Seksualūs peniuarai

Miegamojo garderobe trūksta įvairovės? Norisi kažko gundančio, tačiau ir patogaus, universalaus? Peniuaras – tobulas pasirinkimas. Šis drabužėlis, seniau laikytas tinkamu tik lengviems vasaros rytams, šiandien puikiai pritaikomas ir vakarui, tuomet, kai norisi pasimėgauti žaismingomis vilionėmis ir intymumu. Cupid.lt komanda atrinko žinomų, išskirtine patirtimi besirūpinančių ir kūrybingų gamintojų peniuarus. Visus juos rasite šioje svetainės kategorijoje.

Peniuaras - kai norisi kažko subtilaus

Paprastai kalbant, peniuaras – tai savitas lengvo chalato ir naktinukų derinys. Jis ypač žavi įvairove. Išsirinkti galite tiek trumputę, vos klubus dengiančią suknutę primenantį, tiek gana atvirą, provokuojantį, ties krūtine susiaučiamą peniuarą. Viskas priklauso nuo to, kokia jūsų figūra, stilius ir pomėgiai.

 • Peniuarai, susegami ar surišami po krūtine, subtiliai atidengia pilvuką.
 • Trumputis, sėdmenų nepridengiantis drabužėlis – pats tas, kai norisi dėmesio ne tik užpakaliukui, bet ir kojoms.
 • Dailiai kūnu žemyn krintančios klostės – gudrybė, padedanti paslėpti problemines figūros zonas.
 • Reguliuojamos petnešėlės leidžia kaipmat pasirūpinti ne tik estetika, bet ir komfortu.
 • Pečius kiek apnuoginančios trumpos rankovės – toms, kurios nori originalaus įvaizdžio ir elegantiškai pridengtų rankų.
 • Viršutinė peniuaro dalis (liemenėlė) gali būti skoningai ir provokuojančiai perregima arba pasiūta iš standaus, romantiškais nėriniais puošto audinio, su pakietinimu.
 • Raukiniai, kaspinėliai, raišteliai, nėriniai – tai, kas suteikia įvaizdžiui lengvumo, jausmingumo, subtilaus erotiškumo.
 • Prie peniuaro siūlome puikiai priderintas kelnaites – pavyzdžiui, braziliško modelio ar su juostele. Taigi, dėl to, ką vilkėti po peniuaru, galvos sukti tikrai neteks.

Kiekviena šioje kategorijoje pristatomų peniuarų detalė rūpestingai apgalvota ir įgyvendinta tam, kad galėtumėte iš tiesų savimi pasitikėti ir mėgautis erotiškomis, jausmingomis akimirkomis. Kiekvienas peniuaras – tarsi mažytis šedevras, pagamintas su meile.

Kas svarbu renkantis peniuarą?

Peniuarai žavūs tuo, kad tinka kiekvienai moteriai. Norėdama atrasti savąjį drabužėlį, pirmiausia atkreipkite dėmesį į pageidaujamą ilgį ir modelį. Taip pat svarbus audinys – kaip minėjome, jis gali būti lygus, standus arba nėriniuotas, arba kone perregimas. Visi mūsų atrinkti drabužiai pasiūti taip, kad neveržtų, nespaustų ir nekeltų jokio kitokio diskomforto. Tam panaudoti audiniai su tamprumo suteikiančiu elastanu.

Dar viena svarbi ypatybė – spalva. Nors juoda yra klasikinis pasirinkimas, padedantis vizualiai išilginti figūrą, neskubėkite rinktis tik tokio peniuaro. Juk spalvų tiek daug! Pavyzdžiui, jei laukia ypatinga naktis – gal net vestuvinė – drąsiai rinkitės baltą ar skaisčiai raudoną variantą. Nuo tyrumo iki nevaržomos aistros: šios spalvos savo simbolika tikrai ypatingos. Dėmesio verti ir raudonojo vyno spalvos ar skoningi dvispalviai peniuarai. Jie tikrai nenuvils, kai norėsis kažko išskirtinio, savito.

