Analiniai

Viena pagrindinių ir svarbiausių analinio sekso taisyklių – negailėti lubrikanto ne tik žaidimų pradžioje, bet ir pačiame įkarštyje. Kuo drėgniau, tuo maloniau. Analinę sritį reikia gausiai drėkinti todėl, kad ji pati savaime nesudrėksta. Analiniai lubrikantai – tai specialiai analiniam seksui sukurti lubrikantai, kurie pasižymi tirštesne konsistencija, ilgiau išliekančia formule ir didesniu slidumu. Elektroninėje parduotuvėje Cupid.lt rasite sau geriausiai tinkančius ir visus lūkesčius patenkinančius analinius lubrikantus.

Analinių lubrikantų tipai

Prieš renkantis analinį lubrikantą reikėtų įsivertinti, kokio tipo lubrikantas jums geriausiai tinka: vandens ar silikono pagrindo, o galbūt norėtumėte papildomos stimuliacijos (šildančio ar šaldančio efekto), o gal baiminatės skausmo ir norėtumėte išmėginti raminantį poveikį suteikiantį lubrikantą.

 • Vandens pagrindo analiniai lubrikantai. Vandens pagrindo lubrikantai, skirti analiniam seksui, dažniausiai yra tirštos, klampios konsistencijos. Jų formulė sukurta taip, kad kuo ilgiau suteiktų slystantį efektą ir užtikrintų komfortiškus įsiskverbimus. Be to, vandens pagrindo lubrikantai puikiai dera su visų tipų sekso žaislais.
 • Silikono pagrindo analiniai lubrikantai. Silikono pagrindo analiniai lubrikantai idealiai tinka analiniam seksui. Jie šilkinio švelnumo, neišgaruoja ir nesusigeria į odą, ilgai išlieka ir tinka net ir žaidimams vandenyje. Tik nepamirškite, kad silikono pagrindo lubrikantai yra netinkami naudoti su silikoniniais sekso žaislais.
 • Stimuliuojantys analiniai lubrikantai. Norite ryškesnių, įvairesnių pojūčių? Išbandykite specialiai analiniams žaidimams skirtus šildantį ar šaldantį efektą suteikiančius analinius lubrikantus. Maloni šiluma ar gaivi vėsa gali atpalaiduoti ir nuteikti ypatingai jaudinančiai sesijai.
 • Raminantys analiniai lubrikantai. Labai svarbu suprasti, kad analinio sekso metu naudoti jautrumą mažinančių priemonių nerekomenduojama. Analinis seksas turi kelti malonumą, o ne skausmą ar diskomfortą, tad jei jaučiate bet kokį nepatogumą, būtina nutraukti visus veiksmus. Būtent dėl sužalojimų rizikos ir turite jausti visa, kas su jumis vyksta. Cupid.lt asortimente esantys raminantį, atpalaiduojantį poveikį turintys lubrikantai ne nujautrina, o tik palengvina įsiskverbimus, kad analinis seksas taptų malonia patirtimi.

Analinių lubrikantų pakuočių tipai ir talpa

Cupid.lt asortimente rasite analinius lubrikantus kelių tipų pakuotėse: su dozatoriumi ir be dozatoriaus. Dozatoriai patogūs tuo, jog vos keliais paspaudimais galėsite išspausti reikiamą kiekį lubrikanto. Tačiau jų minusas gali būti tas, kad pakuotėje priemonės likus nebedaug , dozatorius jos nepasieks. Buteliukus be dozatorių švelniai spustelėjus šonuose, lengvai išspausite priemonės ant delnų. Be dozatorių yra ir kremo indelio tipo pakuotės – jos taip pat labai patogios, nes pakanka atsukti ar kitaip atidaryti kamštelį ir pirštu pakabinti reikiamą kiekį priemonės.

Elektroninėje parduotuvėje Cupid.lt rasite analinių lubrikantų pakuotes nuo 120 ml iki 1 L. Mažesnės pakuotės rekomenduojamos, jei produkto dar nesate išbandę – taip nešvaistant pinigų galėsite įsitikinti, ar priemonė tinkama jūsų kūnui. Mažos pakuotės taip pat patogios keliaujant. Didelės talpos pakuotės ne tik ekonomiškas pasirinkimas, bet ir idealiai tinka analiniam seksui. Kodėl? Prisiminkite vieną svarbiausių analinio sekso taisyklių – kuo daugiau lubrikanto, tuo maloniau.

Skaityti daugiau
Mažiau

13 prekių

Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Atpalaiduojantis analinis vandens pagrindo lubrikantas Fist It Anal Relaxer, 500 ml

  Ypatinga kaina 23,95 € Kaina 36,95 €
 2. Analinis vandens pagrindo lubrikantas Fist It Numbing, 500 ml

  Ypatinga kaina 23,95 € Kaina 32,95 €
 3. Silikono pagrindo analinis kremas BUTTR Fisting Cream, 500 ml

  Ypatinga kaina 22,95 € Kaina 30,95 €
 4. Atpalaiduojantis analinis lubrikantas EasyGlide Anal Relaxing, 150 ml

  Ypatinga kaina 9,45 € Kaina 12,95 €
 5. Šaldantis analinis lubrikantas Stimul8 Anal Cooling, 125 ml

  Ypatinga kaina 9,45 € Kaina 16,95 €
 6. Šaldantis analinis lubrikantas Wicked Jelle Chill, 120 ml

  Ypatinga kaina 16,95 € Kaina 23,95 €
 7. Vandens pagrindo lubrikantas Waterglide Anal, 300 ml

  Ypatinga kaina 9,45 € Kaina 14,95 €
 8. Šildantis analinis lubrikantas Stimul8 Anal Warming, 125 ml

  Ypatinga kaina 9,45 € Kaina 17,95 €
 9. Šaldantis analinis lubrikantas Stimul8 Anal Cooling, 50 ml

  Ypatinga kaina 6,95 € Kaina 13,95 €
per puslapį