Antrankiai

Kartais uždegti aistrai ar tiesiog įpūsti šviežumo į intymų gyvenimą pakanka... pasiduoti! O pasiduoti geriausia su antrankiais, taip antroji pusė įgaus daugiau galios, o suvaržytasis galės mėgautis dar nepatirtu malonumu. Cupid.lt kataloge rasite įvairių stilių, iš įvairiausių medžiagų pagamintų antrankių pasirinkimą. Kokius išsirinksite, priklausys nuo jūsų pomėgių ir lūkesčių.

Skirtingos antrankių medžiagos

Vienos medžiagos pasižymi ypatingu tvirtumu, kitos švelnumu. Jei antrankiai jums labiau reikalingi kaip aksesuaras, tuomet geriau rinktis medžiaginius, tačiau jei norite tvirtai surakinti antrosios pusės rankas, tuomet siūlome rinktis iš dirbtinės odos, metalo ar poliesterio pagamintus antrankius.

 • Medžiaginiai. Iš švelnių audinių, pavyzdžiui, atlaso, pasiūti antrankiai idealiai tinka pradedantiesiems
 • Dirbtinė oda. Iš dirbtinės odos pagaminti antrankiai bus pakankamai tvirti. Dažniausiai jų vidus padengtas minkštu sluoksniu, kad nesužalotų net ir jautriausios odos.
 • Metalas. Iš metalo pagaminti antrankiai yra itin tvirti ir yra universalaus dydžio. Kai kurie metaliniai antrankiai gali būti padengti švelniu kailiuku. Tokie antrankiai gali būti jaudinančiu aksesuaru.
 • Poliesteris. Iš poliesterio pagamintų antrankių vidinė dalis padengta švelnia medžiaga, kad nenutrintų odos. Jie yra universalaus dydžio ir itin patogūs.

Elektroninės parduotuvės Cupid.lt asortimente visi esantys antrankiai tinka tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems suvaržymo žaidimų mėgėjams.

Skirtingi užsegimai

Antrankiai skiriasi ne tik medžiagomis, iš kurių yra pagaminti, bet ir užsegimo būdu. Cupid.lt kataloge esantys antrankiai dažniausiai užsegami šiais būdais:

 • Raišteliai. Tai vienas paprasčiausių būdų, kuris ypatingai tinka pradedantiesiems.
 • Lipukai (velcro juostelė). Lipukais užsegamus antrankius labai patogu naudoti, jie tinka įvairioms apimtims.
 • Spynelė. Dažniausiai naudojama metaliniuose antrankiuose. Užfiksuoti antrankiai gali būti atrakinami rakteliu arba saugos svirtele.
 • Sagtis. Sagtimi dažniausiai užsegami antrankiai pagaminti iš dirbtinės odos.

Dauguma Cupid.lt esančių antrankių yra reguliuojamo ilgio ir tinka įvairioms apimtims.

Į ką dar atkreipti dėmesį?

Nors vieni svarbiausių dalykų, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį renkantis antrankius, yra medžiaga, iš kurios jie pagaminti ir užsegimo būdas, tačiau yra dar keletas detalių, kurios gali padėti dar paprasčiau apsispręsti priimant galutinį sprendimą:

Tarpusavyje susegami. Dauguma Cupid.lt esančių antrankių yra susegami tarpusavyje specialiais segtukais. Tai ypač patogu, kai norima, jog suvaržytojo rankos būtų drauge ir nejudėtų.

Sujungti grandinėle. Kiti antrankiai gali būti tarpusavyje sujungti trumpesne ar ilgesne grandinėle, taip suteikiant šiek tiek daugiau judėjimo laisvės suvaržytajam.

Su papildomais žiedais. Papildomi žiedai, esantys ant antrankių, labai patogūs, kai antrankius norėsite panaudoti prie kitos suvaržymo sistemos arba su kitais suvaržymui skirtais produktais, pavyzdžiui, antkakliais ar kojų antrankiais.

Skaityti daugiau
Mažiau

13 prekių

Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Raiščiai riešams Bijoux Indiscrets Silky Sensual

  Ypatinga kaina 9,95 € Kaina 11,95 €
 2. Antrankiai Blaze Deluxe Wrist Cuffs

  23,95 €
 3. Juodi kulkšnių antrankiai Blaze Ankle Cuffs Croco

  Ypatinga kaina 19,95 € Kaina 29,95 €
 4. Metaliniai antrankiai Fifty Shades of Grey You Are Mine

  Ypatinga kaina 19,95 € Kaina 32,95 €
 5. Antrankiai EasyToys Ankle Cuffs

  Ypatinga kaina 30,95 € Kaina 47,95 €
 6. Kulkšnių antrankiai Blaze Luxury Fetish Ankle Cuff

  Ypatinga kaina 19,95 € Kaina 31,95 €
 7. Antkaklio ir kulkšnių antrankių rinkinys EasyToys Restraint Set

  Ypatinga kaina 51,95 € Kaina 75,95 €
 8. Antrankiai Fifty Shades of Grey Totally His

  Ypatinga kaina 19,95 € Kaina 35,95 €
per puslapį