Lubrikantai ir kosmetika

Ar analinis seksas galėtų būti dar labiau jaudinanti ir svaiginanti intymi patirtis be jokio diskomforto? Žinoma! O tai užtikrinti gali padėti analinio sekso kosmetika ir analiniam seksui skirti lubrikantai. Cupid.lt elektroninėje parduotuvėje rasite analinių lubrikantų, kremų, gelių su anestetikais, turinčių raminančių ar šaldančių savybių, kad analinis seksas suteiktų tik komfortiškus pojūčius. Tiems, kas nori dar intensyvesnių potyrių, galime pasiūlyti stimuliuojančios kosmetikos. O galbūt jūs tenorite ypatingos estetikos? Tuomet jums patiks analinę angą balinantys kremai.

Analinių lubrikantų tipai

Prieš renkantis analinį lubrikantą reikėtų įsivertinti, kokio tipo lubrikantas jums geriausiai tinka: vandens ar silikono pagrindo, o galbūt norėtumėte papildomos stimuliacijos (šildančio ar šaldančio efekto), o gal baiminatės skausmo ir norėtumėte išmėginti raminantį poveikį suteikiantį lubrikantą.

 • Vandens pagrindo analiniai lubrikantai. Vandens pagrindo lubrikantai, skirti analiniam seksui, dažniausiai yra tirštos, klampios konsistencijos. Jų formulė sukurta taip, kad kuo ilgiau suteiktų slystantį efektą ir užtikrintų komfortiškus įsiskverbimus. Be to, vandens pagrindo lubrikantai puikiai dera su visų tipų sekso žaislais.
 • Silikono pagrindo analiniai lubrikantai. Silikono pagrindo analiniai lubrikantai idealiai tinka analiniam seksui. Jie šilkinio švelnumo, neišgaruoja ir nesusigeria į odą, ilgai išlieka ir tinka net ir žaidimams vandenyje. Tik nepamirškite, kad silikono pagrindo lubrikantai yra netinkami naudoti su silikoniniais sekso žaislais.
 • Stimuliuojantys analiniai lubrikantai. Norite ryškesnių, įvairesnių pojūčių? Išbandykite specialiai analiniams žaidimams skirtus šildantį ar šaldantį efektą suteikiančius analinius lubrikantus. Maloni šiluma ar gaivi vėsa gali atpalaiduoti ir nuteikti ypatingai jaudinančiai sesijai.
 • Raminantys analiniai lubrikantai. Labai svarbu suprasti, kad analinio sekso metu naudoti jautrumą mažinančių priemonių nerekomenduojama. Analinis seksas turi kelti malonumą, o ne skausmą ar diskomfortą, tad jei jaučiate bet kokį nepatogumą, būtina nutraukti visus veiksmus. Būtent dėl sužalojimų rizikos ir turite jausti visa, kas su jumis vyksta. Cupid.lt asortimente esantys raminantį, atpalaiduojantį poveikį turintys lubrikantai ne nujautrina, o tik palengvina įsiskverbimus, kad analinis seksas taptų malonia patirtimi.

Kodėl lubrikantas reikalingas analiniam seksui?

Analinis lubrikantas –intymios kosmetikos priemonė, būtina siekiant išvengti skausmo, diskomforto, galimų įtrukimų ir didesnių bėdų. Priemonė pasirūpina, kad analinėje angoje būtų sukurta drėgmė, o tai leidžia patirti patogų, malonų slydimo jausmą. Lubrikantą naudokite į žaidimus pasitelkdami tiek pirštus, tiek ir įvairius analinius sekso žaisliukus.

Analinio sekso kosmetikos rūšys

Analiniam seksui skirta intymi kosmetika gali būti tiek įvairiausi kremai, purškalai, geliai ar aliejai. Ką pasirinksite, priklauso tik nuo jūsų individualių poreikių. Nedidelis, kompaktiškas, niekuo nuo įprastos kosmetikos neišsiskiriantis buteliukas ne tik neatkreips pašalinių dėmesio ant jūsų naktinio stalelio, bet ir bus patogus pasiimant jį į kelionę.

Cupid.lt elektroninėje parduotuvėje rasite kelių rūšių analinio sekso kosmetiką:

 • Su anestetikais, atpalaiduojanti. Šios kosmetikos sudėtyje yra anestetikų, kurie švelniai veikia ir palengvina įsiskverbimą.
 • Stimuliuojanti. Analiniam seksui skirta kosmetika gali stimuliuoti šildomu, vėsinančiu poveikiu ar tiesiog suteikti malonų dilgčiojimą. Taip potyriai bus dar intensyvesni ir efektyvesni.
 • Šviesinanti. Tiems, kam itin svarbus estetinis vaizdas, patiks balinanti, odą šviesinanti kosmetika. Tokią kosmetiką reikėtų naudoti reguliariai, kad būtų pasiektas geriausias efektas.

