Mini vibratoriai

Jeigu esate vibracijų, pulsacijų mėgėjai, nedidelis, kompaktiško dydžio, ergonomiškas ir labai dailius vibratorius jums neabejotinai patiks! Tik nereikia apsigauti dėl jo dydžio – skleidžiamos vibracijos yra galingos ir nei kiek nenusileidžia įprasto dydžio vibratoriams. Dažnai šio tipo vibratorius rekomenduojama rinktis, jei su sekso žaisliukais dar tik pradedama žaisti. Tai puiki priemonė įžangai, kuri nuteiks maloniai ir nesukels nemalonių potyrių pirmą kartą pajutus vibracijas. Be to, šiais žaislais galite mėgautis bet kokiose kelionėse – dėl kompaktiško dydžio jie tilps visur, kur bekeliautumėte.

Skirtingi mažų vibratorių tipai

Elektroninės parduotuvės Cupid.lt asortimente rasite keletą skirtingų tipų mini vibratorių. Galite rinktis vibruojančias kulkas, vibruojančius masažuoklius, G taško vibratorius, taip pat jūsų dėmesio laukia klasikiniai mini vibratoriai. Vibruojančios kulkos yra ypatingos savo dizainu – jos turi tarsi nukirstą galiuką, kuris idealiai priglunda prie bet kurios erogeninės zonos (klitorio, spenelių, tarpvietės, penio galvutės), todėl stimuliacija suteikia maksimalų malonumą.

 • Vibruojantys masažuokliai – tai taip pat kompaktiško dydžio vibruojantys sekso žaisliukai, skirti erogeninių zonų ir viso kūno masažui. Masažuokliai turi apvalias, švelnias galvutes, kurios maloniai stimuliuoja klitorį, spenelius ar bet kurias kitas kūno vietas. Galite rinktis masažuoklius su tiesia arba lenkta rankena – tokia, kokia patogiausia jums. Jaudinkite ir atsipalaiduokite vienu metu!
 • G taško mini vibratoriai turi lenktą, aptakų galiuką, todėl jie priglunda prie jautriojo G taško ir maloniai jį stimuliuoja. Šie vibratoriai idealiai tinka tiek įsiskverbimui, tiek išorinei stimuliacijai, įžanginiams žaidimams.
 • Klasikiniai nedideli vibratoriai turi tiesų korpusą – jais taip pat galite masažuoti bet kurias erogenines zonas arba naudoti jaudinančiam įsiskverbimui.

Visų tipų masažuoklius galite naudoti patys arba papildomai jais stimuliuoti antrąją pusę.

Galingos vibracijos ir didelis jų pasirinkimas

Daugelį gali apgauti vibratoriaus dydis. Vis dėlto patikiname, kad net ir mažyčiai vibratoriai viduje turi galingą variklį, kurio tikrai pakanka karščiausioms erogeninėms zonoms stipriai sujaudinti. Siūlome rinktis iš vibracijos programų, kurios patenkintų individualius lūkesčius ir poreikius.

Kai kurie mini vibratoriai turi kintančio intensyvumo vibracijos programą – pakanka pasukti korpusą ir galite nusistatyti, kokio stiprumo pulsacijos trokštate. Kiti šio tipo sekso žaisliukai turi jau nustatytą, tikslų vibracijos programų skaičių, pavyzdžiui, jų gali būti 10 ar net dar daugiau. Jas visas galite valdyti paprastai, vieno mygtuko paspaudimu.

Dizainų ir spalvų įvairovė

Elektroninės parduotuvės Cupid.lt asortimente rasite ir didelę dizainų bei spalvų įvairovę. Jeigu mėgstate minimalizmą, siūlome rinktis vienspalves, pastelinių spalvų kulkas ir kitus vibratorius – šviesiai rožinius, juodus, baltus, raudono aukso spalvos. Taip pat – ir tokius, kurie padengti lygia tekstūra, pasižymi klasikiniu, paprastu, minimalistiniu dizainu.

Jeigu savo sekso žaislų kolekciją norite papildyti žaismingais, spalvingais aksesuarais, esate ryški asmenybė, tuomet jums puikiai tiks ryškūs, įdomesnių formų mini vibratoriai. Rinkitės ryškiai rožinę, violetinę, žalią, oranžinę ir kitas nuotaikingas, miegamąjį nuspalvinančias spalvas. Jums taip pat puikiai tiks žaislai su banguota, iškilia tekstūra – šis stimuliuojantis paviršius papildomai jaudins įskverbimo metu.

