Mini vibratoriai

Jeigu esate vibracijų, pulsacijų mėgėjai, nedidelis, kompaktiško dydžio, ergonomiškas ir labai dailius vibratorius jums neabejotinai patiks! Tik nereikia apsigauti dėl jo dydžio – skleidžiamos vibracijos yra galingos ir nei kiek nenusileidžia įprasto dydžio vibratoriams. Dažnai šio tipo vibratorius rekomenduojama rinktis, jei su sekso žaisliukais dar tik pradedama žaisti. Tai puiki priemonė įžangai, kuri nuteiks maloniai ir nesukels nemalonių potyrių pirmą kartą pajutus vibracijas. Be to, šiais žaislais galite mėgautis bet kokiose kelionėse – dėl kompaktiško dydžio jie tilps visur, kur bekeliautumėte.

Skirtingi mažų vibratorių tipai

Elektroninės parduotuvės Cupid.lt asortimente rasite keletą skirtingų tipų mini vibratorių. Galite rinktis vibruojančias kulkas, vibruojančius masažuoklius, G taško vibratorius, taip pat jūsų dėmesio laukia klasikiniai mini vibratoriai. Vibruojančios kulkos yra ypatingos savo dizainu – jos turi tarsi nukirstą galiuką, kuris idealiai priglunda prie bet kurios erogeninės zonos (klitorio, spenelių, tarpvietės, penio galvutės), todėl stimuliacija suteikia maksimalų malonumą.

 • Vibruojantys masažuokliai – tai taip pat kompaktiško dydžio vibruojantys sekso žaisliukai, skirti erogeninių zonų ir viso kūno masažui. Masažuokliai turi apvalias, švelnias galvutes, kurios maloniai stimuliuoja klitorį, spenelius ar bet kurias kitas kūno vietas. Galite rinktis masažuoklius su tiesia arba lenkta rankena – tokia, kokia patogiausia jums. Jaudinkite ir atsipalaiduokite vienu metu!
 • G taško mini vibratoriai turi lenktą, aptakų galiuką, todėl jie priglunda prie jautriojo G taško ir maloniai jį stimuliuoja. Šie vibratoriai idealiai tinka tiek įsiskverbimui, tiek išorinei stimuliacijai, įžanginiams žaidimams.
 • Klasikiniai nedideli vibratoriai turi tiesų korpusą – jais taip pat galite masažuoti bet kurias erogenines zonas arba naudoti jaudinančiam įsiskverbimui.

Visų tipų masažuoklius galite naudoti patys arba papildomai jais stimuliuoti antrąją pusę.

Galingos vibracijos ir didelis jų pasirinkimas

Daugelį gali apgauti vibratoriaus dydis. Vis dėlto patikiname, kad net ir mažyčiai vibratoriai viduje turi galingą variklį, kurio tikrai pakanka karščiausioms erogeninėms zonoms stipriai sujaudinti. Siūlome rinktis iš vibracijos programų, kurios patenkintų individualius lūkesčius ir poreikius.

Kai kurie mini vibratoriai turi kintančio intensyvumo vibracijos programą – pakanka pasukti korpusą ir galite nusistatyti, kokio stiprumo pulsacijos trokštate. Kiti šio tipo sekso žaisliukai turi jau nustatytą, tikslų vibracijos programų skaičių, pavyzdžiui, jų gali būti 10 ar net dar daugiau. Jas visas galite valdyti paprastai, vieno mygtuko paspaudimu.

Dizainų ir spalvų įvairovė

Elektroninės parduotuvės Cupid.lt asortimente rasite ir didelę dizainų bei spalvų įvairovę. Jeigu mėgstate minimalizmą, siūlome rinktis vienspalves, pastelinių spalvų kulkas ir kitus vibratorius – šviesiai rožinius, juodus, baltus, raudono aukso spalvos. Taip pat – ir tokius, kurie padengti lygia tekstūra, pasižymi klasikiniu, paprastu, minimalistiniu dizainu.

Jeigu savo sekso žaislų kolekciją norite papildyti žaismingais, spalvingais aksesuarais, esate ryški asmenybė, tuomet jums puikiai tiks ryškūs, įdomesnių formų mini vibratoriai. Rinkitės ryškiai rožinę, violetinę, žalią, oranžinę ir kitas nuotaikingas, miegamąjį nuspalvinančias spalvas. Jums taip pat puikiai tiks žaislai su banguota, iškilia tekstūra – šis stimuliuojantis paviršius papildomai jaudins įskverbimo metu.

