Dildo

Analiniai dildo – tai visiška klasika analinei stimuliacijai. Jų įvairovė tokia plati, kad savo favoritus tarp analinių dildo randa tiek pradedantieji, tiek analinio sekso entuziastai, tiek vyrai, tiek moterys. Elektroninėje parduotuvėje atrasite įvairiausių tipų, dydžių, formų ir spalvų analinių dildo – beliks tik išsirinkti sau tinkamiausią.

Analinių dildo dizainai

Tam, kad išsirinktumėte sau geriausiai tinkantį analinį dildo, turėtumėte pakankamai gerai pažinoti savo kūną. Jei analinės stimuliacijos dar nesate bandę, tuomet pradėkite nuo kuo paprastesnio, be jokių įmantrybių analinio sekso žaislo. O kokie gi būna analiniai dildo?

 • Klasikiniai. Tai dažniausiai tiesaus ar šiek tiek lenkto korpuso dildo. Jie gali būti glotnaus paviršiaus arba padengti iškiliais, stimuliuojančiais ruoželiais, bangelėmis, taškučiais ir pan.
 • Tikroviški. Tai itin tikroviškai penį imituojantys dildo: gali būti su sėklidėmis, iškiliais venų raštais, išraiškinga galvute, neretai kūno spalvos.
 • Dideli. Tai tikrai ne naujokams skirti analiniai dildo. Cupid.lt elektroninėje parduotuvėje rasite įvairių formų itin didelių matmenų analinių dildo, kurių skersmuo gali siekti virš 9 cm, o įskverbiamas ilgis virš 35 cm. Galite rinktis sugniaužto kumščio ar suglaustų dviejų rankų formos analinį dildo, o galbūt jums labiau patiktų didelės kulkos ar banguotos formos dildo?

Kitos analinių dildo detalės

Į ką dar reikėtų atkreipti dėmesį renkantis analinį dildo? Žemiau pateikiame keletą gairių:

Su siurbtukais. Kai kurie analiniai dildo turi siurbtukus ant pagrindo. Šie siurbtukai itin tvirtai prilimpa prie bet kokio lygaus paviršiaus. Tai patogu, jei analiniais žaidimais norite mėgautis be rankų pagalbos arba duše. Negana to, šiais siurbtukais dildo tvirtinami prie strap-on diržų, kas ypatingai patogu žaidimams poroje.

Mūvimi ant penio. Kai kurie analiniai dildo turi tamprų žiedą, maunamą ant penio ir/arba sėklidžių. Taip žiedas atlieka net kelias funkcijas: dildo tvirtai laikosi vietoje, o jūs patiriate standesnę ir ilgiau trunkančią erekciją.

Iš ko pagaminti. Dauguma analinių dildo, esančių elektroninėje parduotuvėje Cupid.lt, yra pagaminti iš PVC ir TPE gumų, medicininio silikono. Šios medžiagos ne tik yra saugios žmogaus kūnui, nesukelia jokių alerginių reakcijų, bet ir pasižymi lankstumu, higieniškumu, lengva priežiūra. Cupid.lt asortimente rasite dildo, pagamintus ir iš borosilikatinio stiklo. Tai ypatingai higieniškas produktas. Negana to, jį atšaldžius šaldytuve ar sušildžius šiltame vandenyje galima mėgautis skirtingų temperatūrų stimuliacija.

Dar keletas taisyklių

Nepersistengti ir neskubėti. Tiems, kam analinių žaidimų kelionė dar tik prasideda, labai svarbu suprasti, kad nereikia niekur skubėti ir persistengti. Pradėkite lėtai, pamažu, su jums komfortiško dydžio sekso žaislais – prie didesnių pereikite palaipsniui, kai jausite, jog kūnas tam jau pasiruošęs.

Lubrikantas. Negailėkite lubrikanto nei žaidimų pradžioje, nei jų eigoje. Analinė sritis, priešingai nei vagina, pati savaime nesudrėksta, todėl ją būtina papildomai lubrikuoti. Nuo to priklauso jūsų analinių potyrių komfortas ir malonumas.

Higiena. Nepamirškite higienos – analiniuose žaidimuose ji ypatingai svarbi. Kiekvieną sekso žaislą tiek prieš žaidimus, tiek po jų būtina kruopščiai nuplauti po tekančia šilto vandens srove. Naudokite ir muilą arba specialiai sekso žaislams skirtus valiklius. Taip pat įsidėmėkite, jog analinis sekso žaislas, naudotas analiniu būdu, negali būti įskverbiamas į vaginą – prieš naudojant jį vaginaliniu būdu, būtina labai gerai nuplauti arba reikėtų naudoti prezervatyvus ir juos pakeisti prieš skverbiant į kitą angą.

Skaityti daugiau
Mažiau

26 prekės

Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Analinis dildo Love Toy Anal Bumper

  32,95 €
 2. Stiklinis dildo Dream Toys Ridged Anal Dildo

  Ypatinga kaina 21,95 € Kaina 34,95 €
 3. Rožinis analinis dildo EasyToys Silicone Pleaser

  Ypatinga kaina 19,95 € Kaina 34,95 €
 4. Purpurinis analinis dildo EasyToys Ribbed Dong

  Ypatinga kaina 20,95 € Kaina 32,95 €
 5. Analinis dildo Love Toy Anal Dildo

  32,95 €
 6. Dvigubas dildo Love Toy Lady-Killer

  28,95 €
 7. XL analinis dildo BUTTR FistCorps

  Ypatinga kaina 27,95 € Kaina 40,95 €
 8. Analinis dildo Jet Fierce

  Ypatinga kaina 36,95 € Kaina 48,95 €
 9. Rožinis analinis dildo EasyToys Ribbed Dong

  Ypatinga kaina 21,95 € Kaina 35,95 €
 10. Analinis dildo Dream Toys Premium Silicone Dildo Nr. 5

  Ypatinga kaina 17,95 € Kaina 24,95 €
 11. Analinis dildo Love Toy Anal Bomber

  39,95 €
 12. Juodas analinis dildo EasyToys Ribbed Dong

  Ypatinga kaina 21,95 € Kaina 31,95 €
 13. XXL analinis dildo BUTTR Tactical I

  Ypatinga kaina 40,95 € Kaina 55,95 €
 14. Analinis dildo Dream Toys Premium Silicone Dildo Nr. 6,5

  Ypatinga kaina 21,95 € Kaina 37,95 €
 15. XXL analinis dildo BUTTR MadBull Muzzl

  Ypatinga kaina 34,95 € Kaina 48,95 €
 16. XXL analinis dildo BUTTR Double Trouble Fisting

  Ypatinga kaina 37,95 € Kaina 49,95 €
 17. Rožinis analinis dildo EasyToys Curved Dong

  Ypatinga kaina 13,95 € Kaina 23,95 €
Puslapis
per puslapį