Suvaržymo žaidimai

Seksas – tai menas. Vieną dieną jis gali būti švelnus, nekaltas, harmoningas ir ritmingas. Tačiau kitą dieną jį galima sukurti šiurkštų, išlaisvinantį fantazijas, nevaržomą. Kokią sekso formą pasirinkti, sprendžia kiekvienas individualiai. Manome, kad idealiausia sąlyga, kuomet seksas yra nevienodas kiekvieną dieną – tai apsaugo poras nuo rutinos. BDSM žaidimai ir jiems skirti sekso žaislai sukurti tiems, kurie nori pamatyti tą kitą pasaulį, kuriame galima įsikūnyti į dominuojančiojo arba nuolankiojo vaidmenį. Atsiskleidę kitokie, pažinsite ir kitokią savo antrąją pusę. Tereikia išsirinkti tinkamas ir saugias žaidimo priemones.

Žaisliukai aštriam suvaržymui

Elektroninėje parduotuvėje Cupid.lt suvaržymo žaidimams skirtų aksesuarų asortimentas išties labai platus. Jeigu norite pabandyti, ką reiškia būti suvaržytam arba leisti tai patirti antrajai pusei, siūlome rinktis iš akių kaukių, antrankių, antkaklių ir pavadėlių, burnos kaiščių, virvių ir juostų, suvaržymo sistemų. Suvaržymo žaidimai su kiekviena iš priemonių atims iš jūsų mylimojo ar mylimosios skirtingą pojūtį arba gebėjimą – regėjimą, lytėjimą, kalbą, judėjimą.

Akių kaukės, kurias galite rasti mūsų kataloge, yra itin švelnios, patogios, universalaus dydžio, todėl su jomis BDSM žaidimų metu nebus juntamas joks diskomforto jausmas. Uždėję ją ant akių, atimsite iš nuolankiojo regėjimą, todėl kiekvienas prisilietimas taps kur kas labiau jaudinantis. Reguliuojamo dydžio antrankiai taip pat yra saugūs: daugelis jų iš vidaus yra padengti minkšta, švelnia odai medžiaga, o kiti turi saugaus atrakinimo svirtelę, kad juos būtų galima bet kada nuimti.

Reguliuojamo dydžio, patogūs antkakliai bei pavadėliai taip pat, kaip ir antrankiai atims iš nuolankiojo laisvę judėti, tad jis taps priklausomas nuo antrosios pusės malonės ir užgaidų. Jeigu norite suvaržyti judėjimą dar labiau, naudokite švelnias odai virves ir juostas. Na, o su suvaržymo sistemomis suvaržymo žaidimai taps dar erotiškesni – jos leis prirakinti nuolankųjį prie lovos, bet kokio kito paviršiaus.

Jeigu norite, jog BDSM atimtų ir nuolankiojo kalbos dovaną, tam puikiai tiks burnos kaiščiai. Šie turi specialias skylutes, kad būtų lengva kvėpuoti, ir reguliuojamo dydžio dirželius.

Aksesuarai saldžiai bausmei

Kuomet jūsų antroji pusė yra suvaržyta, dominuojantis partneris ar partnerė gali atlikti saldžias bausmes su tam skirtais sekso žaisliukais. Puikios priemonės tam įgyvendinti:

 • spenelių siurbtukai ir spaustukai,
 • plunksnų botagėliai,
 • botagai,
 • plakimo mentės,
 • „strap-on“ dildo.

Taip, kaip atlikti bausmę, yra dominuojančiojo pasirinkimas. Tai padaryti galite spenelių siurbtukais ir spaustukais. Kai kurie jų veikia vakuumo principu, o kiti spenelius suspaudžia minkšta guma padengtais galiukais. Siurbtukai paskatina kraujotaką į spenelius, todėl šie tampa dar jautresni, o spaustukai leidžia patirti malonų spaudimą.

Jeigu jus domina itin švelnūs suvaržymo žaidimai arba dar tik pradedate jais mėgautis, pakutenkite antrąją pusę plunksnų botagėliu. Patyrusiems BDSM žaidėjams siūlome rinktis botagus arba plakimo mentes. Jos suteiks aštresnius pojūčius. Galiausiai, ekstremaliems žaidimams siūlome išmėginti „strap-on“ dildo. Įvairūs dydžiai ir formos patenkins slapčiausius troškimus.

Skaityti daugiau
Mažiau

88 prekės

Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Botagas Obsessive A766

  16,95 €
 2. Botagas Blaze Whip Croco

  12,95 €
 3. Plakimo mentė Blaze Paddle Croco

  13,95 €
 4. Akių kaukė Blaze Blindfold Croco

  9,95 €
 5. Burnos kaištis Blaze Ball Gag Croco

  13,95 €
 6. Juodi kulkšnių antrankiai Blaze Ankle Cuffs Croco

  Ypatinga kaina 17,95 € Kaina 26,95 €
 7. Bizūnas Obsessive Evilia

  9,95 €
 8. Raudonas botagas EasyToys Silicone Whip

  Ypatinga kaina 11,95 € Kaina 17,95 €
 9. Rožinis botagas EasyToys Silicone Whip

  Ypatinga kaina 11,95 € Kaina 19,95 €
 10. Botagas EasyToys Long Flogger Whip

  Ypatinga kaina 23,95 € Kaina 34,95 €
 11. Plakimo mentė EasyToys Spanking Paddle - XOXO

  Ypatinga kaina 16,95 € Kaina 24,95 €
 12. Raudonas plunksnų botagėlis EasyToys Feather Tickler

  Ypatinga kaina 8,45 € Kaina 11,95 €
 13. Raudona akių kaukė EasyToys Satin Blindfold

  Ypatinga kaina 5,95 € Kaina 9,45 €
 14. Kūno suvaržymo sistema EasyToys Cufs and Hogtie Set

  Ypatinga kaina 54,95 € Kaina 78,95 €
 15. Kūno suvaržymo sistema EasyToys Cuff Restraint Set

  Ypatinga kaina 44,95 € Kaina 64,95 €
 16. BDSM rinkinys Attraction Mai Nr. 75

  Ypatinga kaina 26,95 € Kaina 39,95 €
Puslapis
per puslapį