Analiniam seksui

Analinis seksas gali teikti pasakišką malonumą, tačiau, kad tai būtų nepamirštama patirtis, reikėtų pasiruošti iš anksto. Būtent analiniam seksui skirta kosmetika gali padėti užtikrinti sklandžius, komfortiškus ir malonius potyrius. Elektroninės parduotuvės Cupid.lt asortimente rasite įvairios kosmetikos skirtos analiniam seksui: kremai, purškalai, geliai padedantys atsipalaiduoti, papildomai drėkinantys ir stimuliuojantys – išsirinkite jūsų poreikius atitinkančią kosmetiką.

Analiniam seksui skirtos kosmetikos tipai

Analiniam seksui skirta kosmetika gali būti tiek kremai, geliai, purškalai ir pan. Jos paskirtis taip pat įvairi: nuo raminančios, atpalaiduojančios iki drėkinančios ar balinančios. Cupid.lt asortimente rasite šių tipų kosmetiką, skirtą analiniam seksui:

 • Atpalaiduojanti, raminanti. Tokios kosmetikos sudėtyje yra vietinių anestetikų, kurie šiek tiek nujautrins analinės srities audinius, todėl galėsite mėgautis lengvesniais ir komfortiškesniais įsiskverbimais.
 • Kai kuri analiniam seksui skirta kosmetika turi stimuliuojantį poveikį, pavyzdžiui, šildo, šaldo ar pulsuoja. Ši kosmetika ypatingai patiks tiems, kam norisi dar intensyvesnių potyrių.
 • Šviesinanti. Šviesinanti arba balinanti kosmetika bus įvertinta tų, kurie ypatingai mėgsta estetiką.

Ką dar reikėtų žinoti apie analiniam seksui skirtą kosmetiką

Įspėjimas. Analinis seksas turėtų teikti malonumą be jokių nuskausminamųjų. Jei įskverbimų metu jaučiate bet kokį diskomfortą, turėtumėte nedelsiant nutraukti bet kokius veiksmus. Būtent dėl susižalojimo tikimybės būtina, kad jaustumėte, kas su jumis daroma. Cupid.lt elektroninėje parduotuvėje rasite priemones, kurios atpalaiduoja, ramina ir šiek tiek nuskausmina, bet tik tiek, kad vis tiek labai gerai jaustumėte savo kūną.

Pakuotės tipas. Pakuotės tipą galite rinktis su dozatoriumi ar be jo, taip pat purškiamą. Dozatorius ir purškiklis leis patogiai paskirstyti priemonę tiesiai ant analinės angos. Be dozatoriaus esančius buteliukus tereikia paversti virš delno ir lengvai spustelėti už šonų.

Pakuotės talpa. Mažesnės talpos pakuotės patogios norint išmėginti priemonę ir įsitikinti, ar ji jums tinkama, didesnės talpos pakuotė yra ekonomiškesnis variantas.

Skaitykite sudėtį. Prieš išmėgindami naują produktą, būtinai perskaitykite jo sudėtį, kad įsitikintumėte, ar nei vienam ingredientui nesate alergiški nei jūs, nei jūsų partneris. Taip pat prieš naudojimą rekomenduojama nedidelį kiekį priemonės patepti vidinėje riešo dalyje, kad įsitikintumėte, ar nekyla nepageidaujamos reakcijos.

Skaityti daugiau
Mažiau

7 prekės

Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Atpalaiduojantis analinis purškalas Stimul8 Ease, 30 ml

  Ypatinga kaina 14,95 € Kaina 18,95 €
 2. Kremas analiniam seksui Hot Ero Anal Back Side, 50 ml

  Ypatinga kaina 15,95 € Kaina 18,95 €
 3. Purškalas analiniam seksui Hot Ero Anal Spray, 50 ml

  Ypatinga kaina 17,95 € Kaina 19,95 €
 4. Analinis kremas Touche Anal Ease, 20 ml

  Ypatinga kaina 7,95 € Kaina 8,95 €
 5. Stimuliuojantis analinis gelis Sensuva Tush Tingle, 59 ml

  Ypatinga kaina 19,95 € Kaina 23,95 €
 6. Analinis serumas Pjur Analyse Me!, 20 ml

  Ypatinga kaina 21,95 € Kaina 24,95 €
 7. Analinis kremas Touche Anal Ese, 50 ml

  Ypatinga kaina 11,95 € Kaina 12,95 €
per puslapį