G taško vibratoriai

Paslaptingasis G taškas... Tačiau jis nebėra toks paslaptingas, jeigu turite G taško vibratorių! Šis sukurtas specialiai taip, jog pasiektų šį maloningą tašką ir jį jaudinančiai masažuotų. Seksologai tvirtina, kad teisingai liečiant G tašką, paprastai moterys patiria daugiau malonumo ir stipresnį orgazmą. G taško vibratorius gali tapti puikia dovana moteriai, kuri mėgsta eksperimentuoti meilės žaidimų metu, taip pat – jeigu jaučiate, kad jūsų miegamajame trūksta naujovių. Cupid.lt asortimente rasite didelį G taško vibratorių pasirinkimą, tad kviečiame apsižvalgyti!

Skirtingi G taško vibratorių dizainai

Elektroninėje parduotuvėje Cupid.lt rasite daug skirtingų G taško vibratorių dizainų. Galite rinktis tradicinius, šiek tiek lenktu galiuku pasižyminčius sekso žaisliukus arba tokius, kurių galvutė yra didesnio skersmens, itin lenkta. Pasirinkimas turėtų priklausyti nuo to, kurioje vietoje yra jūsų G taškas. Tada G taško vibratoriai veiks efektyviausiai ir suteiks didžiausią įmanomą malonumą.

Kaip sužinoti, kur jis yra? G taškas – tai mažytė, apelsino žievelę primenanti grublėta pupelės dydžio liauka. Bus kur kas lengviau jį užčiuopti, jeigu tai mėginsite daryti susijaudinusi. Šioje būsenos G taško zona padidėja beveik dvigubai ir pasiekia graikinio riešuto dydį. Pirštais galite jį apčiuopti šalia vidinės priekinės makšties sienelės, maždaug 5 centimetrų gylyje. Žinodami, kur jis yra, lengviau pasirinksite labiausiai tinkantį vibratorių.

Didelė spalvų paletė

Sunku nesutikti, kad spalvingi žaisliukai nuteikia nuotaikingam, linksmam ir maloniam nuotykiui. Būtent dėl šios priežasties Cupid.lt asortimente galite rasti įvairiausių spalvų ir ryškumo vibratorių. Jeigu norite papildyti asmeninę intymių aksesuarų kolekciją spalvomis, rinkitės iš ryškiai žalios, rožinės, oranžinės, šviesiai mėlynos, tamsiai mėlynos, purpurinės, raudonos, geltonos ir kitų atspalvių.

Jeigu mėgstate solidaus dizaino, klasikinių spalvų žaislus, kurie nekristų į akį ir nebūtų pernelyg ryškūs, asortimente rasite ir sau tinkamus vibratorius. G taško vibratoriai elektroninėje parduotuvėje Cupid.lt taip pat yra juodų, baltų, kūno spalvų bei pastelinių atspalvių. Jeigu ieškote klasikos, labiausiai jums tiks ir klasikinių, įprastų formų vibratoriai tiesesniu korpusu, glotniu paviršiumi.

Skirtingos G taško vibratorių medžiagos

Mūsų asortimente rasite G taško vibratorius, kurie yra pagaminti iš silikono, ABS plastiko. Patikiname, kad pasirinkdami iš bet kurios iš šių medžiagų pagamintą vibratorių, gali būti tikri dėl jų saugumo. Pavyzdžiui, ABS plastikas gali būti lengvai padengiamas įvairiais metalais ir polimerais, todėl jis itin naudojamas kuriant įvairiausias vibratorių dizaino idėjas. Šis plastikas pasižymi tokiomis savybėmis:

 • yra bekvapis,
 • sudėtyje neturi minkštiklių (ftalatų),
 • laidus vibracijai,
 • tinkamas sąlyčiui su oda,
 • lengvai valomas,
 • higieniškas.

Jeigu norite žaisliuko, kuris yra pagamintas iš silikono, svarbu žinoti ir jo ypatybes. Medicininis silikonas, iš kurio gaminamas didelis kiekis įvairiausių sekso žaislų, tarp jų ir G taško vibratoriai, yra medicinos atstovų visuotinai pripažintas visiškai saugiu organizmui. Glotnus, švelnus ir labai malonus liesti jo paviršius pasižymi išskirtinėmis ypatybėmis. Jis:

 • tinka linkusiems į alerginę reakciją,
 • lengvai valomas,
 • higieniškas,
 • neturintis kvapo,
 • neturintis draudžiamų minkštiklių (ftalatų),
 • nežalingas gamtai,
 • puikiai prisitaikantis prie kūno temperatūros.

