Penio žiedai

Unikalus vyriškas aksesuaras, kurio paskirtis itin universali – tai penio žiedas. Šie intymūs žaisliukai sukurti vyrams, tačiau didžiausią naudą suteikia poros žaidimų metu, nes gali sustiprinti erekciją ir nutolinti ejakuliaciją. Pagaminti iš tamprių medžiagų, varpos žiedai prisitaiko prie individualių matmenų, todėl tinka visiems pasididžiavimams. Elektroninė parduotuvėje Cupid.lt rasite itin gausų penio žiedų pasirinkimą – nuo nedidelių, nevibruojančių iki galingomis vibracijomis pasižyminčių žaisliukų. Ar norite nustebinti antrąją pusę? Jeigu atsakymas – „taip“, nepasigailėsite pasirinkę būtent šį intymų aksesuarą!

Keletas skirtingų tipų

Cupid.lt asortimente galite rasti keletą skirtingų penio žiedų tipų, kurie padės sustiprinti vyriškumą ir maloniai nustebinti antrąją pusę. Mūsų parduotuvėje jūsų dėmesio laukia tokių skirtingų tipų penio žiedai kaip vibruojantys, užveržiantys, rinkiniai ir žiedai sėklidėms.

Pirmasis tipas išsiskiria galingomis vibracijomis, kurios sueities metu stimuliuoja tiek partnerį, tiek partnerę. Vibruojantis penio žiedas turi vibruojančią „kulką“ su mygtuku – jį paspaudę vibraciją įjungsite ir lygiai taip pat išjungsite. Kadangi „kulka“ įstatoma visai šalia žiedo, kuris yra pagamintas iš vibracijai laidžios medžiagos, ji lengvai ją perduoda per visą žiedo plotą. Dėl to sueities metu (kuomet varpa įskverbiama į makštį) žiedas priglunda prie klitorio ir stimuliuoja abu partnerius vienu metu.

Verta paminėti, kad kai kurie varpos žiedai turi specialiai klitoriui skirtą ataugėlę – „liežuvėlį“, arba stimuliuojančia tekstūra padengtą atsikišusią dalį, todėl stimuliacija jai tampa dar malonesnė ir intensyvesnė. Tokio žiedo nauda keturguba: jis stimuliuoja vyrą, vibracijas perduoda moteriai, sustiprina erekciją bei atitolina ejakuliaciją.

Užveržiantys penio žiedai yra sukurti specialiai penio spaudimui reguliuoti. Kai kurie jų turi kilpeles, kurios ir padeda reguliuoti suspaudimo lygį bei lengvai jį nuimti. Pasirinkę sau patogiausią suspaudimo stiprumą, galėsite maksimaliai mėgautis intymiais santykiais.

Penio žiedų rinkiniuose rasite nuo poros iki daugiau skirtingų skersmenų žiedų, kuriuos galite naudoti po vieną arba vienu metu užmauti visus. Be to, vieną žiedą galite mauti ant varpos, o kitą – ant sėklidžių. Taip pasieksite dar didesnį efektą. Na, o jeigu jus domina žiedai išskirtinai sėklidėms, tokius taip pat rasite mūsų elektroninėje parduotuvėje.

Kūnui saugios medžiagos

Elektroninėje parduotuvėje Cupid.lt pristatomi varpos žiedai yra pagaminti iš kūnui saugių medžiagų – TPE gumos, medicininio silikono. Abi šios medžiagos yra visiškai saugios kūnui, nes pasižymi tokiomis savybėmis:

 • bekvapės,
 • be minkštiklių (ftalatų),
 • elastingos ir nuoseklios,
 • atsparios UV spinduliams,
 • suderinamos su oda,
 • greitai prisitaikančios prie kūno temperatūros,
 • nežalingos aplinkai.

Tik norime atkreipti dėmesį, kad penio žiedai, pagaminti iš silikono, rekomenduojami naudoti kartu su vandens pagrindo lubrikantu, o iš TPE pagaminti žiedai gali būti naudojami tiek su silikono, tiek su vandens pagrindo lubrikantais. Silikoninį sekso žaislą naudojant su silikoniniu lubrikantu, šį galima lengvai deformuoti ar net pažeisti – tokiu atveju žaislas gali tapti nebetinkamas naudoti ir pavojingas sveikatai.