Ar reikia naudoti lubrikantą?

Nors kompaktiško dydžio vibratoriai dažniausiai yra skirti naudoti išorinių erogeninių vietų stimuliacijai, tačiau net ir ji bus kur kas malonesnė, jeigu naudosite vandens, silikono arba bet kurios kitos rūšies lubrikantą. Vibratoriaus paviršius savaime nėra slidus – silikonas ar plastikas gali „kliūti“ už odos. Patepus žaislo galiuką lubrikantu, jis itin maloniai ir jaudinančiai slys per visas jautriausias vieteles.

Tik atminkite, jog iš silikono pagaminti mini vibratoriai turėtų būti naudojami kartu su vandens pagrindo lubrikantu, o ne silikono. Taip išlaikysite sekso žaisliuką kokybišką kur kas ilgiau, taigi, jis bus ilgaamžiškesnis. Visus kitus sekso žaislus galite naudoti su bet kokio tipo lubrikantu. Svarbu, kad po kiekvieno naudojimo vibratoriaus nepamirštumėte nuplauti šiltu vandeniu ir muilu arba sekso žaislams skirtu valikliu. Žaislą geriausia palikti nudžiūti natūraliai.

Cupid.lt komanda kiekvienai porai, kiekvienai vyrui ir moteriai nori palinkėti gražių, malonių ir jaudinančių akimirkų! Manome, kad patenkindami tiek psichologinius, tiek fizinius savo kūno poreikius, užtikrinsite gražius, darnius santykius tiek su savimi, tiek su savo antrąja puse. Jeigu nerandate būdų, kaip dar galite pasitenkinti ir patenkinti mylimą žmogų, kviečiame apsižvalgyti Cupid.lt asortimente – net neabejojame, kad rasite tam tinkamas priemones!

Skaityti daugiau
Mažiau

45 prekės

Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Rinkinys Climaximum Rapture

  59,95 €
 2. Rinkinys Climaximum Desire

  47,95 €
 3. Juodas vibruojantis antpirštis EasyToys Finger Vibrator

  Ypatinga kaina 11,95 € Kaina 20,95 €
 4. Vibruojantis masažuoklis B Yours Tickler Bullet

  Ypatinga kaina 7,45 € Kaina 11,95 €
 5. Vibruojantis masažuoklis B Yours Twister Bullet

  Ypatinga kaina 16,95 € Kaina 26,95 €
 6. Juodas G taško vibratorius Revive Petite G

  Ypatinga kaina 15,95 € Kaina 22,95 €
 7. G taško vibratorius Revive Petite G

  Ypatinga kaina 15,95 € Kaina 25,95 €
 8. Rožinis G taško vibratorius Revive Petite G

  Ypatinga kaina 13,95 € Kaina 19,95 €
 9. Purpurinis vibruojantis antpirštis Exposed Sherry Vibe

  Ypatinga kaina 15,95 € Kaina 28,95 €
 10. Rožinė vibruojanti kulka Exposed Estelle Bullet

  Ypatinga kaina 14,95 € Kaina 25,95 €
 11. Rožinė vibruojanti kulka Attraction Mai Nr. 69

  Ypatinga kaina 20,95 € Kaina 32,95 €
 12. Rožinis vibratorius EasyToys Velvet Vibe

  Ypatinga kaina 17,95 € Kaina 35,95 €
 13. Rožinė vibruojanti kulka Exposed Nocturnal Lipstick Vibe

  Ypatinga kaina 28,95 € Kaina 45,95 €
 14. Purpurinis vibruojantis masažuoklis Noje W1

  Ypatinga kaina 38,95 € Kaina 64,95 €
 15. Mažas vibratorius Noje B4

  Ypatinga kaina 12,95 € Kaina 24,95 €
 16. Purpurinis vibratorius Dream Toys Vibes of Love

  Ypatinga kaina 18,95 € Kaina 28,95 €
 17. Rožinė vibruojanti kulka Blush Eco Bullet

  Ypatinga kaina 9,45 € Kaina 13,95 €
 18. Vibruojanti kulka Exposed Nocturnal Lipstick Vibe

  Ypatinga kaina 27,95 € Kaina 50,95 €
Puslapis
per puslapį