Vakuuminiai stimuliatoriai

Itin, maloniai pulsuojantis ir galintis užvesti bet kokią moterį – toks yra vakuuminis stimuliatorius. Unikali šių sekos žaisliukų technologija paverčia juos neįprastais lovos partneriais intymių solo arba poros žaidimų metu. Kompaktiško dydžio, ergonomiško dizaino intymų aksesuarą su savimi galima turėti visur – namuose, išvykoje, tolimoje kelionėje. Tai reiškia, jaudinantis kad malonumu nevaržomai galėsite mėgautis bet kokiomis sąlygomis, nes visada turėsite jį su savimi! Siūlome aukščiausios kokybės vakuuminius stimuliatorius.

Skirtingas dizainas

Kiekvienas vakuuminis stimuliatorius, esantis mūsų elektroninėje parduotuvėje, išsiskiria skirtingu dizainu – kiekvieno stilius unikalus ir elegantiškas. Asortimente rasite mažesnius, kompaktiško dydžio stimuliatorius bei didesnius, turinčius ilgą rankeną. Kompaktiško dydžio vakuuminiai stimuliatoriai puikiai priglunda prie delno, juos lengva laikyti saujoje, todėl yra ergonomiški. Jeigu norite malonumą valdyti patogia rankena, tuomet rinkitės antrąjį sekso žaislų tipą.

Pas mus dominuoja neutralių spalvų stimuliatoriai – tai balti, juodi, rudos spalvos. Daugelis jų pasižymi minimalistiniu dizainu, elegancija ir paprastumu. Galite rinktis modernų „Satisfyer“ prekių ženklo gaminį arba, jeigu norisi prabangos, o galbūt ją norite padovanoti antrajai pusei, galite rinktis sekso žaisliuką, dekoruotą natūralia oda, auksinėmis juostelėmis.

Valdymo ypatybės

Daugelis stimuliatorių mūsų asortimente yra valdomi labai paprastai – kelių mygtukų paspaudimu. Dažniausiai jie turi 3 mygtukus: du mygtukai skirti vakuumo intensyvumui didinti arba mažinti (pažymėti atitinkamai „+“ ir „-„ ženklais), o trečiasis mygtukas įjungia arba išjungia žaislą.

Ant kai kurių stimuliatorių galite matyti ir keturis mygtukus. Be didinimo ir mažinimo, ketvirtuoju mygtuku galima pasirinkti skirtingą vibracijos programą. Mygtukai yra išdėstyti patogioje ir gerai apgalvotoje vietoje – ant stimuliatoriaus nugarinės dalies. Taigi, vakuuminiai stimuliatoriai, priglausti prie intymiosios vietelės, gali būti valdomi labai patogiai. Mygtukų ilgai ieškoti nereikės!

Unikali veikimo technologija

Klitoriniai stimuliatoriai iš kitų sekso žaisliukų išsiskiria unikalia savo veikimo technologija. Ši vadinama „Air-Pulse“. Aktyvuota, ji sukelia pulsuojančias vakuumines bangas, kurios tiesiogiai stimuliuoja klitorį, tačiau jo visiškai neliečia. Minkšta, švelni, silikoninė galvutė apgaubia erogeninę zoną iš visų pusių ir taip vakuumas efektyviai atlieka savo darbą. Pojūčiai, kuriuos jusite intymios sesijos metu, bus labai artimi oralinio sekso malonumui.

Vakuumo sukeliamas pulsacijos nuo vibracijų skiriasi tuo, jog siekiant stimuliuoti su vibracija, ji privalo turėti tiesioginį kontaktą su klitoriu. Ne paslaptis, kad toks kontaktas kai kurioms moterims yra skausmingas dėl to, kad jų klitorio jautrumas – itin didelis. Puiki alternatyva tada tampa vakuuminiai sekso žaisliukai, nes jiems tiesioginio kontakto nereikia. Jaudinkite klitorį jo visai neliesdami!

Iš saugių medžiagų

Visi Cupid.lt elektroniniame kataloge esantys vakuuminiai stimuliatoriai turi iš glotnaus, švelnaus ir minkšto silikono pagamintą galvutę, kuri apglėbia klitorį. Medicininiais tyrimais įrodyta, jog medicininis silikonas – tai visiškai kūnui saugi medžiaga. Dėl šios priežasties, neverta nerimauti naudojant silikoninius sekso žaislus.

Silikonas pasižymi tokiomis ypatybėmis:

 • bekvapis,
 • be minkštiklių (ftalatų),
 • elastingas, nuoseklus ir lygus;
 • atsparus karščiui ir UV spinduliams;
 • greitai prisitaiko prie kūno temperatūros;
 • antialergiškas;
 • lengvai valomas;
 • higieniškas;
 • nežalingas aplinkai.

Vienintelis ypatumas, kurį derėtų atsiminti naudojantis iš silikono pagamintais sekos žaislais – jie neturėtų būti naudojami su silikono pagrindo lubrikantu. Jis gali pažeisti jų paviršių ir aksesuaras taps nebegalimas naudoti.

