Wet Look

Norėtumėte priblokšti savo antrąją pusę? Mes žinome, kaip tai padaryti paprastai ir labai stilingai! Wet Look arba kitaip – šlapio efekto audinio apranga ne tik pakerės jūsų partnerį, bet ir sukurs išskirtinį jūsų įvaizdį. Wet Look audinys pabrėžia kiekvieną kūno linkį, suteikia jam seksualaus apvalumo, todėl net nepajusite, kaip pasitempsite ir spinduliuosite moteriškumu. Cupid.lt rasite įvairių stilių, pikantiškų ir dėmesį patraukiančių šlapio audinio efektą sukuriančių drabužių. Jums beliks tik atsiduoti užplūstančiam jausmingumui.

Wet Look – maloniai prie kūno priglundanti medžiaga

Šlapio efekto audinys dažniausiai yra tamprus, todėl prie kūno priglunda lyg antra oda. Viena iš šio audinio savybių yra ta, kad jis efektyviai pabrėžia apvalumus ir gali optiškai sumažinti apimtis. Šiame el. parduotuvės kataloge rasite įvairaus stiliaus seksualių drabužėlių, pasiūtų ir iš šlapio efekto audinio, ir derinant jį su tinkleliu, tiuliu ir kitomis medžiagomis. Jus pakerėti gali:

Wet Look bodžiai

Bodis yra toks drabužėlis, kuris tiks beveik visoms kūno formoms. Pasiūtas vien iš šlapio efekto audinio ar derinamas su perregimu tinkleliu, jis ne tik vizualiai mažins apimtis, bet ir atrodys įspūdingai.

Wet Look komplektai

Liemenėlės ir kelnaičių komplektai – tai moters pasitikėjimo garantas. Savo apatinių drabužių stalčiuje privalote turėti bent vieną pikantišką komplektą, pasiūtą iš wet look audinio. Šis seksualus apatinis trikotažas ne tik privers jus pasitempti, bet ir provokuos jūsų partnerį.

Wet Look korsetai

Korsetas jau pats savaime žadina aistrą, o kas gali būti karščiau už korsetą, pasiūtą iš šlapio efekto audinio? Tvirtai įrėmintas liemuo, pabrėžta krūtinė ir apnuoginti apvalūs klubai – vilios partnerį išvaduoti šias grožybes iš it antra oda prigludusio drabužėlio.

Wet Look suknelės

Priklausomai nuo modelio, vienos suknelės gali būti dėvimos viešumoje, kitos privačiuose vakarėliuose, o dar kitos tik miegamajame. Vilkint iš wet look audinio pasiūtą suknelę nei jums, nei partneriui nekils minčių apie saldų miegą, bet saldi naktis tikrai tikėtina.

Wet Look drabužiai: ką žinoti renkantis?

Gali atrodyti, kad iš šlapią efektą suteikiančio audinio pasiūtus drabužius apsivilkti drįsta tik itin savimi pasitikinčios moterys, tačiau net ir nedrąsiausia moteris su tokiu apatiniu trikotažu gali tapti provokuojančia viliotoja. Tereikia tik tinkamai pasirinkti:

  • Kelių medžiagų deriniai. Jei anksčiau niekuomet nedėvėjote iš wet look audinio pasiūtų drabužėlių, tuomet pradžiai galbūt vertėtų atkreipti dėmesį į kitus audinius, kurie derinami su šlapio efekto audiniu. Tai galėtų būti ir vienspalvė, neperregima medžiaga tokia, kaip satinas ar atlasas, ir kiek labiau intriguojanti, tokia kaip tinklelis ar nėriniai – rinkitės tai, su kuo jausitės ne tik seksualiai, bet ir patogiai.

  • Apatinio trikotažo modelį rinkitės pagal tai, kas jums patinka. Pavyzdžiui, korsetai labiau išryškina liemenį ir krūtinę, komplektai atidengia pilvuką, suknelės atskleidžia banguojantį moteriškos figūros grožį. Vilkint bet kokį apatinį trikotažą labai svarbu, kad jaustumėtės pasitikinti, nebūtumėte susikausčiusi, o vilkint iš šlapią efektą suteikiančio audinio pasiūtus apatinius – tai ypatingai svarbu.

  • Kad apatinis trikotažas, ypatingai pasiūtas iš wet look audinio, gražiai nugultų ant kūno, būtinai atkreipkite dėmesį į dydį. Jokia apatinio trikotažo dalis neturi spausti, veržti ar įsirėžti į odą, taip pat neskoningai atrodys, jei audinys ten, kur turėtų aptempti, kris laisvai ir neapgaubs kūno apvalumų. Atminkite, jei nesijausite patogiai, tai ir pasijusti seksualia moterimi bus labai sunku.

Cupid.lt elektroninėje parduotuvėje rasite įvairių modelių iš šlapio efekto audinio pasiūtų drabužėlių tam, kad kiekviena galėtų pasijusti intriguojančiai, seksualiai ir gundančiai. Viskas, ko reikia, kad džiaugtumėtės pikantišku drabužėliu – išsirinkti reikiamo dydžio jums tinkantį modelį.

Skaityti daugiau
Mažiau

1 prekė

Nustatyti mažėjančia kryptimi
per puslapį