Suvaržymo žaidimai ir analinis seksas

Seksas – tai menas. Vieną dieną jis gali būti švelnus, nekaltas, harmoningas ir ritmingas. Tačiau kitą dieną jį galima sukurti šiurkštų, išlaisvinantį fantazijas, nevaržomą. Kokią sekso formą pasirinkti, sprendžia kiekvienas individualiai. Manome, kad idealiausia sąlyga, kuomet seksas yra nevienodas kiekvieną dieną – tai apsaugo poras nuo rutinos. BDSM žaidimai ir jiems skirti sekso žaislai sukurti tiems, kurie nori pamatyti tą kitą pasaulį, kuriame galima įsikūnyti į dominuojančiojo arba nuolankiojo vaidmenį. Atsiskleidę kitokie, pažinsite ir kitokią savo antrąją pusę. Tereikia išsirinkti tinkamas ir saugias žaidimo priemones.

Žaisliukai aštriam suvaržymui

Elektroninėje parduotuvėje Cupid.lt suvaržymo žaidimams skirtų aksesuarų asortimentas išties labai platus. Jeigu norite pabandyti, ką reiškia būti suvaržytam arba leisti tai patirti antrajai pusei, siūlome rinktis iš akių kaukių, antrankių, antkaklių ir pavadėlių, burnos kaiščių, virvių ir juostų, suvaržymo sistemų. Suvaržymo žaidimai su kiekviena iš priemonių atims iš jūsų mylimojo ar mylimosios skirtingą pojūtį arba gebėjimą – regėjimą, lytėjimą, kalbą, judėjimą.

Akių kaukės, kurias galite rasti mūsų kataloge, yra itin švelnios, patogios, universalaus dydžio, todėl su jomis BDSM žaidimų metu nebus juntamas joks diskomforto jausmas. Uždėję ją ant akių, atimsite iš nuolankiojo regėjimą, todėl kiekvienas prisilietimas taps kur kas labiau jaudinantis. Reguliuojamo dydžio antrankiai taip pat yra saugūs: daugelis jų iš vidaus yra padengti minkšta, švelnia odai medžiaga, o kiti turi saugaus atrakinimo svirtelę, kad juos būtų galima bet kada nuimti.

Reguliuojamo dydžio, patogūs antkakliai bei pavadėliai taip pat, kaip ir antrankiai atims iš nuolankiojo laisvę judėti, tad jis taps priklausomas nuo antrosios pusės malonės ir užgaidų. Jeigu norite suvaržyti judėjimą dar labiau, naudokite švelnias odai virves ir juostas. Na, o su suvaržymo sistemomis suvaržymo žaidimai taps dar erotiškesni – jos leis prirakinti nuolankųjį prie lovos, bet kokio kito paviršiaus.

Jeigu norite, jog BDSM atimtų ir nuolankiojo kalbos dovaną, tam puikiai tiks burnos kaiščiai. Šie turi specialias skylutes, kad būtų lengva kvėpuoti, ir reguliuojamo dydžio dirželius.

Aksesuarai saldžiai bausmei

Kuomet jūsų antroji pusė yra suvaržyta, dominuojantis partneris ar partnerė gali atlikti saldžias bausmes su tam skirtais sekso žaisliukais. Puikios priemonės tam įgyvendinti:

 • spenelių siurbtukai ir spaustukai,
 • plunksnų botagėliai,
 • botagai,
 • plakimo mentės,
 • „strap-on“ dildo.

Taip, kaip atlikti bausmę, yra dominuojančiojo pasirinkimas. Tai padaryti galite spenelių siurbtukais ir spaustukais. Kai kurie jų veikia vakuumo principu, o kiti spenelius suspaudžia minkšta guma padengtais galiukais. Siurbtukai paskatina kraujotaką į spenelius, todėl šie tampa dar jautresni, o spaustukai leidžia patirti malonų spaudimą.

Jeigu jus domina itin švelnūs suvaržymo žaidimai arba dar tik pradedate jais mėgautis, pakutenkite antrąją pusę plunksnų botagėliu. Patyrusiems BDSM žaidėjams siūlome rinktis botagus arba plakimo mentes. Jos suteiks aštresnius pojūčius. Galiausiai, ekstremaliems žaidimams siūlome išmėginti „strap-on“ dildo. Įvairūs dydžiai ir formos patenkins slapčiausius troškimus.