Papildomos funkcijos

Vakuuminiai stimuliatoriai turi ir daugiau dėmesio vertų ypatybių bei funkcijų, kurios gali padėti apsispręsti, kurį stimuliatorių derėtų pasirinkti. Pavyzdžiui, galite rinktis žaisliuką, kuris turi tik vakuuminę pulsaciją arba rinktis tokį, kuris turi abu – ir pulsaciją, ir vibraciją. Viskas priklauso nuo jūsų asmeninių poreikių ir norų patenkinimo.

Šie stimuliatoriai taip pat gali būti – atsparūs vandeniui, lengvai prižiūrimi, tyliai veikiantys, įkraunami USB įkrovimo laidu, turėti magnetinį dangtelį. Iš tikrųjų, beveik visi prekių ženklai gamina stimuliatorius, kurie pasižymi labai tyliu motorų veikimu – tai užtikrina aukščiausio lygio diskretiškumą.

Jeigu ieškote žaisliuko, su kuriuo galėtumėte žaisti vandenyje, pavyzdžiui, duše, vonioje ar net baseine, tuomet rekomenduojame atkreipti dėmesį, ar stimuliatorius yra atsparus vandeniui. Pasirinkę USB įkrovikliu įkraunamus žaislus niekada nebesirūpinsite ne laiku pasibaigusiais elementais.

Vakuuminiai stimuliatoriai – tai elegantiški, prabangūs ir kompaktiški žaisliukai. Pas mus rasite ne tik juos, tačiau ir jų priežiūrai skirtus produktus, sekso žaislų valiklius. Pasirūpinkite higiena ir meilės žaidimais mėgaukitės saugiai!

Skaityti daugiau
Mažiau

26 prekės

Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Klitorinis stimuliatorius - vibratorius Satisfyer Pro 1+

  Ypatinga kaina 61,95 € Kaina 80,95 €
 2. Rožinis klitorinis stimuliatorius Satisfyer Love Breeze

  Ypatinga kaina 32,95 € Kaina 47,95 €
 3. Klitorinis stimuliatorius Satisfyer Number One

  Ypatinga kaina 22,95 € Kaina 38,95 €
 4. Rožinis išmanusis klitorinis stimuliatorius Satisfyer Curvy 3+

  Ypatinga kaina 61,95 € Kaina 82,95 €
 5. Mėlynas klitorinis stimuliatorius Satisfyer Love Breeze

  Ypatinga kaina 32,95 € Kaina 46,95 €
 6. Klitorinis stimuliatorius Satisfyer High Fashion

  Ypatinga kaina 152,95 € Kaina 213,95 €
 7. Klitorinis stimuliatorius Satisfyer Deluxe

  Ypatinga kaina 49,95 € Kaina 67,95 €
 8. Baltas išmanusis klitorinis stimuliatorius Satisfyer Curvy 1+

  Ypatinga kaina 61,95 € Kaina 79,95 €
 9. Klitorinis stimuliatorius Satisfyer Pro 2+

  Ypatinga kaina 61,95 € Kaina 91,95 €
 10. Klitorinis stimuliatorius - vibratorius Satisfyer Pro 3+

  Ypatinga kaina 61,95 € Kaina 85,95 €
 11. Raudonas išmanusis klitorinis stimuliatorius - vibratorius Satisfyer Dual Love

  Ypatinga kaina 53,95 € Kaina 71,95 €
 12. Klitorinis stimuliatorius Satisfyer Houte Couture

  Ypatinga kaina 131,95 € Kaina 193,95 €
 13. Vibratorius poroms Satisfyer Pro 4 Couples

  Ypatinga kaina 61,95 € Kaina 88,95 €
 14. Geltonas klitorinis stimuliatorius Satisfyer Love Breeze

  Ypatinga kaina 32,95 € Kaina 43,95 €
 15. Geltonas išmanusis klitorinis stimuliatorius - vibratorius Satisfyer Dual Love

  Ypatinga kaina 53,95 € Kaina 79,95 €
 16. Baltas išmanusis klitorinis stimuliatorius Satisfyer Love Triangle

  Ypatinga kaina 61,95 € Kaina 92,95 €
 17. Rožinis išmanusis klitorinis stimuliatorius Satisfyer Curvy 2+

  Ypatinga kaina 49,95 € Kaina 70,95 €
 18. Baltas išmanusis klitorinis stimuliatorius - vibratorius Satisfyer Dual Pleasure

  Ypatinga kaina 53,95 € Kaina 78,95 €
 19. Klitorinis stimuliatorius Satisfyer Prêt-à-porter

  Ypatinga kaina 131,95 € Kaina 184,95 €
 20. Klitorinis stimuliatorius Satisfyer One Night Stand

  Ypatinga kaina 11,95 € Kaina 20,95 €
Puslapis
per puslapį