Intymi kosmetika

Kartais uždegti aistrai tereikia vienos nedidelės kibirkšties, kurią įžiebti gali padėti intymi kosmetika. Geliai, kremai, balzamai, aliejai, skirti klitorio, G taško, spenelių stimuliacijai, nutolinti ejakuliaciją, sustiprinanti erekciją ir kt., gali padėti patirti intensyvesnius orgazmus. Elektroninėje parduotuvėje Cupid.lt rasite gausų pasirinkimą intymios kosmetikos, kuri suteiks ypatingų atspalvių miegamojo žaidimams.

Intymios kosmetikos tipai

Elektroninėje parduotuvėje Cupid.lt rasite intymios kosmetikos, skirtos tiek moterims, tiek vyrams, tiek universalios, tinkančios abiem lytims:

Intymi kosmetika moterims. Intymi kosmetika moterims padeda greičiau atsipalaiduoti, intensyviau jausti prisilietimus ir kitą stimuliaciją, todėl tikėtini ir stipresni orgazmai. Vaginą stangrinanti/siaurinanti intymi kosmetika gali suteikti daugiau pasitikėjimo savimi.

 • Stimuliuojanti. Stimuliuojančią, kosmetiką galite rinktis pagal tai, kurią intymią kūno dalį ji stimuliuoja: klitorį, G tašką, spenelius ir t.t. Veikliosios medžiagos, tokios kaip mėtos, mentolis, guarana, įvairūs pipirų ekstraktai, kofeinas ir kt. gali veikti šildančiai, šaldančiai ar pulsuojančiai. Šie efektai suaktyvina kraujotaką, pažadina susijaudinimą, todėl kiekvienas prisilietimas jaučiamas dar intensyviau ir maloniau.
 • Vaginą siaurinanti. Stangresnė ir siauresnė vagina gali suteikti stipresnius ir intensyvesnius pojūčius tiek moterims, tiek jų partneriams. Makšties sienelių stangrumas dažniausiai sumažėja po gimdymo ir bėgant metams. Kai kurios moterys dėl to jaučia nepasitikėjimą ir kompleksuoja. Būtent dėl atsiradusių kompleksų intymus poros gyvenimas gali žymiai suprastėti. Tad vaginą siaurinanti/stangrinanti kosmetika puikus būdas, padedantis atgauti pasitikėjimą savo moteriškumu ir vėl džiaugtis aktyviu, kokybišku lytiniu gyvenimu.

Intymi kosmetika vyrams. Stresas, nesveikas gyvenimo būdas, senėjimas, fizinio aktyvumo trūkumas ir kt. priežastys gali turėti lemiamą reikšmę intymių akimirkų kokybei. Tvirtesnis, galingesnis ir ištvermingesnis – štai ką gali intymi kosmetika vyrams.

 • Stimuliuojanti. Kaip ir moterims, taip ir vyrams skirta kosmetika gali stimuliuoti – suteikti tiek šildantį, tiek šaldantį, tiek pulsuojantį efektus. Dažniausiai stimuliuojanti kosmetika vyrams skirta peniui, penio galvutei, tarpvietei, sėklidėms, speneliams ir kt. erogeninėms zonoms.
 • Nutolinanti ejakuliaciją. Ejakuliaciją nutolinanti kosmetika skirta vyrams, kurie nori savo antrąją pusę apdovanoti ilgiau trunkančiais žaidimais. Įprastai ejakuliaciją nutolinančios kosmetikos pagrindas yra vietinis anestetikas – benzokainas arba lidokainas. Šios medžiagos šiek tiek aptirpdo nervų galūnėles, todėl ejakuliacija patiriama vėliau.
 • Erekciją stiprinanti. Dažniausiai erekciją stiprinančios kosmetikos sudėtyje yra kraujotaką aktyvinančių ingredientų. Juk suaktyvinta kraujotaka reiškia daugiau į penį priplūstančio kraujo, kas lemia standesnę ir tvirtesnę erekciją. Dauguma erekciją stiprinančių priemonių veikia šildančiai, maloniai dilgčiojančiai – visa tai aktyvina kraujotaką.

Svarbu. Ejakuliaciją nutolinanti ir erekciją stiprinanti kosmetika – tai ne medicininės paskirties priemonės, jos suteikia tik trumpalaikį efektą.

Universali kosmetika. Oralinis seksas ir analiniai malonumai gali teikti malonumą abiem lytims, tad Cupid.lt asortimente rasite gausų intymios kosmetikos pasirinkimą tiek oraliniam, tiek analiniam seksui.

 • Oraliniam seksui. Slidus ir šlapias oralinis seksas – ar gali jis būti dar malonesnis? Neįtikėtina, bet kosmetika, skirta oraliniam seksui, gali suteikti ypatingų skonių ir žaismingumo. Dažniausiai oraliniam seksui skirtos priemonės yra pagamintos vandens pagrindu ir papildytos maistiniais ingredientais, todėl jas saugu ragauti. Ne paslaptis, tačiau ne visi žmonės mėgsta oralinį seksą dėl specifinio lytinių organų kvapo ar skonio, todėl oraliniam seksui skirta kosmetika gali palengvinti ir padaryti oralinio sekso potyrius daug malonesniais. Vieni kosmetikos produktai suteikia papildomo skonio ir kvapo, kiti padeda atsipalaiduoti gerklės raumenims, dar kiti burną padengia storu sluoksniu, kad partneris galėtų sklandžiai kuo giliau įsiskverbti.
 • Analiniam seksui. Analinis seksas gali teikti pasakišką malonumą, tačiau, kad tai būtų nepamirštama patirtis, reikėtų pasiruošti iš anksto. Būtent analiniam seksui skirta kosmetika gali padėti užtikrinti sklandžius, komfortiškus ir malonius potyrius. Jos paskirtis taip pat įvairi: nuo raminančios, atpalaiduojančios iki drėkinančios ar balinančios.

