Botagai

Botagai gali paįvairinti intymų poros gyvenimą ypatingu švelnumu arba aštresniu šiurkštumu – viskas priklauso nuo poreikių. Odiniai, dirbtinės odos ar silikoniniai botagai švelniai braukiami per odą kutens ir erzins, na, o pliaukštelėjus juo per odą gali atnešti netikėtų potyrių. Elektroninėje parduotuvėje Cupid.lt rasite įvairių stilių, dydžių, spalvų ir iš įvairių medžiagų pagamintų botagų.

Kam skirti botagai?

Botagas – vienas iš BDSM žaidimų įrankių, tačiau tai nereiškia, kad juo negali naudotis net ir daug patirties neturintys asmenys. Botagai antrajai pusei gali atnešti saldžią, erzinančią ar net aštrią bausmę. Tai idealus įrankis meilės žaidimų paįvairinimams. Cupid.lt asortimente rasite botagus, kuriuos bus paprasta naudoti net naujokams.

Prieš išbandydami ką nors naujo rekomenduojama tai aptarti su savo antrąja puse ir gauti jo/jos pritarimą. Prieš pradedant žaidimus su botagu rekomenduojama susitarti saugos žodžius ar ženklus, kurie aiškiai perduotų informaciją: tęsti toliau, pristabdyti ar tuoj pat liautis.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis botagą

Rinkoje yra gausus skirtingų botagų pasirinkimas. Žemiau aptarsime botagus, esančius elektroninėje parduotuvėje Cupid.lt, kad kuo lengviau ir paprasčiau išsirinktumėte jūsų poreikius atitinkantį įrankį.

 • Medžiagos. Aktualios tiek medžiagos, iš kurių pagaminta rankena, tiek medžiagos, iš kurių pagamintos gijos. Rankena turėtų būti pagaminta iš rankose neslystančių medžiagų. Tad geriausia, kai botago rankena yra tvirtai ir saugiai apvyniota dirbtine oda, šiurkštesne medžiaga, guma ar silikonu. Nuo medžiagos, iš kurios pagamintos gijos priklausys kirčių intensyvumas ir aštrumas. Cupid.lt asortimente rasite botagų, kurių gijos pagamintos arba iš dirbtinės odos, arba iš silikono. Silikoninės gijos gali būti jaučiamos stipriau ir intensyviau.
 • Ilgis. Botago rankena turėtų būti patogaus ilgio nuo 20 iki 30 cm. Nuo gijų ilgio priklausys jaučiamas intensyvumas ir plakamo ploto dydis.
 • Gijų skaičius. Kuo daugiau gijų, tuo kirtis jaučiamas švelnesnis, kuo gijų mažiau, tuo skausmas aštresnis.
 • Spalva. Gali atrodyti, kad spalva nėra itin reikšminga – juk botago paskirtis stimuliuoti kutenimu ar skausmu, tačiau spalvos gali jaudinti ir sužadinti vaizduotę. Cupid.lt asortimente rasite botagų nuo klasikinių juodų iki pilkų, raudonų, rožinių ar netgi auksinių atspalvių.

Atkreipkite dėmesį ir į kitas detales: dauguma botagų gali turėti kilpą, už kurios patogu ne tik pakabinti įrankį, kai jis nenaudojimas, bet ir plakimo metu apsukti šią kilpą aplink riešą, kad botagą kuo tvirčiau išlaikytumėte rankose. Kiti botagai vietoj rankenos gali turėti dildo, tad toks įrankis gali tapti kur kas saldesne bausme nei įprastas botagas.

Skaityti daugiau
Mažiau

18 prekių

Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Natūralios odos botagas Rimba Whip

  22,95 €
 2. Botagas Rimba Whip with Alu

  30,95 €
 3. Silikoninis botagas Rimba Whip

  24,95 €
 4. Botagas Blaze Elite Flogger

  9,95 €
 5. Botagas Blaze Whip Croco

  12,95 €
 6. Botagas Fifty Shades of Grey Bound to You

  Ypatinga kaina 22,95 € Kaina 37,95 €
 7. Bizūnas Fifty Shades of Grey Sweet Sting

  Ypatinga kaina 29,95 € Kaina 43,95 €
 8. Rožinis botagas EasyToys Silicone Whip

  Ypatinga kaina 11,95 € Kaina 19,95 €
 9. Botagas Blaze Luxury Fetish Whip

  Ypatinga kaina 9,95 € Kaina 16,95 €
 10. Juodas botagas EasyToys Silicone Whip

  Ypatinga kaina 13,95 € Kaina 23,95 €
 11. Botagas EasyToys Long Flogger Whip

  Ypatinga kaina 23,95 € Kaina 34,95 €
 12. Suvaržymo rinkinys Blaze Ultimate Bondage Set

  Ypatinga kaina 44,95 € Kaina 69,95 €
 13. Raudonas botagas EasyToys Silicone Whip

  Ypatinga kaina 11,95 € Kaina 17,95 €
per puslapį