Masturbatoriai

Nors masturbacija apipinta įvairiais mitais, iškreiptu visuomenės požiūriu, iš tikrųjų tai neatsiejama kokybiško lytinio gyvenimo dalis, kurios nereikia bijoti, slėpti ar dangstyti. Negana to, mokslininkai jau senai įrodė masturbacijos teikiamą naudą tiek kūnui, tiek psichologinei būklei. Masturbatorius gali padėti atsipalaiduoti, nuimti slegiančią įtampą ir, žinoma, suteikti didelį malonumą. Masturbacijai moterys naudoja vienokius sekso žaisliukus, o štai masturabtoriai vyrams pasižymi kitokiu, unikaliu dizainu. Didelė jų gausa, skirtingi dizainai neabejotinai patenkins individualius poreikius. Viską rasite čia – elektroninėje parduotuvėje Cupid.lt.

Masturbatorių tipai

Vyrams skirtoje mūsų prekių kategorijoje galite rasti net tris skirtingus masturbatorių tipus: tai tikroviški masturbatoriai, kompaktiški ir vibruojantys. Tikroviškų masturbatorių pavadinimas daug ką pasako apie šį sekso žaisliuką – jo išvaizda yra itin realistiška. Taip pat ir medžiaga, iš kurios jis pagamintas. Šių masturbatorių tipas imituoja ir tobulai atkartoja vaginą, burną, analinę angą. Tai jaudinančių pojūčių ištroškusiems vyrams.

Kompaktiškas masturbatorius nuo kitų skiriasi nedideliu savo dydžiu. Jis lengvai telpa delne, yra ergonomiškas, todėl jį galima su savimi pasiimti į bet kokias asmenines keliones. Galiausiai, vibruojančių masturbatorių paslaptis slypi mechanizme – su jais galėsite mėgautis masturbacijos teikiamu malonumu, kuris tuo pat metu dovanoja ir palaimingą vibraciją. Galite rinktis iš keleto vibracijos intensyvumų.

Masturbatorių išskirtinumai

Elektroninėje parduotuvėje Cupid.lt esantys masturbatoriai vyrams yra pagaminti iš TPE gumos. Ši medžiaga itin švelni, minkšta, maloni liesti, todėl pojūčiai yra labai realistiški. Be to, ši medžiaga visiškai saugi kūnui, nes yra bekvapė ir be minkštiklių (ftalatų).

Kitas masturabtorių išskirtinumas – universalus jų dydis. Dėl savo tamprumo jie gali prisitaikyti prie bet kokio dydžio pasididžiavimo, todėl nedvejodami rinkitės tą, kuris patinka jums. Galiausiai, Cupid.lt asortimente esantys masturbatoriai pasižymi stimuliuojančiais kanalais: jie padengti taškeliais, ruoželiais ir kitais iškilumais. Taigi, kiekvienas įsiskverbimas pasitiks jus su jaudinančia jėga!

Kokia yra masturbatorių priežiūra?

Iš TPE medžiagos pagamintus masturbatorius galite naudoti su bet kokio tipo lubrikantu – tiek vandens, tiek silikono pagrindo. Po kiekvieno naudojimo masturbatoriaus išorę ir vidų reikia nuplauti po tenkančio šilto vandens srove. Naudokite muilą arba valykite su specialiu sekso žaislams skirtu valikliu. Masturbatorius turi būti paliekamas visiškai išdžiūti. Vibruojantys masturbatoriai vyrams, prieš plaunami, turi būti be vibruojančios kulkos.

Kas yra TPE medžiaga?

Kaip jau minėjome, TPE medžiaga išsiskiria savo švelnumu ir tikrovišku pojūčiu, tačiau itin svarbu pabrėžti jos savybes, dėl kurių ji užtikrina visišką naudojimosi saugumą. TPE guma – tai termoplastinė guma. Ji gaminama pritaikant naujausias technologijas. Masturbatoriai, pagaminti iš šios medžiagos, paviršiumi yra panašūs į natūralią žmogaus kūno odą, todėl ir kiekvienas prisilietimas – itin tikroviškas.

