius dantukus, tad pastarieji rekomenduojami pažengusiems.
 • Dobilas. Dobilo tipo spenelių spaustukai dažniausiai pagaminti iš metalo ir yra ne lengvo, o vidutinio stiprumo, tad rekomenduojami jau bandžiusiems tokio tipo stimuliaciją.
 • Vibruojantys. Tai ir spaudimas, ir vibracija viename. Vibruojantys spenelių spaustukai suteikia itin intensyvią stimuliaciją.

Spenelių siurbtukai tai puiki alternatyva spenelių spaustukams. Vakuumo pagalba imituojamas spenelių čiulpimas. Priplūdęs kraujas padaro juos dar jautresnius kiekvienam prisilietimui.

Kaip naudoti spenelių spaustukus ir siurbtukus?

Spenelių spaustukus ir siurbtukus žmonės naudoja labai įvairiai. Vieniems patinka žaidimų metu jaučiamas tempimo, aptirpimo jausmas, kitiems patinka po visko juos nusiimti ir jausti, kaip kraujas atgal suplūsta į spenelius, dar kitiems spenelių spaustukai ir siurbtukai yra kaip aksesuaras. Šie aksesuarai partneriui leidžia visą dėmesį sukoncentruoti į kitą veiklą, pavyzdžiui, oralinį seksą, o spaustukai ir siurbtukai ir toliau atlieka savo darbą – intensyviai stimuliuoja spenelius be partnerio pagalbos.

Visgi gali kilti klausimų, kaip naudoti spenelių spaustukus ir siurbtukus. Žemiau pateikiame keletą gairių.

Skausmas. Pakantumas skausmui yra labai individualus. Vieniems tokia stimuliacija gali visiškai netikti, o kitus gali priartinti prie intensyvaus orgazmo. Tad pažinkite savo ir savo antrosios pusės kūną, prieš pradėdami žaidimus su spenelių spaustukais ir siurbtukais.

Pasiruošimas. Prieš naudojant spenelių spaustukus ir siurbtukus pirmą kartą, pirmiausia juos išmėginkite, pavyzdžiui, ant piršto, vėliau sugnybkite odą ant rankos ar kitur. Tai padės jums suprasti ir įvertinti suspaudimo stiprumą. Pradedantiesiems rekomenduojama pradėti nuo nestipraus suspaudimo.

Žaismas temperatūromis. Apsipratus su spaustukais galima įvesti ir naujų pojūčių, pavyzdžiui išbandyti žaidimą temperatūromis. Galite naudoti karštą vašką ar ledo gabalėlius – potyriai jus nustebins.

Išbandykite ne tik ant spenelių. Spenelių spaustukai gali būti naudojami ne tik ant spenelių. Išmėginkite juos sužnybdami odą šlaunų vidinėje pusėje, prisekite prie varpos odos ar klitorio – visa tai tik jūsų fantazijos reikalas.

Kas dar? Kai kurie spaustukai turi grandinėlę, už kurios patempę pajusite intensyvų spaudimą, kiti gali būti su svarmenimis, tad spaudimas bus dar intensyvesnis, dar kiti spaustukai yra išskirtinio dizaino: su varpeliais, kurie jums judant skimbčios, su plunksnomis, dekoratyvinėmis grandinėlėmis, blizgiais kristalais ir pan. Dauguma spaustukų turi žiedus, kuriuos galite tvirtinti prie antkaklio ar antrankių – kiekvieną kartą aukščiau pakėlus galvą ar timptelėjus rankas jausite malonų tempimą.

Saugumas. Laisvesnius spenelių spaustukus rekomenduojama nešioti ne ilgiau kaip 30 minučių, o tuos, kurie spaudžia stipriau – iki 10 ar 15 minučių.

Skaityti daugiau
Mažiau

32 prekės

Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Vibruojantys spenelių siurbtukai Dream Toys Pleasure Pumps

  Ypatinga kaina 30,95 € Kaina 47,95 €
 2. Spenelių ir klitorio spaustukai Fifty Shades of Grey All Sensation

  Ypatinga kaina 26,95 € Kaina 39,95 €
 3. Spenelių siurbtukai Fifty Shades of Grey Nothing but Sensation, 2 vnt.

  Ypatinga kaina 14,95 € Kaina 24,95 €
 4. Vibruojantys spenelių spaustukai Fifty Shades of Grey Sweet Tease, 2 vnt.

  Ypatinga kaina 21,95 € Kaina 31,95 €
 5. Spenelių spaustukai EasyToys Clover Clamps

  Ypatinga kaina 17,95 € Kaina 27,95 €
 6. Spenelių spaustukai EasyToys Nipple Clamps with Attachment Ring

  Ypatinga kaina 14,95 € Kaina 24,95 €
 7. Spenelių spaustukai EasyToys Clover Clamps with Chain

  Ypatinga kaina 18,95 € Kaina 31,95 €
 8. Spenelių spaustukai EasyToys Clover Clamps with Ring

  Ypatinga kaina 19,95 € Kaina 30,95 €
 9. Rožiniai spenelių siurbtukai EasyToys Nipple Pump Set

  Ypatinga kaina 16,95 € Kaina 27,95 €
 10. Spenelių spaustukai EasyToys Nipple Clamps with Ring

  Ypatinga kaina 11,95 € Kaina 20,95 €
 11. Spenelių ir klitorio siurbtukai EasyToys Clit and Nipple Suckers, 3 vnt.

  Ypatinga kaina 19,95 € Kaina 28,95 €
Puslapis
per puslapį