Ar reikia naudoti lubrikantą?

Nors kompaktiško dydžio vibratoriai dažniausiai yra skirti naudoti išorinių erogeninių vietų stimuliacijai, tačiau net ir ji bus kur kas malonesnė, jeigu naudosite vandens, silikono arba bet kurios kitos rūšies lubrikantą. Vibratoriaus paviršius savaime nėra slidus – silikonas ar plastikas gali „kliūti“ už odos. Patepus žaislo galiuką lubrikantu, jis itin maloniai ir jaudinančiai slys per visas jautriausias vieteles.

Tik atminkite, jog iš silikono pagaminti mini vibratoriai turėtų būti naudojami kartu su vandens pagrindo lubrikantu, o ne silikono. Taip išlaikysite sekso žaisliuką kokybišką kur kas ilgiau, taigi, jis bus ilgaamžiškesnis. Visus kitus sekso žaislus galite naudoti su bet kokio tipo lubrikantu. Svarbu, kad po kiekvieno naudojimo vibratoriaus nepamirštumėte nuplauti šiltu vandeniu ir muilu arba sekso žaislams skirtu valikliu. Žaislą geriausia palikti nudžiūti natūraliai.

Cupid.lt komanda kiekvienai porai, kiekvienai vyrui ir moteriai nori palinkėti gražių, malonių ir jaudinančių akimirkų! Manome, kad patenkindami tiek psichologinius, tiek fizinius savo kūno poreikius, užtikrinsite gražius, darnius santykius tiek su savimi, tiek su savo antrąja puse. Jeigu nerandate būdų, kaip dar galite pasitenkinti ir patenkinti mylimą žmogų, kviečiame apsižvalgyti Cupid.lt asortimente – net neabejojame, kad rasite tam tinkamas priemones!

Skaityti daugiau
Mažiau

Prekių 1-2040

Page
per puslapį
Set Descending Direction
 1. Masažuoklis Rosy Gold Mini Massager

  Special Price 37,95 € Įprasta kaina 55,95 €
 2. Vibruojanti kulka Rosy Gold Bullet Vibrator

  Special Price 25,95 € Įprasta kaina 33,95 €
 3. Rožinė vibruojanti kulka EasyToys Supreme Shorty

  Special Price 21,95 € Įprasta kaina 28,95 €
 4. Juodas vibratorius EasyToys Velvet Vibe

  Special Price 21,95 € Įprasta kaina 37,95 €
 5. Rožinis G taško vibratorius EasyToys Mini G-Vibe

  Special Price 11,95 € Įprasta kaina 19,95 €
 6. Vibruojanti kulka Blush Lush Lina Lipstick

  Special Price 30,95 € Įprasta kaina 44,95 €
 7. Vibruojantis antpirštis Noje B6

  Special Price 36,95 € Įprasta kaina 51,95 €
 8. Mažas vibratorius Noje B4

  Special Price 37,95 € Įprasta kaina 54,95 €
 9. Klitorinis stimuliatorius Aria Flutter Tongue

  Special Price 27,95 € Įprasta kaina 35,95 €
 10. Mėlynas vibruojančios kulkos ir antgalių rinkinys Rose Euphoria

  Special Price 13,95 € Įprasta kaina 25,95 €
 11. Rožinis vibruojančios kulkos ir antgalių rinkinys Rose Euphoria

  Special Price 13,95 € Įprasta kaina 21,95 €
 12. Žalia vibruojanti kulka Blush Eco Bullet

  Special Price 7,45 € Įprasta kaina 11,95 €
 13. Vibruojanti kulka Rose Lipstick Vibe

  Special Price 16,95 € Įprasta kaina 27,95 €
 14. Purpurinė vibruojanti kulka Exposed Nocturnal Lipstick Vibe

  Special Price 33,95 € Įprasta kaina 52,95 €
 15. Rožinė vibruojanti kulka Exposed Nocturnal Lipstick Vibe

  Special Price 33,95 € Įprasta kaina 45,95 €
 16. Vibruojanti kulka Exposed Nocturnal Lipstick Vibe

  Special Price 33,95 € Įprasta kaina 45,95 €
 17. Rausva vibruojanti kulka Exposed Nocturnal Lipstick Vibe

  Special Price 33,95 € Įprasta kaina 51,95 €

Prekių 1-2040

Page
per puslapį
Set Descending Direction