Svarbu. Analinis seksas turėtų teikti malonumą be jokių nuskausminamųjų. Jei įskverbimų metu jaučiate bet kokį diskomfortą, turėtumėte nedelsiant nutraukti bet kokius veiksmus. Būtent dėl sužalojimo tikimybės būtina, kad jaustumėte, kas su jumis daroma. Cupid.lt elektroninėje parduotuvėje rasite priemones, kurios atpalaiduoja, ramina ir šiek tiek nuskausmina, bet tik tiek, kad vis tiek labai gerai jaustumėte savo kūną.

Ką dar reikėtų žinoti apie intymią kosmetiką?

Pakuotės tipas. Pakuotės tipą galite rinktis su dozatoriumi ar be jo, taip pat purškiamą. Dozatorius ir purškiklis leis patogiai paskirstyti priemonę tiesiai ant erogeninių zonų. Be dozatoriaus esančius buteliukus tereikia paversti virš delno ir lengvai spustelėti už šonų.

Pakuotės talpa. Mažesnės talpos pakuotės patogios norint išmėginti priemonę ir įsitikinti, ar ji jums tinkama, didesnės talpos pakuotė yra ekonomiškesnis variantas.

Skaitykite sudėtį. Prieš išmėgindami naują produktą, būtinai perskaitykite jo sudėtį, kad įsitikintumėte, ar nei vienam ingredientui nesate alergiški nei jūs, nei jūsų partneris. Taip pat prieš naudojimą rekomenduojama nedidelį kiekį priemonės patepti vidinėje riešo dalyje, kad įsitikintumėte, ar nekyla nepageidaujamos reakcijos. Kadangi intymi kosmetika meilės žaidimų metu gali patekti ir partneriui, tad rekomenduojama dirglumo testą ant vidinės riešo dalies atlikti ir antrajai pusei.

Skaityti daugiau
Mažiau

28 prekės

Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Šildantis gelis Sensuva Sizzle Lips Piña Colada, 125 ml

  Ypatinga kaina 14,95 € Kaina 17,95 €
 2. Stimuliuojantis gelis Attraction Vibrating Sensations Red Fruits, 30 ml

  Ypatinga kaina 20,95 € Kaina 30,95 €
 3. Stimuliuojantis gelis klitoriui Touche Clitoris Gel Female, 50 ml

  Ypatinga kaina 20,95 € Kaina 29,95 €
 4. Stimuliuojantis gelis klitoriui Touche Clitoris Gel, 50 ml

  Ypatinga kaina 20,95 € Kaina 36,95 €
 5. Stimuliuojantis gelis peniui Swiss Navy Max Size, 150 ml

  Ypatinga kaina 42,95 € Kaina 61,95 €
 6. Stimuliuojantis gelis Swiss Navy Sensual Arousal, 10 ml

  Ypatinga kaina 6,45 € Kaina 11,95 €
 7. Vaginą stangrinantis gelis Sensuva VIViFY, 50 ml

  Ypatinga kaina 25,95 € Kaina 28,95 €
 8. Stimuliuojantis analinis gelis Sensuva Tush Tingle, 59 ml

  Ypatinga kaina 21,95 € Kaina 26,95 €
 9. Purškalas oraliniam seksui Sensuva Deeply Love You Cinnamon, 30 ml

  Ypatinga kaina 19,95 € Kaina 21,95 €
 10. Purškalas oraliniam seksui Sensuva Deeply Love You Chocolate Mint, 30 ml

  Ypatinga kaina 19,95 € Kaina 21,95 €
 11. Purškalas oraliniam seksui Sensuva Deeply Love You Butter Rum, 30 ml

  Ypatinga kaina 19,95 € Kaina 21,95 €
 12. Erekciją stiprinantis gelis Sensuva ON Power Glide, 50 ml

  Ypatinga kaina 30,95 € Kaina 34,95 €
 13. Stimuliuojantis aliejus klitoriui Sensuva ON Chocolate, 5 ml

  Ypatinga kaina 30,95 € Kaina 33,95 €
 14. Kremas oraliniam seksui Sensuva Licolicious Blueberry Muffin, 50 ml

  Ypatinga kaina 20,95 € Kaina 22,95 €
 15. Penio valiklis Boners Penis Cleaner, 150 ml

  Ypatinga kaina 13,95 € Kaina 23,95 €
 16. Erekciją stiprinantis kremas Boners Penis XXL Cream, 100 ml

  Ypatinga kaina 13,95 € Kaina 21,95 €
 17. Erekciją stiprinantis kremas Boners Erection Cream, 100 ml

  Ypatinga kaina 13,95 € Kaina 24,95 €
Puslapis
per puslapį