Analiniai

Analiniai dildo – tai pikantiški žaisliukai, kurie skirti vienam jautriausių erogeninių taškų. Renkantis analinį dildo atkreipkite dėmesį į jų dizainą, dydį ir formą. Dvigubas įsiskverbimas, prostatos masažas, jaudinanti tekstūra, tikroviški dizainai, įspūdingi dydžiai – visa tai rasite elektroninėje parduotuvėje Cupid.lt.

Analinių dildo tipai

Esate analinio sekso mėgėjai? O galbūt šį malonumą norite išbandyti pirmą kartą? Analiniu seksu norėsite mėgautis vienas ar poroje? O galbūt trokštate dvigubo įsiskverbimo? Taigi kokie analinių dildo tipai vyrauja ir kuo gi jie skiriasi?

 • Klasikiniai analiniai dildo pasižymi tiesiu korpusu, kurių galiukas gali būti glotnus ir apvalus, arba platėjantis, šiek tiek lenktas, kad dar tiksliau priglustų ten, kur jums maloniausia. Prie klasikinių analinių dildo taip pat priskiriami ir tikroviško dizaino dildo: išraiškinga galvute, realistiškomis sėklidėmis, iškiliomis venomis, tikroviškų kūno atspalvių arba itin ryškių, išskirtinių spalvų. Klasikiniai dildo patiks trokštantiems kuo realistiškesnių pojūčių.
 • Dvigubam įsiskverbimui. Dvigubam įsiskverbimui skirti analiniai dildo turi tamprų žiedą, kuris leidžia sekso žaislą užmauti partneriui ant varpos. Šiais dildo paprasta naudotis tiek norintiems dvigubo įsiskverbimo žaidimus išmėginti pirmą kartą, tiek jau patyrusius analinio sekso žaidimų mėgėjus.
 • Įspūdingo dydžio. Įspūdingo dydžio dildo, stimuliuojančiu paviršiumi, o gal milžiniškas falo imitatorius, o galbūt dildo, imituojantis kumštį? Kad ir kuris analinio dildo dizainas jus jaudina, įvertinkite ir savo galimybes – didelių apimčių analiniai dildo skirti tikrai ne naujokams ar retkarčiais besimėgaujantiems analiniu seksu gerbėjams, šie dildo skirti patyrusiems ir nuolatos besitreniruojantiems analinio sekso entuziastams. Šie sekso žaislai yra virš 30 cm įskverbiamo ilgio, jų skermuo viršija 9 cm, tad jie tikrai tiks ne kiekvienam.

Ką dar reikėtų žinoti apie analinius dildo?

Naudojant analinius dildo, kaip ir bet kokius kitus sekso žaislus, reikėtų atkreipti dėmesį į šiuos dalykus:

Higiena. Mėgaujantis analiniu seksu higiena yra vienas iš svarbiausių aspektų, kad seksas būtų saugus ir komfortiškas. Prieš analinius žaidimus rekomenduojama ne tik kruopščiai nuplauti visus sekso žaisliukus, bet ir patiems apsiprausti po dušu. Tie, kas jaučia nešvaros baimę, gali papildomai naudoti analinį dušą. Labai svarbu prisiminti, kad joks sekso žaislas, naudotas analiniu būdu, negali būti įskverbtas į vaginą – reikėtų tokį sekso žaislą labai kruopščiai nuplauti su vandeniu ir muilu arba naudoti prezervatyvus ir juos pakeisti.

Medžiaga. Analiniai dildo gaminami iš TPE, PVC gumų ir silikono. Šios medžiagos yra aukščiausios kokybės, nekenkia sveikatai, jas lengva prižiūrėti, jos nesukelia alergijų.

Lubrikantas. Analiniam seksui ypatingai svarbų vaidmenį atlieka lubrikantas, nes analinė anga, priešingai nei vagina, pati nesudrėksta, tad jei norite mėgautis komfortiškais analiniais santykiais, rekomenduojamas gausus lubrikanto kiekis. Šiems žaidimams ypatingai tinka silikono pagrindo lubrikantai, mat jie pasižymi didesniu klampumu, ilgiau išliekančiu slidumu, silikono pagrindo lubrikantas nesusigeria į odą, taip lengvai neišdžiūsta. Tačiau, jei analinis dildo yra pagamintas iš silikono, tuomet turėtumėte naudoti vandens pagrindo lubrikantą. Yra specialiai analiniams įsiskverbimams skirtų vandens pagrindo lubrikantų, kurie pasižymi tirštesne konsistencija ir ne taip greitai susigeria į odą. Ir nepamirškite, kad analiniams įsiskverbimams tinka taisyklė – lubrikanto niekuomet nebus per daug, tad net ir žaidimų eigoje visuomet galite papildomai naudoti lubrikanto ir mėgautis slidžiu ir kokybišku seksu.

Skaityti daugiau
Mažiau

22 prekės

Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Analinis dildo Love Toy Anal Dildo

  32,95 €
 2. Analinis dildo Love Toy Anal Bumper

  32,95 €
 3. Rožinis analinis dildo EasyToys Curved Dong

  Ypatinga kaina 13,95 € Kaina 23,95 €
 4. Purpurinis analinis dildo EasyToys Ribbed Dong

  Ypatinga kaina 20,95 € Kaina 32,95 €
 5. Rožinis analinis dildo EasyToys Ribbed Dong

  Ypatinga kaina 21,95 € Kaina 35,95 €
 6. Juodas analinis dildo EasyToys Ribbed Dong

  Ypatinga kaina 21,95 € Kaina 31,95 €
 7. Rožinis analinis dildo EasyToys Silicone Pleaser

  Ypatinga kaina 19,95 € Kaina 34,95 €
 8. Analinis dildo Jet Destructor

  Ypatinga kaina 33,95 € Kaina 44,95 €
 9. Analinis dildo Jet Black Jack

  Ypatinga kaina 22,95 € Kaina 36,95 €
 10. Analinis dildo Jet Annihilator

  Ypatinga kaina 44,95 € Kaina 60,95 €
 11. XXL analinis dildo BUTTR MadBull Muzzl

  Ypatinga kaina 34,95 € Kaina 48,95 €
 12. XL analinis dildo BUTTR FistCorps

  Ypatinga kaina 27,95 € Kaina 40,95 €
 13. Analinis dildo Dream Toys Premium Silicone Dildo Nr. 5

  Ypatinga kaina 17,95 € Kaina 24,95 €
 14. Analinis dildo Dream Toys Premium Silicone Dildo Nr. 6,5

  Ypatinga kaina 21,95 € Kaina 37,95 €
 15. XXL analinis dildo BUTTR Tactical I

  Ypatinga kaina 40,95 € Kaina 55,95 €
 16. Analinis dildo Dream Toys Premium Silicone Dildo Nr. 7

  Ypatinga kaina 25,95 € Kaina 41,95 €
 17. XXL analinis dildo BUTTR Double Trouble Fisting

  Ypatinga kaina 37,95 € Kaina 49,95 €
Puslapis
per puslapį