Penio movos

Padidinti sekso metu juntamą malonumą antrajai pusei yra daugybė būdų – tai vibruojantys sekso žaisliukai, intymi kosmetika, stimuliuojantys prezervatyvai, lubrikantai ir dar daug kitų priemonių. Viena iš jų – tai penio mova. Iš pirmo žvilgsnio, atrodytų, labai paprastas ir nuo neypatingas aksesuaras, tačiau iš tikrųjų tai tikra bomba miegamajame! Jums nereikės nieko daryti. Pakanka užmauti movą ant penio, ir kitą akimirką jis jau didesnis, standesnis ir dar padengtas stimuliuojančia tekstūra. Nedvejokite ir išbandykite! Neabejojame, kad liksite nustebę.

Penio movų tipai

Individualiems poreikiams sekso prekių gamintojai sukūrė keletą skirtingų penio movų tipų. Jos yra: didinančios, stimuliuojančios ir rinkiniai. Didinančios penio movos yra skirtos pridėti papildomus centimetrus prie varpos apimties arba ilgio. Didžioji dalis šio tipo penio movų yra pagamintos iš minkštos, švelnios ir elastingos TPE gumos, kuri suteikia realistiškus pojūčius. Taip pat šios penio movos pasižymi tikrovišku dizainu – yra kūno spalvos, turi išraiškingą galvutę, venų raštą, todėl tobulai atkartoja varpos išvaizdą.

Stimuliuojanti penio mova išsiskiria unikalia paviršiaus tekstūra. Šios movos yra padengtos taškeliais, spygliukais ir ruoželiais, todėl įsiskverbimo metu dovanoja papildomus, jaudinančius pojūčius. Jos gali būti uždaros arba atviru galiuku, todėl pasirinkimas visiškai priklauso nuo jūsų poreikių ir troškimų. Penio movų rinkiniai – tai puikus pasirinkimas norintiems iškart gauti skirtingomis tekstūromis padengtas kelias movas. Dėl įvairovės neteks nuobodžiauti nei jums, nei jūsų antrajai pusei!

Verta paminėti, kad kai kurios movos turi žiedą sėklidėms, kuris neleidžia movai nuslysti ir tuo pat metu padeda atitolinti ejakuliaciją. Visos penio movos yra tamprios, elastingos, todėl jos prisitaiko prie individualių varpos išmatavimų, yra patogios.

Kūnui visiškai saugios medžiagos

Elektroninėje parduotuvėje Cupid.lt parduodamos movos yra pagamintos iš visiškai kūnui saugių medžiagų. Minkšta, elastinga, švelni TPE guma yra bekvapė, be minkštiklių (ftalatų), todėl nekenkia sveikatai. Silikonas yra glotnus, švelnus ir nedirgina odos. Jis taip pat yra antialerginis, higieniškas, bekvapis ir sudėtyje neturi minkštiklių (ftalatų).

Tačiau bet kokiu atveju, žaislų saugumą turite užtikrinti ir patys – po kiekvieno naudojimo penio mova privalo būti nuplaunama šiltu vandeniu ir muilu arba nuvaloma sekso žaislams skirtu valikliu. Kitu atveju leisite daugintis bakterijoms, o dėl jų gali prasidėti uždegimas.

Ar reikia naudoti lubrikantą?

Penio movos, kaip ir bet kurie kiti sekso žaislai, pasižymės maloniu įskverbimu, jeigu kartu su jomis naudosite ir lubrikantus. Tai gali būti vandens pagrindo arba silikono pagrindo lubrikantas. Vandens pagrindo lubrikantą rekomenduojama naudoti kartu su movomis, kurios yra pagamintos iš silikono – taip užtikrinsite jų ilgaamžiškumą ir tinkamumą naudoti, paviršiaus nepažeidžiamumą. Taip pat ir su visais kitais sekso žaislais.

Silikono pagrindo lubrikantą galite naudoti su bet kurio tipo sekso žaislais, išskyrus pagamintus iš silikono. Tai gali būti iš TPE gumos, plastiko, stiklo, latekso ir kitų medžiagų pagaminti intymūs aksesuarai. Silikonas su silikonu „nedraugauja“. Lubrikantai užtikrins, kad intymūs žaidimai ir įsiskverbimai bus patogūs, malonūs ir nebus juntamas joks dirginimo jausmas.

Norime pažymėti, kad penio mova nėra priemonė apsisaugoti nuo nesaugaus lytinio akto ar ligų. Kartu su ja visuomet rekomenduojame naudoti ir prezervatyvus.

Dėl plataus elektroninės parduotuvės Cupid.lt asortimento neabejojame, kad rasite sau labiausiai tinkančią penio movą! Išsirinkite tipą, įsigykite tinkamą lubrikantą ir mėgaukitės ilgais, maloniais bei jaudinančiais meilės žaidimais. Malonumas – tai viena didžiausių gyvenimo dovanų. Pasinaudokite ja!

Skaityti daugiau
Mažiau

7 prekės

Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Penio movų rinkinys Dream Toys All Time Favorites

  Ypatinga kaina 10,95 € Kaina 19,95 €
 2. Penio movų rinkinys Menzstuff Extender Pack

  Ypatinga kaina 12,95 € Kaina 21,95 €
 3. Penio movų rinkinys Stay Hard Cock Sleeve Kit

  Ypatinga kaina 14,95 € Kaina 23,95 €
 4. Ruda penio mova Performance 1.5 Inch Cock Xtender

  Ypatinga kaina 12,95 € Kaina 19,95 €
 5. Penio mova Performance 3 Inch Cock Xtender

  Ypatinga kaina 12,95 € Kaina 20,95 €
per puslapį