Negana to, nors dauguma analiniam seksui skirta kosmetika yra bespalvė ir bekvapė, tačiau yra ir tokios, kuri skleidžia malonų aromatą – viskas tam, kad analinis seksas teiktų tik maloniausius jausmus.

Itin svarbi higiena – analinis dušas

Kuomet jau pasirūpinote lubrikantu ir išsirinkote jums labiausiai patinkantį, nepamirškite įsigyti ir dar vienos priemonės – analinio dušo. Šis didelės talpos intymus aksesuaras su plonu, ilgu antgaliu leidžia patogiai išvalyti analinę angą ir taip padeda pasiruošti maloniems žaidimams.

Analiniai lubrikantai taip pat gali būti naudojami šiam antgaliui sutepti, jog jis įslystų patogiai, be jokių nemalonių pojūčių. Jeigu iš pradžių pasirūpinote higiena, vėliau – gausia ir tiršta drėgme, galite būti tikri, jog jūsų laukia tik maloni ir jaudinanti patirtis.

Skaityti daugiau
Mažiau

52 prekės

Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Analinis vandens pagrindo lubrikantas ToyJoy Anal Lube, 100 ml

  Ypatinga kaina 5,95 € Kaina 9,95 €
 2. Atpalaiduojantis analinis purškalas Stimul8 Ease, 30 ml

  Ypatinga kaina 14,95 € Kaina 18,95 €
 3. Atplaiduojantis hibridinis lubrikantas Stimul8 Fist Extreme Lube, 500 ml

  Ypatinga kaina 28,95 € Kaina 37,95 €
 4. Analinis serumas Pjur Analyse Me!, 20 ml

  Ypatinga kaina 21,95 € Kaina 24,95 €
 5. Hibridinis lubrikantas Pjur Power, 150 ml

  Ypatinga kaina 17,95 € Kaina 21,95 €
 6. Analinis silikono pagrindo lubrikantas Pjur Analyze Me! Relaxing, 100 ml

  Ypatinga kaina 21,95 € Kaina 24,95 €
 7. Analinis atpalaiduojantis lubrikantas Nanami Anal Relax, 150 ml

  Ypatinga kaina 6,95 € Kaina 10,95 €
 8. Hibridinis analinis lubrikantas Orgie Lube Tube Anal Sensitive, 100 ml

  Ypatinga kaina 14,95 € Kaina 16,95 €
 9. Analinis vandens pagrindo lubrikantas Just Glide Anal, 1000 ml

  Ypatinga kaina 27,95 € Kaina 31,95 €
 10. Ekologiškas vandens pagrindo lubrikantas Joy Division BIOglide Anal, 80 ml

  Ypatinga kaina 14,95 € Kaina 17,95 €
 11. Analinis hibridinis lubrikantas Intt Hot Anal, 100 ml

  Ypatinga kaina 9,95 € Kaina 11,95 €
 12. Kremas analiniam seksui Hot Ero Anal Back Side, 50 ml

  Ypatinga kaina 15,95 € Kaina 18,95 €
 13. Analinis atpalaiduojantis lubrikantas EasyGlide Anal Relaxing, 500 ml

  Ypatinga kaina 21,95 € Kaina 24,95 €
 14. Analinis vandens pagrindo lubrikantas Cobeco Pharma Extra Thick, 250 ml

  Ypatinga kaina 17,95 € Kaina 19,95 €
 15. Atpalaiduojantis analinis lubrikantas Cobeco Pharma Be Open, 90 ml

  Ypatinga kaina 17,95 € Kaina 21,95 €
 16. Analinis gelis Cobeco Pharma Lubricating Gel Fists, 500 ml

  Ypatinga kaina 21,95 € Kaina 24,95 €
 17. Analinis vandens pagrindo lubrikantas Bathmate Anal Lube, 93 ml

  Ypatinga kaina 13,95 € Kaina 16,95 €
 18. Analinis vandens pagrindo lubrikantas Just Glide Anal, 200 ml

  Ypatinga kaina 8,95 € Kaina 9,95 €
 19. Atpalaiduojantis analinis lubrikantas Fist It Anal Relaxer, 500 ml

  Ypatinga kaina 25,95 € Kaina 32,95 €
Puslapis
per puslapį