Apsvarstyti būtina ir tinkamiausią dydį. Nors kai kurie drabužėliai yra gana laisvo sukirpimo, nerekomenduojame rinktis nei per mažą, nei per didelį peniuarą. Tokiu atveju jis neguls ant kūno taip, kaip turėtų, be to, paprasčiausiai jausitės nepatogiai, jaudinsitės dėl į odą įsirėžusių ar smunkančių petnešėlių.

Ar vilkėti komplektą, ar dar ką nors derinti?

Cupid.lt siūlomi peniuaro ir kelnaičių deriniai – tobulas pasirinkimas, jei norite apsipirkti ir atsinaujinti gundantį garderobą patogiai, lengvai, greitai. Jei visgi sumanytumėte papildyti įvaizdį, prie perregimo peniuaro puikiai tiks spenelių dangteliai, prie bet kurio modelio – ir prisegamos kojinės. Išsirinkite aukštakulnius, pasirūpinkite skoningu makiažu, šukuosena ir jūs – pasiruošusi pavergti visas partnerio mintis!

Kad ir kokio įvaizdžio pageidautumėte, juo lengvai pasirūpinsite Cupid.lt. Kartu su jumis trokštame, kad peniuarai padėtų pasiekti tikslą: pasitikėti savimi, įžiebti aistrą pasirinkto vyro širdyje, jaustis geidžiama, mėgautis ypatingomis akimirkomis. Nedvejokite: išsirinkite labiausiai gundantį modelį jau dabar, dėkite jį į krepšelį, pasirinkite apmokėjimo ir pristatymo sąlygas, o mes pasirūpinsime, kad užsakymas jus pasiektų greitai, patogiai, delikačioje pakuotėje. Tarkite naujoms erotinėms patirtims „taip“ ir nustebsite, kiek daug įspūdžių gali dovanoti vos vienas subtilus drabužėlis!

Skaityti daugiau
Mažiau

17 Įrašai(-ų)

per puslapį
Set Descending Direction
 1. Peniuaras Obsessive Rougebelle

  Nuo 45,95 € Įprasta kaina 75,95 €
 2. Peniuaras Obsessive 856-BAB-1

  Nuo 26,95 € Įprasta kaina 37,95 €
 3. Peniuaras Obsessive 866-BAB-1

  Nuo 34,95 € Įprasta kaina 53,95 €
 4. Peniuaras Obsessive 810-BAB-1

  Nuo 42,95 € Įprasta kaina 67,95 €
 5. Peniuaras Obsessive 842-BAB-1

  Nuo 29,95 € Įprasta kaina 44,95 €
 6. Peniuaras Obsessive 845-BAB-5

  Nuo 34,95 € Įprasta kaina 47,95 €
 7. Peniuaras Obsessive 857-BAB-1

  Nuo 34,95 € Įprasta kaina 50,95 €
 8. Peniuaras Obsessive 861-PEI-5

  Nuo 47,95 € Įprasta kaina 76,95 €
 9. Peniuaras Obsessive 864-BAB-1

  Nuo 31,95 € Įprasta kaina 45,95 €
 10. Peniuaras Obsessive 868-BAB-1

  Nuo 53,95 € Įprasta kaina 75,95 €
 11. Peniuaras Obsessive 874-BAB-2

  Nuo 39,95 € Įprasta kaina 57,95 €
 12. Peniuaras Obsessive Amanta

  Nuo 44,95 € Įprasta kaina 71,95 €
 13. Peniuaras Obsessive Idillia

  Nuo 42,95 € Įprasta kaina 67,95 €
 14. Peniuaras Obsessive Kisselent

  Nuo 35,95 € Įprasta kaina 56,95 €
 15. Peniuaras Obsessive Contica

  Nuo 41,99 €
 16. Peniuaras Obsessive Jennifairy

  Nuo 29,95 €
 17. Peniuaras Obsessive Arisha

  Nuo 41,95 €

17 Įrašai(-ų)

per puslapį
Set Descending Direction