Taigi, pasirinkę iš bet kurios iš šių dviejų medžiagų pagamintą vibratorių, galėsite būti visiškai ramūs ir tikri dėl jo saugumo ir patikimumo. Žaiskite, kiek tik norite!

Išskirtinės funkcijos ir ypatybės

G taško vibratorius turi dar daugiau privalumų nei tik medžiaga, iš kurios yra pagamintas, ir dizainas. Elektroninėje parduotuvėje Cupid.lt prie kiekvienos prekės galite matyti išskirtas pagrindines ypatybes ir funkcijas, kurios gali tapti lemiamais faktoriais renkantis geriausią sekso žaislą. G taško vibratoriai gali būti:

 • lankstūs,
 • turintys skirtingą kiekį vibracijos programų,
 • atsparūs vandeniui,
 • įkraunami USB jungtimi,
 • tyliai veikiantys.

Jeigu jums svarbu, kad vibratorius būtų lankstus, siūlome rinktis specialų elastingumu pasižymintį sekso žaisliuką – jis lengvai prisitaikys prie kūno anatomijos. Taip pat galite atkreipti dėmesį ir į skirtingas vibracijos programas. Kai kurie vibratoriai jų turi 10, kiti gali turėti mažiau, tačiau suteikti daugiau galimybių pasirinkti norimą vibracijos programos intensyvumą. Rinkitės tai, kas suteiktų didžiausią malonumą jums.

Jeigu mėgstate sekso žaidimais mėgautis duše, vonioje ar net baseine, tuomet produkto apraše ieškokite atsparumo vandeniui savybės. Kai kurie vibratoriai turi tylų motorą, todėl žaidimai gali būti diskretiški, niekam nežinomi. Galiausiai, jeigu nenorite sekso žaislo su elementais, jums puikiai tiks G taško vibratoriai, įkraunami USB jungtimi. Taip visada būsite pasiruošę nuotykiams!

Patenkinkite antrąją pusę ir būkite patenkinti patys! Kviečiame apsidairyti ir išsirinkti naują miegamojo pagalbininką.

Skaityti daugiau
Mažiau

39 prekės

Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Juodas vibratorius Rimba Palma

  42,95 €
 2. G taško vibratorius kiškutis Fifty Shades of Grey Greedy Girl

  Ypatinga kaina 77,95 € Kaina 114,95 €
 3. Vibratorius kiškutis Dream Toys Flexible G-Spot Vibe

  Ypatinga kaina 37,95 € Kaina 51,95 €
 4. G taško vibratorius Blush Wellness G Ball

  Ypatinga kaina 50,95 € Kaina 74,95 €
 5. Vibratorius EasyToys Blossom

  Ypatinga kaina 23,95 € Kaina 39,95 €
 6. Mėlynas G taško vibratorius EasyToys Mini G-Vibe

  Ypatinga kaina 12,95 € Kaina 18,95 €
 7. Purpurinis G taško vibratorius Noje G Slim

  Ypatinga kaina 29,95 € Kaina 52,95 €
 8. Vibratorius Noje B1

  Ypatinga kaina 17,95 € Kaina 32,95 €
 9. Žalias G taško vibratorius Aria Vivacious

  Ypatinga kaina 35,95 € Kaina 53,95 €
 10. Rožinis G taško vibratorius Revive G Touch

  Ypatinga kaina 15,95 € Kaina 27,95 €
 11. Vibratorius EasyToys Yasmin

  Ypatinga kaina 23,95 € Kaina 39,95 €
 12. Juodas vibratorius poroms Satisfyer Endless Fun

  Ypatinga kaina 49,95 € Kaina 73,95 €
 13. Rožinis G taško vibratorius EasyToys Slim G-Vibe

  Ypatinga kaina 20,95 € Kaina 29,95 €
 14. G taško vibratorius Revive Petite G

  Ypatinga kaina 15,95 € Kaina 25,95 €
 15. Purpurinis G taško vibratorius Sexy Things G Slim Petite

  Ypatinga kaina 13,95 € Kaina 19,95 €
 16. Purpurinis G taško vibratorius EasyToys Slim G-Vibe

  Ypatinga kaina 20,95 € Kaina 29,95 €
Puslapis
per puslapį