Analiniai

Analiniai dildo – tai pikantiški žaisliukai, kurie skirti vienam jautriausių erogeninių taškų. Renkantis analinį dildo atkreipkite dėmesį į jų dizainą, dydį ir formą. Dvigubas įsiskverbimas, prostatos masažas, jaudinanti tekstūra, tikroviški dizainai, įspūdingi dydžiai – visa tai rasite elektroninėje parduotuvėje Cupid.lt.

Analinių dildo tipai

Esate analinio sekso mėgėjai? O galbūt šį malonumą norite išbandyti pirmą kartą? Analiniu seksu norėsite mėgautis vienas ar poroje? O galbūt trokštate dvigubo įsiskverbimo? Taigi kokie analinių dildo tipai vyrauja ir kuo gi jie skiriasi?

 • Klasikiniai analiniai dildo pasižymi tiesiu korpusu, kurių galiukas gali būti glotnus ir apvalus, arba platėjantis, šiek tiek lenktas, kad dar tiksliau priglustų ten, kur jums maloniausia. Prie klasikinių analinių dildo taip pat priskiriami ir tikroviško dizaino dildo: išraiškinga galvute, realistiškomis sėklidėmis, iškiliomis venomis, tikroviškų kūno atspalvių arba itin ryškių, išskirtinių spalvų. Klasikiniai dildo patiks trokštantiems kuo realistiškesnių pojūčių.
 • Dvigubam įsiskverbimui. Dvigubam įsiskverbimui skirti analiniai dildo turi tamprų žiedą, kuris leidžia sekso žaislą užmauti partneriui ant varpos. Šiais dildo paprasta naudotis tiek norintiems dvigubo įsiskverbimo žaidimus išmėginti pirmą kartą, tiek jau patyrusius analinio sekso žaidimų mėgėjus.
 • Įspūdingo dydžio. Įspūdingo dydžio dildo, stimuliuojančiu paviršiumi, o gal milžiniškas falo imitatorius, o galbūt dildo, imituojantis kumštį? Kad ir kuris analinio dildo dizainas jus jaudina, įvertinkite ir savo galimybes – didelių apimčių analiniai dildo skirti tikrai ne naujokams ar retkarčiais besimėgaujantiems analiniu seksu gerbėjams, šie dildo skirti patyrusiems ir nuolatos besitreniruojantiems analinio sekso entuziastams. Šie sekso žaislai yra virš 30 cm įskverbiamo ilgio, jų skermuo viršija 9 cm, tad jie tikrai tiks ne kiekvienam.

Ką dar reikėtų žinoti apie analinius dildo?

Naudojant analinius dildo, kaip ir bet kokius kitus sekso žaislus, reikėtų atkreipti dėmesį į šiuos dalykus:

Higiena. Mėgaujantis analiniu seksu higiena yra vienas iš svarbiausių aspektų, kad seksas būtų saugus ir komfortiškas. Prieš analinius žaidimus rekomenduojama ne tik kruopščiai nuplauti visus sekso žaisliukus, bet ir patiems apsiprausti po dušu. Tie, kas jaučia nešvaros baimę, gali papildomai naudoti analinį dušą. Labai svarbu prisiminti, kad joks sekso žaislas, naudotas analiniu būdu, negali būti įskverbtas į vaginą – reikėtų tokį sekso žaislą labai kruopščiai nuplauti su vandeniu ir muilu arba naudoti prezervatyvus ir juos pakeisti.

Medžiaga. Analiniai dildo gaminami iš TPE, PVC gumų ir silikono. Šios medžiagos yra aukščiausios kokybės, nekenkia sveikatai, jas lengva prižiūrėti, jos nesukelia alergijų.

Lubrikantas. Analiniam seksui ypatingai svarbų vaidmenį atlieka lubrikantas, nes analinė anga, priešingai nei vagina, pati nesudrėksta, tad jei norite mėgautis komfortiškais analiniais santykiais, rekomenduojamas gausus lubrikanto kiekis. Šiems žaidimams ypatingai tinka silikono pagrindo lubrikantai, mat jie pasižymi didesniu klampumu, ilgiau išliekančiu slidumu, silikono pagrindo lubrikantas nesusigeria į odą, taip lengvai neišdžiūsta. Tačiau, jei analinis dildo yra pagamintas iš silikono, tuomet turėtumėte naudoti vandens pagrindo lubrikantą. Yra specialiai analiniams įsiskverbimams skirtų vandens pagrindo lubrikantų, kurie pasižymi tirštesne konsistencija ir ne taip greitai susigeria į odą. Ir nepamirškite, kad analiniams įsiskverbimams tinka taisyklė – lubrikanto niekuomet nebus per daug, tad net ir žaidimų eigoje visuomet galite papildomai naudoti lubrikanto ir mėgautis slidžiu ir kokybišku seksu.

Skaityti daugiau
Mažiau

57 prekės

Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Silikoninis dildo XR Monstropus

  Ypatinga kaina 81,95 € Kaina 99,95 €
 2. Silikoninis dildo XR Unicorn Kiss

  Ypatinga kaina 76,95 € Kaina 87,95 €
 3. Analinis dildo XR Silicone Tapered Hose - 15 Inch

  Ypatinga kaina 44,95 € Kaina 49,95 €
 4. Analinis dildo ToyJoy Smooth Investigator

  Ypatinga kaina 14,95 € Kaina 18,95 €
 5. Analinis dildo ToyJoy Anal Starter

  Ypatinga kaina 10,95 € Kaina 14,95 €
 6. Analinis dildo ToyJoy Cheeky Boytoy

  Ypatinga kaina 25,95 € Kaina 29,95 €
 7. Dildo ToyJoy The Hand

  Ypatinga kaina 29,95 € Kaina 39,95 €
 8. Dildo Pipedream Basix Slim Nr. 7

  Ypatinga kaina 14,95 € Kaina 20,95 €
 9. Analinis dildo Ouch! Swirled Anal Snake 12 Inch

  Ypatinga kaina 29,95 € Kaina 34,95 €
 10. Analinis dildo Ouch! Stacked Anal Snake 20 Inch

  Ypatinga kaina 44,95 € Kaina 46,95 €
 11. Analinis dildo Ouch! Scaled Anal Snake 16 Inch

  Ypatinga kaina 36,95 € Kaina 39,95 €
 12. Silikoninis dildo Love Toy Platinum Nature Cock

  Ypatinga kaina 49,95 € Kaina 79,95 €
 13. Dildo Love Toy Magic Hand

  Ypatinga kaina 35,95 € Kaina 48,95 €
 14. Analinis dildo Menzstuff Beaded Probe

  Ypatinga kaina 16,95 € Kaina 24,95 €
 15. XXXL analinis dildo Ouch! Ass Snake Dildo

  Ypatinga kaina 71,95 € Kaina 74,95 €
 16. Analinis dildo Love Toy Anal Bomber

  Ypatinga kaina 38,95 € Kaina 40,95 €
 17. Analinis dildo Love Toy Anal Dildo

  Ypatinga kaina 19,95 € Kaina 32,95 €
 18. Strap-on dildo Love Toy The Ultra Soft Double 5.8 Long

  Ypatinga kaina 10,95 € Kaina 12,95 €
 19. Analinis dildo Dream Toys Premium Silicone Dildo Nr. 5

  Ypatinga kaina 16,95 € Kaina 25,95 €
 20. XL analinis dildo BUTTR FistCorps

  Ypatinga kaina 29,95 € Kaina 49,95 €
Puslapis
per puslapį