Klitoriniai stimuliatoriai

Itin, maloniai pulsuojantis ir galintis užvesti bet kokią moterį – toks yra klitorinis stimuliatorius. Unikali šių sekso žaisliukų technologija paverčia juos neįprastais lovos partneriais intymių solo arba poros žaidimų metu. Kompaktiško dydžio, ergonomiško dizaino intymų aksesuarą su savimi galima turėti visur – namuose, išvykoje, tolimoje kelionėje. Tai reiškia,kad malonumais nevaržomai galėsite mėgautis bet kokiomis sąlygomis, nes visada turėsite jį su savimi! Siūlome aukščiausios kokybės klitorinius stimuliatorius.

Skirtingas dizainas

Kiekvienas klitorinis stimuliatorius, esantis mūsų elektroninėje parduotuvėje, išsiskiria skirtingu dizainu – kiekvieno stilius unikalus ir elegantiškas. Asortimente rasite mažesnius, kompaktiško dydžio stimuliatorius bei didesnius, turinčius ilgą rankeną. Kompaktiško dydžio klitoriniai stimuliatoriai puikiai priglunda prie delno, juos lengva laikyti saujoje, todėl yra ergonomiški. Jeigu norite malonumą valdyti patogia rankena, tuomet rinkitės antrąjį sekso žaislų tipą.

Pas mus dominuoja neutralių spalvų stimuliatoriai – tai balti, juodi, rudos spalvos. Daugelis jų pasižymi minimalistiniu dizainu, elegancija ir paprastumu. Galite rinktis modernų „Satisfyer“ prekių ženklo gaminį arba, jeigu norisi prabangos, o galbūt ją norite padovanoti antrajai pusei, galite rinktis „LELO“ sekso žaisliuką.

Valdymo ypatybės

Daugelis stimuliatorių mūsų asortimente yra valdomi labai paprastai – kelių mygtukų paspaudimu. Dažniausiai jie turi 3 mygtukus: du mygtukai skirti pulsacijos intensyvumui didinti arba mažinti (pažymėti atitinkamai „+“ ir „-„ ženklais), o trečiasis mygtukas įjungia arba išjungia žaislą.

Ant kai kurių stimuliatorių galite matyti ir keturis mygtukus. Be didinimo ir mažinimo, ketvirtuoju mygtuku galima pasirinkti skirtingą vibracijos programą. Mygtukai yra išdėstyti patogioje ir gerai apgalvotoje vietoje – ant stimuliatoriaus nugarinės dalies. Taigi, klitoriniai stimuliatoriai, priglausti prie intymiosios vietelės, gali būti valdomi labai patogiai. Mygtukų ilgai ieškoti nereikės!

Unikali veikimo technologija

Klitoriniai stimuliatoriai iš kitų sekso žaisliukų išsiskiria unikalia savo veikimo technologija. Ši vadinama „Air-Pulse“. Aktyvuota, ji sukelia pulsuojančias garso bangas, kurios tiesiogiai stimuliuoja klitorį, tačiau jo visiškai neliečia. Minkšta, švelni, silikoninė galvutė apgaubia erogeninę zoną iš visų pusių ir taip efektyviai atlieka savo darbą. Pojūčiai, kuriuos jusite intymios sesijos metu, bus labai artimi oralinio sekso malonumui.

Garso sukeliamas pulsacijos nuo vibracijų skiriasi tuo, jog siekiant stimuliuoti su vibracija, ji privalo turėti tiesioginį kontaktą su klitoriu. Ne paslaptis, kad toks kontaktas kai kurioms moterims yra skausmingas dėl to, kad jų klitorio jautrumas – itin didelis. Puiki alternatyva tada tampa klitoriniai sekso žaisliukai, nes jiems tiesioginio kontakto nereikia. Jaudinkite klitorį jo visai neliesdami!

Iš saugių medžiagų

Dauguma Cupid.lt elektroniniame kataloge esančių klitorinių stimuliatorių turi iš glotnaus, švelnaus ir minkšto silikono pagamintą galvutę, kuri apglėbia klitorį. Medicininiais tyrimais įrodyta, jog medicininis silikonas – tai visiškai kūnui saugi medžiaga. Dėl šios priežasties, neverta nerimauti naudojant silikoninius sekso žaislus.

Silikonas pasižymi tokiomis ypatybėmis:

 • bekvapis,
 • be minkštiklių (ftalatų),
 • elastingas, nuoseklus ir lygus;
 • atsparus karščiui ir UV spinduliams;
 • greitai prisitaiko prie kūno temperatūros;
 • antialergiškas;
 • lengvai valomas;
 • higieniškas;
 • nežalingas aplinkai.