Įvairios spalvos – savitam stiliui

Kaip ir daugelis prekių mūsų elektroninėje parduotuvėje, taip ir varpos žiedai pasižymi gana nemaža spalvų palete. Jeigu mėgstate, kai jūsų miegamasis yra ryškus, spalvingas bei norite, kad toks taptų ir jūsų intymus gyvenimas, galite rinktis ne įprastus juodos ar pilkos spalvos žiedus, o ryškiai raudonus, violetinius, mėlynus, dekoruotus ryškiai žaliomis detalėmis ar dar kitokius.

Jeigu ieškote dar labiau išsiskiriančių sekso žaisliukų, tamsoje šviečiantys penio žiedai jums tikrai patiks! Kviečiame būti žaismingais ir lovoje nebijoti eksperimentuoti. Patikiname, taip mylėtis bus dar įdomiau. Be to, toks penio žiedas neabejotinai nustebins ir jūsų antrąją pusę, o malonūs siurprizai – tai, ką santykiuose mėgsta kiekvienas.

Varpos žiedai – tai intymūs aksesuarai, kurie padeda sustiprinti erekciją ir atitolinti ejakuliaciją dėl tvirto penio užveržimo. Tai ypač didelė pagalbinė priemonė vyrams, kurie turi šių dviejų svarbių funkcijų sutrikimų. Juos galima išspręsti ne vaistais, tačiau visiškai kūnui nekenksmingais sekso žaisliukais. Be to, ne tik pagerinsite savo ištvermę lovoje, tačiau ir suteiksite progą patirti dar didesnį malonumą savo antrajai pusei.

Jeigu turite bet kokių klausimų, maloniai kviečiame skambinti pagrindiniame svetainės puslapyje nurodytu kontaktiniu telefonu arba parašyti mums laišką el. paštu. Mielai atsakysime ir padėsime išsirinkti geriausiai jums tinkančias prekes!

Skaityti daugiau
Mažiau

92 prekės

Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Penio žiedų rinkinys ToyJoy Triple Rings

  Ypatinga kaina 5,95 € Kaina 8,95 €
 2. Penio žiedas ToyJoy Power X Ring

  Ypatinga kaina 3,95 € Kaina 10,95 €
 3. Penio žiedų rinkinys ToyJoy Power Stretchy Rings

  Ypatinga kaina 3,95 € Kaina 6,95 €
 4. Sėklidžių žiedas Stay Hard Beef Ball Stretcher Snug

  Ypatinga kaina 7,95 € Kaina 9,95 €
 5. Penio žiedų rinkinys Stay Hard Donut Rings

  Ypatinga kaina 5,95 € Kaina 8,95 €
 6. Penio žiedas Shots Toys Ring Booster

  Ypatinga kaina 7,95 € Kaina 8,95 €
 7. Penio ir sėklidžių žiedas Screaming O RingO 2

  Ypatinga kaina 5,95 € Kaina 7,95 €
 8. Penio žiedų rinkinys NS Novelties Stamina Rings

  Ypatinga kaina 4,95 € Kaina 5,95 €
 9. Vibruojantis penio ir sėklidžių žiedas Pretty Love Vibrant Penis Ring III

  Ypatinga kaina 21,95 € Kaina 24,95 €
 10. Penio žiedas Nexus Enduro

  9,95 €
 11. Penio žiedų rinkinys Intoyou Beast Rings Solid

  Ypatinga kaina 12,95 € Kaina 14,95 €
 12. Penio ir sėklidžių žiedas Pipedream Ironman Duo-Ring

  Ypatinga kaina 15,95 € Kaina 18,95 €
 13. Vibruojantis penio žiedas EasyToys Studded

  Ypatinga kaina 3,95 € Kaina 5,95 €
 14. Penio ir sėklidžių žiedas CalExotics Dual Ring

  Ypatinga kaina 12,95 € Kaina 14,95 €
 15. Penio žiedų rinkinys CalExotics Black Rubber Ring Set

  Ypatinga kaina 6,95 € Kaina 7,95 €
 16. Sėklidžių žiedas Boners Ball Stretcher

  Ypatinga kaina 19,95 € Kaina 24,95 €
 17. Vibruojantis analinis kaištis - penio žiedas Afterdark Ammolite

  Ypatinga kaina 19,95 € Kaina 25,95 €
 18. Prostatos masažuoklis - penio žiedas Afterdark Larimar

  Ypatinga kaina 21,95 € Kaina 26,95 €
Puslapis
per puslapį