Komplektai

Erotiniai komplektai be žodžių perduos mylimajam žinutę apie tai, kokios vakaro baigties tikitės. Šie komplektai tikrai nėra skirti tam, kad pridengtų intymias jūsų vietas, atvirkščiai – jie skirti tam, kad pabrėžtų aistringą jūsų charakterį. Cupid.lt kataloge rasite erotinius komplektus, kurie atitiks ne tik jūsų, bet ir jūsų antrosios pusės lūkesčius.

Koks erotinis komplektas jums tinkamiausias?

Dauguma erotinių komplektų apnuogina vieną ar kelias intymias zonas, arba pridengia tik tiek, kad užsidegtų mylimojo vaizduotė. Cupid.lt erotinių komplektų asortimente rasite daugybę variantų, taigi pateikiame kelias gaires, kaip išsirinkti jums geriausiai tinkantį:

 • Be abejonės, niekuomet neprašausite pro šalį pasirinkusi atviros liemenėlės ir atvirų kelnaičių duetą. Jei tai pirmasis toks jūsų komplektas, tuomet galite rinktis su viena atvira zona, pavyzdžiui, tik atvira liemenėlė arba tik atviros kelnaitės.
 • Norinčios pabrėžti dailią taliją, gali rinktis trijų dalių komplektus, kur liemens diržas ar kojinių diržas pridės dar daugiau pikantiškumo.
 • Jei norite dar labiau išryškinti krūtis, tuomet jums puikiai tiks atviro korseto ir kelnaičių komplektas. Jis nepaliks vietos žodžiams, bet jūs juk ne žodžių ir tikitės, ar ne?
 • Kelnaičių ir kūno papuošalo komplektas puikiai tiks, jei surengsite antrajai pusei vakaro pasirodymą – pašoksite pilvo šokį ar kitaip suviliosite. Žinoma, šis derinys tiks ir tiesiog pasirodyti mylimajam žvakių šviesoje.
 • Nepamirškite atkreipti dėmesio ir į komplekto spalvą – galbūt prie jūsų odos kuri nors spalva labai gražiai atrodo, o galbūt jūsų mylimajam kuri nors spalva yra favoritė, tad nepamirškite palepinti jo skonio receptorių.
 • Jei norėtumėte paslėpti kurią nors kūno vietą, tuomet galite rinktis komplektus su kelnaitėmis paaukštintu liemeniu arba liemenėlę su plačia juosta, pridengiančia dalį pilvuko, arba komplektus, perregimu audiniu subtiliai pridengiančius kūną.

Nepamirškite, kad tam, jog atrodytumėte itin seksualiai ir gundančiai, visų pirma, turite jaustis drąsiai ir pasitikinčiai. O apdaras, kurį vilkėsite tik pabrėš ir atkreips dėmesį ten, kur ir norėtumėte, kad jis būtų nukreiptas.

Skaityti daugiau
Mažiau

13 prekių

Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Trijų dalių rinkinys Beauty Night Noemi

  Nuo 59,95 € Kaina 62,95 €
 2. Trijų dalių rinkinys Beauty Night Noemi

  Nuo 59,95 € Kaina 62,95 €
 3. Trijų dalių rinkinys Beauty Night Noemi

  Nuo 59,95 € Kaina 62,95 €
 4. Atviras liemenėlės ir kelnaičių komplektas Obsessive Badossa

  Nuo 45,95 €
 5. Liemenėlės ir kelnaičių komplektas Obsessive Rubinesa

  Nuo 42,95 €
 6. Palaidinės ir kelnaičių komplektas Obsessive Inessita

  Nuo 34,95 €
 7. Bodžio ir sijono komplektas Penthouse Best Forplay

  Nuo 16,95 €
 8. Baltas trijų dalių komplektas Penthouse Poison Cookie

  Nuo 19,95 €
 9. Atviras liemenėlės ir kelnaičių komplektas Obsessive Luvae

  Nuo 37,95 € Kaina 58,95 €
 10. Komplektas Obsessive Hetea

  Nuo 33,95 € Kaina 56,95 €
 11. Atviras liemenėlės ir kelnaičių komplektas Obsessive Letica

  Nuo 43,95 € Kaina 61,95 €
 12. Atviras liemenėlės ir kelnaičių komplektas Obsessive 870-SEC-3

  Nuo 37,95 € Kaina 58,95 €
 13. Juodas liemenėlės ir kelnaičių komplektas Obsessive Miamor

  Nuo 39,95 € Kaina 65,95 €
per puslapį