Pėdkelnės

Ar pastebėjote, kaip įvaizdį keičia pėdkelnės? Atrodo, tokia paprasta aprangos detalė, tačiau sukuria gundantį ir užbaigtą jūsų įvaizdį. Smulkus tinklelis, suteikiantis elegancijos ir moteriškumo, dėmesį atkreipiantys ornamentai, laukines aistras žadinantys gyvūnų motyvai – visa tai galima pasiekti vien tik pėdkelnių dėka! Cupid.lt kataloge kiekviena moteris atras savo skonį atitinkančias pėdkelnes, papuošiančias dailias kojas vakarėlyje, tiek atskleidžiančias subtilų seksualumą miegamajame. Ar išdrįsite jas mūvėti?

Pėdkelnės – tiek į darbą, tiek į miegamąjį

Pėdkelnės yra tokia aprangos detalė, kuri gali būti mūvima tiek rimtame darbo pokalbyje, tiek linksmame vakarėlyje ir netgi miegamojo žaidimų metu. Žinoma, į darbą ar oficialų susitikimą geriau rinktis kuklesnes, smulkaus tinklelio, klasikinių spalvų, į akis nekrentančias pėdkelnes, kurios tiesiog nepastebimai atliks užbaigto, elegantiško ir tvarkingo įvaizdžio įspūdį. Vakarėliams galite išbandyti šiek tiek labiau į akis krentančias pėdkelnes, kurios jūsų kojas papuoš raštais ir ryškesnėmis spalvomis. Na, o miegamojo šėlionėms ugnį užkurti gali stambus tinklelis, prakirpimai intymiojoje zonoje, laukinių gyvūnų kailio raštai ir pan.

Gerai apgalvokite, kur mūvėsite pėdkelnes, o tuomet bežiūrint Cupid.lt asortimentą bus daug paprasčiau išsirinkti. Visos mūsų pėdkelnės yra aukštos kokybės, todėl jums tereikės vertinti subtilias detales, spalvą ir tinklelio stambumą. Išsirinkti poreikius atitinkančias pėdkelnes dar niekuomet nebuvo taip paprasta!

Renkantis pėdkelnes atkreipkite dėmesį į medžiagą

Dažniausiai pėdkelnės siuvamos iš įvairaus stambumo, tampraus tinklelio. Smulkus neperregimas arba šiek tiek perregimas tinklelis puikiai tiks dienos metu, oficialiuose susitikimuose, darbe arbe ten, kur provokuojanti išvaizda nedera. Tokios pėdkelnės suteiks elegancijos ir subtilaus seksualumo.

Stambus tinklelis atrodys provokuojančiai, intriguos antrąją pusę ir puikiai pabrėš jūsų kojas. Vakarėliui ar privačiam pasimatymui su mylimuoju galite rinktis juodas, kūno spalvos, baltas, raudonas, burgundiško vyno ir kitų spalvų pėdkelnes. Ir nuostabiausia tai, kad kartais gundymui pakanka vien tik šio drabužėlio ir aukštakulnių batelių!

Įvertinkite ir audinio raštą, dekoro detales

Ar kada pastebėjote, kokią galią turi smulkios detalės? Tuomet pasirinkite pėdkelnes su įvairiais raštais, ornamentais, augalų ir gyvūnų motyvais ir stebėkite aplinkinių reakciją! Cupid.lt asortimente rasite pėdkelnių, išpuoštų įvairiais raštais ir ornamentais:

 • Gėlių motyvai – suteiks jausmingumo ir moteriškumo;
 • Geometriniai raštai – gali padėti vizualiai prailginti ar suliekninti kojas;
 • Gyvūnų kailio raštų motyvai – nepaprastai gundo ir gali paskatinti nevaldomą aistrą;
 • Įvairios linijos, taškai ir kitokie elementai – puošia ir suteikia išskirtinumo jūsų įvaizdžiui.

Jei trokštate dar labiau atkreipti dėmesį į save, tuomet rinkitės pėdkelnes, dekoruotas blizgiomis detalėmis – toks drabužėlis gali tapti išskirtiniu aksesuaru prie jūsų įvaizdžio.

Išsirinkite labiausiai jūsų skonį ir lūkesčius atitinkančias pėdkelnes iš Cupid.lt katalogo, o mes savo ruožtu pasirūpinsime greitu ir konfidencialiu pristatymu.

Skaityti daugiau
Mažiau

5 prekės

Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Pėdkelnės Besired Tula

  Ypatinga kaina 6,95 € Kaina 14,95 €
 2. Pėdkelnės Besired Sulita

  Ypatinga kaina 6,95 € Kaina 14,95 €
 3. Pėdkelnės Obsessive S500

  22,95 €
 4. Pėdkelnės Obsessive S307

  Nuo 23,95 € Kaina 37,95 €
 5. Pėdkelnės Obsessive S207

  Nuo 24,95 €
per puslapį