Analinis seksas

Analinis seksas – puiki suvaržymo žaidimų sudedamoji dalis, jeigu esate tam pasiruošę. Cupid.lt asortimente rasite visą kolekciją šiai sekso rūšiai skirtų žaisliukų, būtinų aksesuarų. Galite rinktis kaiščius, lubrikantus, specialią kosmetiką, analinius dušus, karoliukus, vibratorius ir dildo. Visi analiniam seksui skirti sekso žaislai mūsų elektroninėje parduotuvėje yra pagaminti iš visiškai kūnui saugių, glotnių medžiagų. Jeigu norite pilnai užpildančio įskverbimo, rinkitės dildo ir vibratorius, o jeigu analinį seksą mėginsite pirmąjį kartą, rekomenduojame pradėti nuo mažo skersmens analinių kaiščių.

Analiniai lubrikantai ir kosmetika yra neatsiejamos analinio sekso dalys. Lubrikantai suteikia drėgmę, kurios natūraliai analinė anga neturi: tiršta konsistencija užtikrina patogų slydimą, todėl nejusite jokio diskomforto jausmo. Kosmetika sumažina jautrumą. Taip pat jums prireiks ir analinio dušo – jis padės pasirengti ir palaikyti higieną, todėl suvaržymo žaidimai ir analinis seksas suteiks tik malonias, teigiamas emocijas.

Norite pamėginti seksualiniais žaidimais užsiimti aštriau? Pasiruoškite tam su tinkamais BDSM sekso žaisliukais bei erotiniais aksesuarais! Bet kuriuo atveju, apie tai pasikalbėkite ir su antrąja puse – pasidalinkite vaidmenimis, susikurkite pagrindines taisykles, pasidalinkite lūkesčiais ir troškimais. Atviras ir nuoširdus pokalbis nulems suvaržymo žaidimų sėkmę.

Skaityti daugiau
Mažiau

304 prekės

per puslapį
Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Stiklinis dildo Dream Toys Ridged Anal Dildo

  Ypatinga kaina 22,95 € Kaina 33,95 €
 2. Vibruojantys analiniai karoliukai Dream Toys Cheeky Love

  Ypatinga kaina 44,95 € Kaina 63,95 €
 3. Vibruojantis analinis kaištis Dream Toys Cheeky Love

  Ypatinga kaina 38,95 € Kaina 55,95 €
 4. Pilkas analinis vibratorius Satisfyer Lolli Plug 2

  Ypatinga kaina 37,95 € Kaina 54,95 €
 5. Žalias analinis vibratorius Satisfyer Lolli Plug 2

  Ypatinga kaina 37,95 € Kaina 55,95 €
 6. Juodas analinis vibratorius Satisfyer Lolli Plug 1

  Ypatinga kaina 37,95 € Kaina 55,95 €
 7. Botagas Fifty Shades of Grey Bound to You

  Ypatinga kaina 22,95 € Kaina 33,95 €
 8. Strap-on dildo Fifty Shades of Grey Feel it Baby

  Ypatinga kaina 54,95 € Kaina 76,95 €
 9. Vibruojantis prostatos masažuoklis Fifty Shades of Grey Relentless Vibrations

  Ypatinga kaina 79,95 € Kaina 113,95 €
 10. Vibruojantis analinis kaištis Fifty Shades of Grey Relentless Vibrations

  Ypatinga kaina 79,95 € Kaina 103,95 €
 11. Dovanų rinkinys poroms Fifty Shades of Grey Sweet Sensations

  Ypatinga kaina 45,95 € Kaina 72,95 €
 12. Spenelių ir klitorio spaustukai Fifty Shades of Grey All Sensation

  Ypatinga kaina 26,95 € Kaina 37,95 €
 13. Suvaržymo sistema Fifty Shades of Grey Keep Still

  Ypatinga kaina 53,95 € Kaina 80,95 €
 14. Spenelių spaustukai Fifty Shades of Grey At my Mercy, 2 vnt.

  Ypatinga kaina 18,95 € Kaina 29,95 €
 15. Vartenbergo ratukas Fifty Shades of Grey Adrenaline Spikes

  Ypatinga kaina 19,95 € Kaina 31,95 €
 16. Analinis kaištis Fifty Shades of Grey Driven by Desire

  Ypatinga kaina 14,95 € Kaina 21,95 €
 17. Analiniai karoliukai Fifty Shades of Grey Carnal Bliss

  Ypatinga kaina 13,95 € Kaina 25,95 €
 18. Spenelių siurbtukai Fifty Shades of Grey Nothing but Sensation, 2 vnt.

  Ypatinga kaina 14,95 € Kaina 24,95 €
 19. Vibruojantys spenelių spaustukai Fifty Shades of Grey Sweet Tease, 2 vnt.

  Ypatinga kaina 21,95 € Kaina 36,95 €
 20. Akių kaukių rinkinys Fifty Shades of Grey Masks On

  Ypatinga kaina 20,95 € Kaina 32,95 €

304 prekės

per puslapį
Nustatyti mažėjančia kryptimi