Seksualūs peniuarai

Miegamojo garderobe trūksta įvairovės? Norisi kažko gundančio, tačiau ir patogaus, universalaus? Peniuaras – tobulas pasirinkimas. Šis drabužėlis, seniau laikytas tinkamu tik lengviems vasaros rytams, šiandien puikiai pritaikomas ir vakarui, tuomet, kai norisi pasimėgauti žaismingomis vilionėmis ir intymumu. Cupid.lt komanda atrinko žinomų, išskirtine patirtimi besirūpinančių ir kūrybingų gamintojų peniuarus. Visus juos rasite šioje svetainės kategorijoje.

Peniuaras - kai norisi subtilaus patinio trikotažo

Paprastai kalbant, peniuaras – tai savitas lengvo chalato ir naktinukų derinys. Jis ypač žavi įvairove. Išsirinkti galite tiek trumputę, vos klubus dengiančią suknutę primenantį, tiek gana atvirą, provokuojantį, ties krūtine susiaučiamą peniuarą. Viskas priklauso nuo to, kokia jūsų figūra, stilius ir pomėgiai.

 • Peniuarai, susegami ar surišami po krūtine, subtiliai atidengia pilvuką.
 • Trumputis, sėdmenų nepridengiantis drabužėlis – pats tas, kai norisi dėmesio ne tik užpakaliukui, bet ir kojoms.
 • Dailiai kūnu žemyn krintančios klostės – gudrybė, padedanti paslėpti problemines figūros zonas.
 • Reguliuojamos petnešėlės leidžia kaipmat pasirūpinti ne tik estetika, bet ir komfortu.
 • Pečius kiek apnuoginančios trumpos rankovės – toms, kurios nori originalaus įvaizdžio ir elegantiškai pridengtų rankų.
 • Viršutinė peniuaro dalis (liemenėlė) gali būti skoningai ir provokuojančiai perregima arba pasiūta iš standaus, romantiškais nėriniais puošto audinio, su pakietinimu.
 • Raukiniai, kaspinėliai, raišteliai, nėriniai – tai, kas suteikia įvaizdžiui lengvumo, jausmingumo, subtilaus erotiškumo.
 • Prie peniuaro siūlome puikiai priderintas kelnaites – pavyzdžiui, braziliško modelio ar su juostele. Taigi, dėl to, ką vilkėti po peniuaru, galvos sukti tikrai neteks.

Kiekviena šioje kategorijoje pristatomų peniuarų detalė rūpestingai apgalvota ir įgyvendinta tam, kad galėtumėte iš tiesų savimi pasitikėti ir mėgautis erotiškomis, jausmingomis akimirkomis. Kiekvienas peniuaras – tarsi mažytis šedevras, pagamintas su meile.

Kas svarbu renkantis peniuarą?

Peniuarai žavūs tuo, kad tinka kiekvienai moteriai. Norėdama atrasti savąjį drabužėlį, pirmiausia atkreipkite dėmesį į pageidaujamą ilgį ir modelį. Taip pat svarbus audinys – kaip minėjome, jis gali būti lygus, standus arba nėriniuotas, arba kone perregimas. Visi mūsų atrinkti drabužiai pasiūti taip, kad neveržtų, nespaustų ir nekeltų jokio kitokio diskomforto. Tam panaudoti audiniai su tamprumo suteikiančiu elastanu.

Dar viena svarbi ypatybė – spalva. Nors juoda yra klasikinis pasirinkimas, padedantis vizualiai išilginti figūrą, neskubėkite rinktis tik tokio peniuaro. Juk spalvų tiek daug! Pavyzdžiui, jei laukia ypatinga naktis – gal net vestuvinė – drąsiai rinkitės baltą ar skaisčiai raudoną variantą. Nuo tyrumo iki nevaržomos aistros: šios spalvos savo simbolika tikrai ypatingos. Dėmesio verti ir raudonojo vyno spalvos ar skoningi dvispalviai peniuarai. Jie tikrai nenuvils, kai norėsis kažko išskirtinio, savito.

Apsvarstyti būtina ir tinkamiausią dydį. Nors kai kurie drabužėliai yra gana laisvo sukirpimo, nerekomenduojame rinktis nei per mažą, nei per didelį peniuarą. Tokiu atveju jis neguls ant kūno taip, kaip turėtų, be to, paprasčiausiai jausitės nepatogiai, jaudinsitės dėl į odą įsirėžusių ar smunkančių petnešėlių.

Ar vilkėti komplektą, ar dar ką nors derinti?

Cupid.lt siūlomi peniuaro ir kelnaičių deriniai – tobulas pasirinkimas, jei norite apsipirkti ir atsinaujinti gundantį garderobą patogiai, lengvai, greitai. Jei visgi sumanytumėte papildyti įvaizdį, prie perregimo peniuaro puikiai tiks spenelių dangteliai, prie bet kurio modelio – ir prisegamos kojinės. Išsirinkite aukštakulnius, pasirūpinkite skoningu makiažu, šukuosena ir jūs – pasiruošusi pavergti visas partnerio mintis!

Kad ir kokio įvaizdžio pageidautumėte, juo lengvai pasirūpinsite Cupid.lt. Kartu su jumis trokštame, kad peniuarai padėtų pasiekti tikslą: pasitikėti savimi, įžiebti aistrą pasirinkto vyro širdyje, jaustis geidžiama, mėgautis ypatingomis akimirkomis. Nedvejokite: išsirinkite labiausiai gundantį modelį jau dabar, dėkite jį į krepšelį, pasirinkite apmokėjimo ir pristatymo sąlygas, o mes pasirūpinsime, kad užsakymas jus pasiektų greitai, patogiai, delikačioje pakuotėje. Tarkite naujoms erotinėms patirtims „taip“ ir nustebsite, kiek daug įspūdžių gali dovanoti vos vienas subtilus drabužėlis!

Skaityti daugiau
Mažiau

8 prekės

Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Peniuaras Obsessive Sedila

  Nuo 36,95 €
 2. Peniuaras Obsessive Marrbel

  Nuo 45,95 €
 3. Peniuaro ir kelnaičių komplektas Obsessive Elizenes

  Nuo 53,95 €
 4. Peniuaras Obsessive Flowlace

  Nuo 44,95 € Kaina 64,95 €
 5. Peniuaras Obsessive Idillia

  Nuo 32,95 € Kaina 49,95 €
 6. Rožinis peniuaras Penthouse Sweet Beast

  Nuo 14,95 €
 7. Juodas peniuaras Penthouse Sweet Beast

  Nuo 14,95 €
 8. Peniuaras Obsessive Delishya

  Nuo 42,95 € Kaina 58,95 €
per puslapį