Seksualios prisegamos kojinės

Prisegamos kojinės tikriausiai nebus pirmas dalykas, apie ką pagalvosite perkant seksualų apatinį trikotažą, tačiau nenuvertinkite prisegamų kojinių viliojančios galios. Ši iš pirmo žvilgsnio nereikšminga aprangos detalė gali padaryti stebuklus: prisegamos kojinės išryškina kojas, vizualiai jas prailgina ir užbaigia gundantį jūsų įvaizdį! Cupid.lt siūlo daugybę įvairių spalvų ir raštų prisegamas kojines, puoštas nėriniais, kaspinėliais, raukiniais ir kitomis detalėmis – išsirinkite prie mėgstamo apatinio trikotažo derančias, jums patinkančias prisegamas kojines.

Prisegamos kojinės – intriguojanti apatinių detalė

Prie apatinio trikotažo ar kasdienių drabužių derančios prisegamos kojinės gali padėti sukurti ypatingą vakaro nuotaiką. Iš po suknelės ar sijonėlio išlindęs nėrinių kraštelis ar dirželis intriguos ir gundys antrąją pusę išvysti dar daugiau. Prisegamos kojinės papildys jūsų stilių ir atrodys iš ties įspūdingai. Atminkite, kai apsiausite prisegamas kojines, neišvengiamai dėmesį nukreipsite į dailias savo kojas, todėl būkite pasiruošusi kaitinantiems žvilgsniams ir užuominoms.

Medžiaga leis pasijusti itin patogiai

Prisegamos kojinės gaminamos iš įvairaus stambumo ir raštų tinklelio. Dažniausiai šis tinklelis būna perregimas ir elastingas, kad idealiai aptemptų tiek blauzdas, tiek šlaunis. Smulkus tinklelis suteiks jausmingumo jūsų įvaizdžiui, o štai stambaus tinklelio kojinės visuomet atrodys seksualiai ir žadins vaizduotę. Jos daugiau parodys nei pridengs jūsų kojas, todėl jausitės itin patraukliai. Trokštate dar daugiau pikantiškumo? Išsirinkite prisegamas kojines, pasiūtas iš šlapio efekto audinio – pasijusite išties išskirtinė!

Prisegamos kojinės gali būti įvairiausių spalvų ir atspalvių. Cupid.lt siūlo iš gausybės spalvų pasirinkimo: balta, kūno spalva, juoda, bordo, raudona – pasirinkite pagal savo nuotaiką ir jauskitės elegantiškai, seksualiai, romantiškai ar tiesiog patogiai, viskas priklauso tik nuo jūsų.

Nepamirškite atkreipti dėmesio ir į dekoracijas

Jūsų stilius ir įvaizdis gali būti kuriamas net ir smulkiausiomis detalėmis, esančiomis ant prisegamų kojinių. Įvairiausios dekoracijos gali suteikti žaismingumo, elegancijos ir seksualumo. Dažniausiai ant prisegamų kojinių rasite šias dekoro detales:

 • Nėrinių juostas;
 • Gėlių ir geometrinių figūrų ornamentus;
 • Įvairiausias juosteles;
 • Kaspinėlius;
 • Žėrinčius aksesuarus.

Nėrinių juostos atrodo itin moteriškai, o gėlių, įvairių gyvūnų kailių ar geometrinių figūrų ornamentai pridės savotiško žavesio ir išskirtinumo. Siauros juostelės, einančios išilgai kojų, jas vizualiai prailgins, tad atrodysite dar seksualiau. Kaspinėliai ir blizgūs akmenėliai suteiks žaismingumo ir kurs romantišką atmosferą. Kaip pasipuošite šįvakar, priklauso tik nuo jūsų pasirinkimo, Cupid.lt pasirūpins greitu ir konfidencialiu pristatymu.

Skaityti daugiau
Mažiau

13 prekių

Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Prisegamos kojinės Beauty Night Romance

  Nuo 9,95 € Kaina 11,95 €
 2. Prisegamos kojinės Beauty Night Romance

  Nuo 9,95 € Kaina 10,95 €
 3. Prisegamos kojinės Beauty Night Catherine

  Nuo 10,95 € Kaina 14,95 €
 4. Prisegamos kojinės Obsessive Mellania

  Nuo 14,95 €
 5. Prisegamos kojinės Obsessive Marrbel

  Nuo 12,95 €
 6. Prisegamos kojinės Obsessive Sugestina

  Nuo 14,95 €
 7. Prisegamos kojinės Obsessive Lilyanne

  Nuo 12,95 € Kaina 21,95 €
 8. Prisegamos kojinės Obsessive 810-STO-2

  Nuo 13,95 € Kaina 20,95 €
 9. Prisegamos kojinės Obsessive Lovica

  Nuo 9,95 €
 10. Prisegamos kojinės Obsessive S800

  Nuo 9,95 € Kaina 16,95 €
 11. Bordo prisegamos kojinės Obsessive S800

  Nuo 9,95 € Kaina 14,95 €
 12. Prisegamos kojinės Obsessive Letica

  Nuo 7,95 €
 13. Prisegamos kojinės Obsessive Girlly

  Nuo 7,95 € Kaina 11,95 €
per puslapį