Vibruojantys ir automatiniai

Kvapą gniaužiančios vibracijos, automatinis judėjimas ir stimuliuojantis kanalas – visa tai apie vibruojančius ir automatinius masturbatorius. Įvairių dydžių, skirtingų tekstūrų, tipų, dizainų ir spalvų vibruojantys ir automatiniai masturbatoriai abejingų nepaliks. Šiame Cupid.lt elektroninės parduotuvės kataloge rasite aukščiausios kokybės vibruojančius ar automatinius masturbatorius, nukeliančius į palaimos viršūnes.

Stimuliacijos ir valdymas

Dauguma Cupid.lt asortimente esantys vibruojantys masturbatoriai vibracijas perduoda dėka į vidų įdedamos vibruojančios kulkas arba viduje esančio motoro. Tuo tarpu automatiniai masturbatoriai veikia tik vieno ar kelių motorų pagalba ir suteikia įvairias stimuliacijas, tokias kaip, suspaudimas, judėjimas aukštyn-žemyn, frikcijos ar oralinio sekso imitacijas. Kuo gi skiriasi masturbatoriai, vibruojantys kulkos dėka ir su motoru?

Su vibruojančia kulka. Į tokius masturbatorius įstatoma vibruojanti kulka, kuri perduoda vibracijų malonumą vos vieno mygtuko paspaudimu. Valdymas labai paprastas – tereikia paspausti ant vibruojančios kulkos pagrindo esantį mygtuką ir jus užlies pulsuojančios bangos. Dažniausiai tokie masturbatoriai dovanoja vieną galingą vibracijos intensyvumą.

Su motoru. Motorą turintys masturbatoriai suteikia nepaprastai galingus, skirtingo ritmo ir kintančio intensyvumo vibracijų ar kitų stimuliacijų impulsus. Cupid.lt elektroninėje parduotuvėje yra ir šildymo funkciją turinčių masturbatorių, kad pajustumėte maksimalų malonumą ir komfortą. Valdymas taip pat paprastas – vieno ar kelių mygtukų paspaudimu, kur vienas mygtukas valdo vibracijų ritmus, o kitas intensyvumą.

Vibruojančių ir automatinių masturbatorių dizainai

Cupid.lt elektroninėje parduotuvėje esantys vibruojantys ir automatiniai masturbatoriai yra kelių dizaino tipų – tikroviški ir modernūs.

Tikroviški. Tikroviški masturbatoriai pasižymi realistiškumu – imituoja burną, vaginą arba analinę angą. Jie gali būti įvairiausių kūno spalvos atspalvių, tad savo skoniui tinkantį ras dauguma.

Modernūs. Modernūs masturbatoriai, kaip sako ir pats pavadinimas yra modernaus, išskirtinio dizaino. Jie yra itin diskretiški ir sukurti užtikrinti pasakišką malonumą. Kai kurie jų turi ir šildymo funkciją.

Naudojimas ir priežiūra

Naudojimas. Kaip ir su nevibruojančiais, taip ir su vibruojančiais ar automatiniais masturbatoriais rekomenduojama naudoti lubrikantą. Cupid.lt asortimente yra masturbatorių, kurių mova gali būti pagaminta iš TPE gumos arba silikono, todėl turėtumėte prisiminti, kad silikoniniams sekso žaislams tinkami tik vandens pagrindo lubrikantai, o su sekso žaislais, pagamintais iš TPE gumos, galite naudoti tiek vandens, tiek silikono pagrindo lubrikantus.

Priežiūra. Kaip ir kiekvieną sekso žaislą, taip ir vibruojantį ar automatinį masturbatorių prieš ir po naudojimo reikia kruopščiai nuplauti. Jei tai masturbatorius, kuris turi vibruojančią kulką, tuomet prieš plaunant po tekančia vandens srove, kulką reikėtų išimti. Jei tai masturbatorius su motoru, tuomet reikėtų atidžiai perskaityti instrukciją – jei tai visiškai atsparus vandeniui sekso žaislas, tuomet galite jį pakišti po vandens srove, o jei atsparus tik purslams – tuomet nuo vandens turėtumėte saugoti valdymo dalį arba išvalyti masturbatorių drėgna šluoste ir sekso žaislams skirtu valikliu. Taip pat daugumą iš TPE gumos pagamintų masturbatorių vertėtų apibarstyti sekso žaislams skirta pudra, taip ilgiau išlaikysite jų tekstūrą, gumos švelnumą, tamprumą ir kitas savybes.

Skaityti daugiau
Mažiau

35 prekės

Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Automatinis masturbatorius Pretty Love Ozzy

  Ypatinga kaina 55,95 € Kaina 69,95 €
 2. Vibruojanti penio pompa Pipedream Extender Pro

  Ypatinga kaina 134,95 € Kaina 149,95 €
 3. Vibruojantis masturbatorius Fifty Shades of Grey Sensation Pleasure Stroker

  Ypatinga kaina 39,95 € Kaina 49,95 €
 4. Vibruojantis masturbatorius Otouch Ninja 1

  Ypatinga kaina 37,95 € Kaina 39,95 €
 5. Išmanusis masturbatorius Lovense Max 2

  128,95 €
 6. Automatinis masturbatorius Leten Future Pro

  Ypatinga kaina 199,95 € Kaina 209,95 €
 7. Automatinis masturbatorius Leten SM390

  Ypatinga kaina 109,95 € Kaina 115,95 €
 8. Vibruojantis masturbatorius Leten SM330

  109,95 €
 9. Vibruojantis masturbatorius Intoyou Action Kubex

  Ypatinga kaina 56,95 € Kaina 64,95 €
 10. Automatinis masturbatorius Intoyou Elon

  Ypatinga kaina 119,95 € Kaina 129,95 €
 11. Automatinis masturbatorius Dorcel Thrust Blow

  Ypatinga kaina 129,95 € Kaina 139,95 €
 12. Vibruojantis masturbatorius Bangers Wet Pussy Galore

  Ypatinga kaina 56,95 € Kaina 69,95 €
 13. Vibruojantis masturbatorius Tenga Flip Zero EV

  Ypatinga kaina 219,95 € Kaina 279,95 €
 14. Vibruojančių masturbatorių rinkinys M for Men Vibrating Stroker Kit

  Ypatinga kaina 19,95 € Kaina 54,95 €
 15. Vibruojantis masturbatorius Blush Renee

  Ypatinga kaina 19,95 € Kaina 25,95 €
 16. Vibruojantis masturbatorius M for Men Angie

  Ypatinga kaina 19,95 € Kaina 26,95 €
 17. Išmanusis vibruojantis masturbatorius Svakom Sam Neo

  Ypatinga kaina 94,95 € Kaina 99,95 €
 18. Automatinis masturbatorius Leten SM380

  Ypatinga kaina 129,95 € Kaina 137,95 €
 19. Vibruojantis masturbatorius Leten SM340

  Ypatinga kaina 89,95 € Kaina 92,95 €
 20. Vibruojantis masturbatorius Bangers Super Wet Tight Twat

  Ypatinga kaina 29,95 € Kaina 39,95 €
Puslapis
per puslapį