TPE medžiagos pagrindinės savybės yra šios:

 • atspari UV spinduliams,
 • puikiai suderinama su oda,
 • nežalinga aplinkai,
 • greitai prisitaiko prie kūno temperatūros,
 • elastinga,
 • bekvapė,
 • be minkštiklių (ftalatų).

Kadangi TPE medžiaga yra labai minkšta, masturbatorius turėtų būti po kiekvieno valymo padengiamas specialia sekso žaislų pudra. Šis produktas padės išlaikyti žaislo kokybę, glotnų paviršių, atnaujins jį po kiekvieno naudojimo.

Masturbatoriai vyrams – tai raktas į nepamirštamus solo malonumus. Nebijokite eksperimentuoti ir atrasti tai, kas suteikia didžiausią pasitenkinimą. Cupid.lt komanda visuomet pasiruošusi pakonsultuoti iškilusiais klausimais, todėl nedvejokite ir susisiekite su mumis. Padėsime jums išsirinkti greitai ir patogiai!

Atminkite, kad visi sekso žaisliukai gali būti naudojami ne tik solo malonumams. Net ir masturbatorius gali būti naudojamas dviese – leiskite antrajai pusei diktuoti įsiskverbimų ritmą. Taip paįvairinsite meilės žaidimus, o jūsų mylimoji supras, kokia stimuliacija maloniausia jums!

Skaityti daugiau
Mažiau

Prekių 1-2023

Page
per puslapį
Set Descending Direction
 1. Masturbatorius Dream Toys Realstuff 2 in 1 Hummer Mouth & Vagina

  Special Price 33,95 € Įprasta kaina 47,95 €
 2. Masturbatorius Private Alexa Tomas Mouth

  Special Price 47,95 € Įprasta kaina 61,95 €
 3. Masturbatorius Private Alexa Tomas Pussy

  Special Price 47,95 € Įprasta kaina 71,95 €
 4. Masturbatorius Private Jolee Love Ass

  Special Price 47,95 € Įprasta kaina 70,95 €
 5. Masturbatorius Private Tarra White Ass

  Special Price 47,95 € Įprasta kaina 70,95 €
 6. Masturbatorius Private Tarra White Pussy

  Special Price 47,95 € Įprasta kaina 65,95 €
 7. Masturbatorius Private Gabi Gold Pussy

  Special Price 47,95 € Įprasta kaina 65,95 €
 8. Masturbatorius Private Ginebra Pussy

  Special Price 47,95 € Įprasta kaina 68,95 €
 9. Masturbatorius Private Shona River Mouth

  Special Price 47,95 € Įprasta kaina 75,95 €
 10. Vibruojančių masturbatorių rinkinys M for Men Vibrating Stroker Kit

  Special Price 23,95 € Įprasta kaina 37,95 €
 11. Masturbatorius Friend with Benefits Amelia Harper

  Special Price 9,45 € Įprasta kaina 15,95 €
 12. Masturbatorius Friend with Benefits Emily Finch

  Special Price 13,95 € Įprasta kaina 23,95 €
 13. Baltas masturbatorius FPPR. Mouth

  Special Price 12,95 € Įprasta kaina 18,95 €
 14. Vibruojantis masturbatorius Satisfyer Men Wand

  Special Price 49,95 € Įprasta kaina 66,95 €
 15. Vibruojantis masturbatorius M for Men Angie

  Special Price 14,95 € Įprasta kaina 21,95 €
 16. Masturbatorius M for Men M2 Superior Stroker

  Special Price 35,95 € Įprasta kaina 49,95 €
 17. Masturbatorius M for Men The Torch Luscious Lips

  Special Price 22,95 € Įprasta kaina 38,95 €
 18. Masturbatorius Blush Naughty Nicole

  Special Price 11,95 € Įprasta kaina 20,95 €
 19. Masturbatorius Blush Nicoles Kitty

  Special Price 12,95 € Įprasta kaina 19,95 €
 20. Masturbatorius M for Men Cherri

  Special Price 20,95 € Įprasta kaina 29,95 €

Prekių 1-2023

Page
per puslapį
Set Descending Direction