Botagai ir mentės

Botagai ir plakimo mentės gali paįvairinti intymų poros gyvenimą ypatingu švelnumu arba aštresniu šiurkštumu – viskas priklauso nuo poreikių. Odiniai, dirbtinės odos ar silikoniniai botagai švelniai braukiami per odą kutens ir erzins, o ieškantiems stipresnių pojūčių, rekomenduojame savo sekso žaislų arsenalą papildyti kokybiška plakimo mente. Elektroninėje parduotuvėje Cupid.lt rasite įvairių stilių, dydžių, spalvų ir iš įvairių medžiagų pagamintų botagų, bizūnų bei plakimo menčių.

Kam skirti botagai ir plakimo mentės?

Botagai ir plakimo mentės – vieni iš BDSM žaidimų įrankių, tačiau tai nereiškia, kad jais negali naudotis net ir daug patirties neturintys asmenys. Botagai antrajai pusei gali atnešti saldžią ir erzinančią bausmę, o plakimo mentės skirtos aštresniam skausmui sukelti. Plakimo mentės gali būti lygios ir nelygios tekstūros arba paliekančios aštrias žymes. Tai idealūs įrankiai meilės žaidimų paįvairinimams. Cupid.lt asortimente rasite botagus ir mentes, kuriuos bus paprasta naudoti net naujokams.

Prieš išbandydami ką nors naujo rekomenduojama tai aptarti su savo antrąja puse ir gauti jo/jos pritarimą. Prieš pradedant žaidimus su plakimo mente ar botagu rekomenduojama susitarti saugos žodžius ar ženklus, kurie aiškiai perduotų informaciją: tęsti toliau, pristabdyti ar tuoj pat liautis.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis botagą ar plakimo mentę

Rinkoje yra gausus skirtingų botagų ir menčių pasirinkimas. Žemiau aptarsime botagus ir mentes, esančius elektroninėje parduotuvėje Cupid.lt, kad kuo lengviau ir paprasčiau išsirinktumėte jūsų poreikius atitinkantį įrankį.

 • Medžiagos.  Botago rankena turėtų būti pagaminta iš rankose neslystančių medžiagų. Tad geriausia, kai rankena yra tvirtai ir saugiai apvyniota dirbtine oda, šiurkštesne medžiaga, guma ar silikonu. Nuo medžiagos, iš kurios pagamintos gijos priklausys kirčių intensyvumas ir aštrumas. Plakimo mentės gali būti gaminamos iš gumos, silikono, medžio, bambuko pluošto, dirbtinės odos ir t.t. Jei esate pradedantysis, tuomet rinkitės silikonines ar dirbtinės odos plakimo mentes, taip būsite tikri, kad antrajai pusei nesukelsite per daug skausmo nei norėjote.
 • Dydis. Botago rankena turėtų būti patogaus ilgio nuo 20 iki 30 cm. Nuo gijų ilgio priklausys jaučiamas intensyvumas ir plakamo ploto dydis. Pradedantiesiems rekomenduojama platesnė mentė, nes taip jaučiamas mažiau intensyvus skausmas.
 • Botago gijų skaičius. Kuo daugiau gijų, tuo kirtis jaučiamas švelnesnis, kuo gijų mažiau, tuo skausmas aštresnis.
 • Spalva. Gali atrodyti, kad spalva nėra itin reikšminga – juk plakimo menčių ir botagų paskirtis stimuliuoti kutenimu ar skausmu, tačiau spalvos gali jaudinti ir sužadinti vaizduotę. Cupid.lt asortimente rasite botagų ir plakimo menčių nuo klasikinių juodų iki pilkų, raudonų, rožinių ar netgi auksinių atspalvių.

Atkreipkite dėmesį ir į kitas detales: dauguma botagų ir menčių gali turėti kilpą, už kurios patogu ne tik pakabinti įrankį, kai jis nenaudojimas, bet ir plakimo metu apsukti šią kilpą aplink riešą, kad botagą kuo tvirčiau išlaikytumėte rankose. Kai kurie botagai vietoj rankenos gali turėti dildo, tad toks įrankis gali tapti kur kas saldesne bausme nei įprastas botagas.

Skaityti daugiau
Mažiau

38 prekės

Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Botagas Ouch! Luxury Whip

  12,95 €
 2. Rimbas Latetobed Double Braided Whip

  Ypatinga kaina 13,95 € Kaina 15,95 €
 3. Botagas Bijoux Indiscrets Lilly Fringe Whip

  Ypatinga kaina 17,95 € Kaina 19,95 €
 4. Botagas Guilty Pleasure Silicone Flogger Whip

  Ypatinga kaina 8,95 € Kaina 12,95 €
 5. Dvipusis bizūnas Guilty Pleasure Feather Crop

  Ypatinga kaina 11,95 € Kaina 13,95 €
 6. Plakimo mentė EasyToys Spanking Paddle with Heart

  Ypatinga kaina 21,95 € Kaina 29,95 €
 7. Bizūnas Latetobed Mini Split Crop

  Ypatinga kaina 11,95 € Kaina 14,95 €
 8. Botagas Latetobed Black Barbed Flogger 76 cm

  Ypatinga kaina 18,95 € Kaina 21,95 €
 9. Bizūnas Latetobed White Lining

  Ypatinga kaina 11,95 € Kaina 14,95 €
 10. Botagas Pipedream First Time Flogger

  Ypatinga kaina 5,95 € Kaina 8,95 €
 11. Bizūnas Rimba Horse Whip with a Heart

  Ypatinga kaina 13,95 € Kaina 15,95 €
 12. Botagas Rimba Whip with Alu

  Ypatinga kaina 28,95 € Kaina 30,95 €
 13. Botagas Blaze Elite Flogger

  Ypatinga kaina 8,95 € Kaina 15,95 €
 14. Botagas Blaze Whip Croco

  Ypatinga kaina 12,95 € Kaina 17,95 €
 15. Plakimo mentė Blaze Luxury Fetish Paddle

  Ypatinga kaina 11,95 € Kaina 17,95 €
 16. Plakimo mentė EasyToys Spanking Paddle - XOXO

  Ypatinga kaina 15,95 € Kaina 19,95 €
 17. Plakimo mentė EasyToys Spanking Paddle

  Ypatinga kaina 17,95 € Kaina 24,95 €
 18. Botagas EasyToys Silicone Whip

  Ypatinga kaina 15,95 € Kaina 29,95 €
 19. Dvipusis bizūnas Ouch! Black & White Crop

  Ypatinga kaina 11,95 € Kaina 12,95 €
 20. Botagas Latetobed Glass Handle Flogger

  Ypatinga kaina 21,95 € Kaina 24,95 €
Puslapis
per puslapį