Vakuuminiai stimuliatoriai

Itin, maloniai pulsuojantis ir galintis užvesti bet kokią moterį – toks yra vakuuminis stimuliatorius. Unikali šių sekos žaisliukų technologija paverčia juos neįprastais lovos partneriais intymių solo arba poros žaidimų metu. Kompaktiško dydžio, ergonomiško dizaino intymų aksesuarą su savimi galima turėti visur – namuose, išvykoje, tolimoje kelionėje. Tai reiškia, jaudinantis kad malonumu nevaržomai galėsite mėgautis bet kokiomis sąlygomis, nes visada turėsite jį su savimi! Siūlome aukščiausios kokybės vakuuminius stimuliatorius.

Skirtingas dizainas

Kiekvienas vakuuminis stimuliatorius, esantis mūsų elektroninėje parduotuvėje, išsiskiria skirtingu dizainu – kiekvieno stilius unikalus ir elegantiškas. Asortimente rasite mažesnius, kompaktiško dydžio stimuliatorius bei didesnius, turinčius ilgą rankeną. Kompaktiško dydžio vakuuminiai stimuliatoriai puikiai priglunda prie delno, juos lengva laikyti saujoje, todėl yra ergonomiški. Jeigu norite malonumą valdyti patogia rankena, tuomet rinkitės antrąjį sekso žaislų tipą.

Pas mus dominuoja neutralių spalvų stimuliatoriai – tai balti, juodi, rudos spalvos. Daugelis jų pasižymi minimalistiniu dizainu, elegancija ir paprastumu. Galite rinktis modernų „Satisfyer“ prekių ženklo gaminį arba, jeigu norisi prabangos, o galbūt ją norite padovanoti antrajai pusei, galite rinktis sekso žaisliuką, dekoruotą natūralia oda, auksinėmis juostelėmis.

Valdymo ypatybės

Daugelis stimuliatorių mūsų asortimente yra valdomi labai paprastai – kelių mygtukų paspaudimu. Dažniausiai jie turi 3 mygtukus: du mygtukai skirti vakuumo intensyvumui didinti arba mažinti (pažymėti atitinkamai „+“ ir „-„ ženklais), o trečiasis mygtukas įjungia arba išjungia žaislą.

Ant kai kurių stimuliatorių galite matyti ir keturis mygtukus. Be didinimo ir mažinimo, ketvirtuoju mygtuku galima pasirinkti skirtingą vibracijos programą. Mygtukai yra išdėstyti patogioje ir gerai apgalvotoje vietoje – ant stimuliatoriaus nugarinės dalies. Taigi, vakuuminiai stimuliatoriai, priglausti prie intymiosios vietelės, gali būti valdomi labai patogiai. Mygtukų ilgai ieškoti nereikės!

Unikali veikimo technologija

Klitoriniai stimuliatoriai iš kitų sekso žaisliukų išsiskiria unikalia savo veikimo technologija. Ši vadinama „Air-Pulse“. Aktyvuota, ji sukelia pulsuojančias vakuumines bangas, kurios tiesiogiai stimuliuoja klitorį, tačiau jo visiškai neliečia. Minkšta, švelni, silikoninė galvutė apgaubia erogeninę zoną iš visų pusių ir taip vakuumas efektyviai atlieka savo darbą. Pojūčiai, kuriuos jusite intymios sesijos metu, bus labai artimi oralinio sekso malonumui.

Vakuumo sukeliamas pulsacijos nuo vibracijų skiriasi tuo, jog siekiant stimuliuoti su vibracija, ji privalo turėti tiesioginį kontaktą su klitoriu. Ne paslaptis, kad toks kontaktas kai kurioms moterims yra skausmingas dėl to, kad jų klitorio jautrumas – itin didelis. Puiki alternatyva tada tampa vakuuminiai sekso žaisliukai, nes jiems tiesioginio kontakto nereikia. Jaudinkite klitorį jo visai neliesdami!

Iš saugių medžiagų

Visi Cupid.lt elektroniniame kataloge esantys vakuuminiai stimuliatoriai turi iš glotnaus, švelnaus ir minkšto silikono pagamintą galvutę, kuri apglėbia klitorį. Medicininiais tyrimais įrodyta, jog medicininis silikonas – tai visiškai kūnui saugi medžiaga. Dėl šios priežasties, neverta nerimauti naudojant silikoninius sekso žaislus.

Silikonas pasižymi tokiomis ypatybėmis:

  • bekvapis,
  • be minkštiklių (ftalatų),
  • elastingas, nuoseklus ir lygus;
  • atsparus karščiui ir UV spinduliams;
  • greitai prisitaiko prie kūno temperatūros;
  • antialergiškas;
  • lengvai valomas;
  • higieniškas;
  • nežalingas aplinkai.

Vienintelis ypatumas, kurį derėtų atsiminti naudojantis iš silikono pagamintais sekos žaislais – jie neturėtų būti naudojami su silikono pagrindo lubrikantu. Jis gali pažeisti jų paviršių ir aksesuaras taps nebegalimas naudoti.

Papildomos funkcijos

Vakuuminiai stimuliatoriai turi ir daugiau dėmesio vertų ypatybių bei funkcijų, kurios gali padėti apsispręsti, kurį stimuliatorių derėtų pasirinkti. Pavyzdžiui, galite rinktis žaisliuką, kuris turi tik vakuuminę pulsaciją arba rinktis tokį, kuris turi abu – ir pulsaciją, ir vibraciją. Viskas priklauso nuo jūsų asmeninių poreikių ir norų patenkinimo.

Šie stimuliatoriai taip pat gali būti – atsparūs vandeniui, lengvai prižiūrimi, tyliai veikiantys, įkraunami USB įkrovimo laidu, turėti magnetinį dangtelį. Iš tikrųjų, beveik visi prekių ženklai gamina stimuliatorius, kurie pasižymi labai tyliu motorų veikimu – tai užtikrina aukščiausio lygio diskretiškumą.

Jeigu ieškote žaisliuko, su kuriuo galėtumėte žaisti vandenyje, pavyzdžiui, duše, vonioje ar net baseine, tuomet rekomenduojame atkreipti dėmesį, ar stimuliatorius yra atsparus vandeniui. Pasirinkę USB įkrovikliu įkraunamus žaislus niekada nebesirūpinsite ne laiku pasibaigusiais elementais.

Vakuuminiai stimuliatoriai – tai elegantiški, prabangūs ir kompaktiški žaisliukai. Pas mus rasite ne tik juos, tačiau ir jų priežiūrai skirtus produktus, sekso žaislų valiklius. Pasirūpinkite higiena ir meilės žaidimais mėgaukitės saugiai!

Skaityti daugiau
Mažiau

5 prekės

Nustatyti mažėjančia kryptimi
per puslapį