Vienintelis ypatumas, kurį derėtų atsiminti naudojantis iš silikono pagamintais sekos žaislais – jie neturėtų būti naudojami su silikono pagrindo lubrikantu. Jis gali pažeisti jų paviršių ir aksesuaras taps nebegalimas naudoti.

Papildomos funkcijos

Klitoriniai stimuliatoriai turi ir daugiau dėmesio vertų ypatybių bei funkcijų, kurios gali padėti apsispręsti, kurį stimuliatorių derėtų pasirinkti. Pavyzdžiui, galite rinktis žaisliuką, kuris turi tik pulsaciją arba rinktis tokį, kuris turi abu – ir pulsaciją, ir vibraciją. Viskas priklauso nuo jūsų asmeninių poreikių ir norų patenkinimo.

Šie stimuliatoriai taip pat gali būti – atsparūs vandeniui, lengvai prižiūrimi, tyliai veikiantys, įkraunami USB įkrovimo laidu, turėti magnetinį dangtelį. Iš tikrųjų, beveik visi prekių ženklai gamina stimuliatorius, kurie pasižymi labai tyliu motorų veikimu – tai užtikrina aukščiausio lygio diskretiškumą.

Jeigu ieškote žaisliuko, su kuriuo galėtumėte žaisti vandenyje, pavyzdžiui, duše, vonioje ar net baseine, tuomet rekomenduojame atkreipti dėmesį, ar stimuliatorius yra atsparus vandeniui. Pasirinkę USB įkrovikliu įkraunamus žaislus niekada nebesirūpinsite ne laiku pasibaigusiais elementais.

Klitoriniai stimuliatoriai – tai elegantiški, prabangūs ir kompaktiški žaisliukai. Pas mus rasite ne tik juos, tačiau ir jų priežiūrai skirtus produktus, sekso žaislų valiklius. Pasirūpinkite higiena ir meilės žaidimais mėgaukitės saugiai!

Skaityti daugiau
Mažiau

39 prekės

Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Išmanusis klitorinis stimuliatorius We-Vibe Melt

  Ypatinga kaina 139,95 € Kaina 148,95 €
 2. Klitorinis stimuliatorius NS Novelties Revel Vera

  Ypatinga kaina 37,95 € Kaina 42,95 €
 3. Klitorinis stimuliatorius Satisfyer Pro 2 Modern Blossom

  Ypatinga kaina 39,95 € Kaina 54,95 €
 4. Klitorinis stimuliatorius Satisfyer Pro 2 Classic Blossom

  Ypatinga kaina 39,95 € Kaina 54,95 €
 5. Klitorinis stimuliatorius - vibratorius Satisfyer Pro To Go 2

  Ypatinga kaina 44,95 € Kaina 49,95 €
 6. Išmanusis vibruojantis klitorinis stimuliatorius Satisfyer Pro 2 Generation 3

  Ypatinga kaina 78,95 € Kaina 99,95 €
 7. Vibruojantis klitorinis stimuliatorius Satisfyer Pro 2 Generation 3

  Ypatinga kaina 69,95 € Kaina 89,95 €
 8. Klitorinis stimuliatorius Satisfyer Penguin

  Ypatinga kaina 48,95 € Kaina 59,95 €
 9. Klitorinis stimuliatorius LELO Sona 2 Cruise

  Ypatinga kaina 119,95 € Kaina 148,95 €
 10. Klitorinis stimuliatorius LELO Sona 2

  Ypatinga kaina 89,95 € Kaina 108,95 €
 11. Klitorinis stimuliatorius LELO Sona Cruise

  Ypatinga kaina 84,95 € Kaina 99,95 €
 12. Klitorinis stimuliatorius LELO Sona

  Ypatinga kaina 64,95 € Kaina 78,95 €
 13. Klitorinis stimuliatorius - vibratorius Satisfyer Vulva Lover 2

  Ypatinga kaina 46,95 € Kaina 59,95 €
 14. Klitorinis stimuliatorius Satisfyer Number One

  Ypatinga kaina 31,95 € Kaina 33,95 €
 15. Išmanusis klitorinis stimuliatorius We-Vibe Melt

  Ypatinga kaina 145,95 € Kaina 148,95 €
 16. Klitorinis stimuliatorius - vibratorius Satisfyer Pro To Go 3

  Ypatinga kaina 42,95 € Kaina 59,95 €
 17. Vibruojantis klitorinis stimuliatorius Satisfyer Pro 2 Generation 3

  Ypatinga kaina 69,95 € Kaina 89,95 €
Puslapis
per puslapį