Tikroviški

Siekiantys kuo realistiškesnių pojūčių turėtų atkreipti dėmesį į tikroviškus masturbatorius. Jie sužavės ne tik realistiška burnos, vaginos ir analinės angos imitacija, bet ir kūno atspalviais, itin artima odai medžiaga, stimuliuojančiais kanalais ir ergonomiškumu. Šiame Cupid.lt kataloge atrasite jaudinančius potyrius suteikiančius tikroviškus masturbatorius.

Masturbatorių tipai

Tikroviški masturbatoriai taip vadinami neatsitiktinai – jų viršutinė dalis tikroviškai atvaizduoja tris kūno dalis: burną, vaginą arba analinę angą. Jie gali būti nuo šviesiausių kūno atspalvių iki pačių tamsiausių – pasirinkimas priklausys tik nuo jūsų skonio.

Burną imituojantys masturbatoriai. Jus pasitiks siauresnės ar platesnės lūpos, kai kurios bus šiek tiek rausvesnės nei masturbatoriaus spalva.

Vaginą imituojantys masturbatoriai. Šie masturbatoriai itin tikroviškai imituoja lytines lūpas, kai kurie turi klitorį. Galite rinktis iš įvairiausių kūno atspalvių.

Analinę angą imituojantys masturbatoriai. Jus suvilios siaura anga, apsupta putlios ir švelnios medžiagos.

Nuostabiausia tai, kad ir kokį masturbatoriaus tipą pasirinktumėte, galite rinktis ir skirtingos tekstūros kanalus. Cupid.lt elektroninėje parduotuvėje beveik prie kiekvieno masturbatoriaus rasite ir nuotraukas, kuriose matysite, koks stimuliuojantis kanalas jūsų laukia.

Tikroviškų masturbatorių dizainas

Savo patogumui galite rinktis įvairaus dizaino tikroviškus masturbatorius. Cupid.lt elektroninėje parduotuvėje rasite šiuos:

 • Su dėklu. Tai puodelio, taurės ar žibinto formos plastikiniai dėklai, į kuriuos įstatoma masturbatoriaus mova. Juos patogu laikyti delne, kai kurie turi dangtelius, kuriais galima reguliuoti susidariusį slėgį, taip išgaunant dar intensyvesnę stimuliaciją. Dėklas patogus dar ir tuo, kad jame galėsite diskretiškai laikyti savo sekso žaisliuką.
 • Be dėklo. Masturbatoriai, esantys be dėklo, patogūs tuo, kad įsiskverbimų metu jūs nesunkiai galėsite tvirčiau suspausti masturbatoriaus movą ir dar glaudžiau pajusite kanalo nelygumus ir iškilumus.
 • Neužtenka vieno tipo masturbatoriaus? Tuomet rinkitės dvipusį masturbatorių, kurio viename gale jūsų lauks burna, o kitame, pavyzdžiui, vagina ar analinė anga. Pasirinkimas priklauso tik nuo jūsų troškimų.
 • Norisi dar didesnio intensyvumo? Tuomet galime jums pasiūlyti tikrovišką masturbatorių, kuris suteiks ir vibracijas. Į masturbatorių įstatyta vibruojanti kulka perduos skirtingo intensyvumo vibracijas, todėl jausite dar stipresnį malonumą.

Ką dar reikėtų žinoti apie tikroviškus masturbatorius?

Kūnui saugios medžiagos. Visi Cupid.lt elektroninėje parduotuvėje esantys masturbatoriai yra pagaminti iš saugių kūnui medžiagų (movos iš TPE gumos, įdėklai iš plastiko), kurios pasižymi higieniškumu, paprasta priežiūra, nesukelia alergijų.

Naudojimas. Su masturbatoriumi rekomenduojame naudoti lubrikantą. Dauguma Cupid.lt asortimente esančių masturbatorių yra pagaminti iš TPE gumos, todėl galite naudoti tiek silikono pagrindo, tiek vandens pagrindo lubrikantus.

Priežiūra. Prieš kiekvieną naudojimą ir po jo masturbatorių reikia kruopščiai nuplauti po tekančia srove. Naudokite muilą arba specialiai sekso žaislams skirtą valiklį. Po naudojimo, kai masturbatorių išplausite, palikite, kad jis gerai išdžiūtų, o išdžiūvusį pabarstykite masturbatoriams skirta pudra – ji padės ilgiau išlaikyti TPE gumos minkštumą ir švelnumą.

Skaityti daugiau
Mažiau

35 prekės

Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Vibruojantis masturbatorius M for Men Isabella

  Ypatinga kaina 16,95 € Kaina 27,95 €
 2. Masturbatorius Kiiroo Feel Britney Amber

  Ypatinga kaina 87,95 € Kaina 124,95 €
 3. Masturbatorius M for Men The Torch Luscious Lips

  Ypatinga kaina 21,95 € Kaina 31,95 €
 4. Masturbatorius Friend with Benefits Nicole Adams

  Ypatinga kaina 9,95 € Kaina 17,95 €
 5. Rudas masturbatorius FPPR. Vagina

  Ypatinga kaina 14,95 € Kaina 27,95 €
 6. Vibruojantis masturbatorius M for Men Angie

  Ypatinga kaina 16,95 € Kaina 29,95 €
 7. Kūno spalvos masturbatorius FPPR. Anus

  Ypatinga kaina 14,95 € Kaina 24,95 €
 8. Vibruojantis masturbatorius M for Men Sofia

  Ypatinga kaina 16,95 € Kaina 26,95 €
 9. Masturbatorius Private Horny Cougar

  Ypatinga kaina 16,95 € Kaina 27,95 €
 10. Masturbatorius Kiiroo Feel Kenzie Taylor

  Ypatinga kaina 87,95 € Kaina 114,95 €
 11. Masturbatorių rinkinys Realstuff Lifelike Stroker Set

  Ypatinga kaina 22,95 € Kaina 37,95 €
 12. Masturbatorius Private Naughty Lolita

  Ypatinga kaina 16,95 € Kaina 23,95 €
 13. Masturbatorius Friend with Benefits Claire Robson

  Ypatinga kaina 15,95 € Kaina 25,95 €
 14. Vibruojantis masturbatorius Blush Renee

  Ypatinga kaina 16,95 € Kaina 23,95 €
 15. Rudas masturbatorius FPPR. Mouth

  Ypatinga kaina 14,95 € Kaina 24,95 €
 16. Masturbatorius Friend with Benefits Amelia Harper

  Ypatinga kaina 9,95 € Kaina 13,95 €
 17. Masturbatorius Private Jolee Love Pussy

  Ypatinga kaina 47,95 € Kaina 65,95 €
Puslapis
per puslapį