Naujienos

Pamatykite naujausias prekes pirmieji! Jūsų patogumui visą naujausią elektroninės parduotuvės Cupid.lt asortimentą iš įvairių prekių kategorijų galite pamatyti vienoje vietoje. Kuo tai gali būti naudinga jums? Žemiau pateikiame keletą užuominų.

Pirmieji pamatysite naujausias prekes. Spustelėję vos vieną mygtuką jūs išvysite visas Cupid.lt naujienas: tiek seksualius drabužėlius, tiek sekso žaislus, tiek intymią kosmetiką ir pan. Tai ypač patogu, jei nuolat stebite mūsų asortimentą.

Idėjos intymiam vakarui. Kadangi visos naujausios prekės matomos vienoje vietoje, kartais tai gali pakišti netikėtą mintį ar idėją intymiam vakarui. Lubrikantas su skoniu – galbūt norite oralinių glamonių, ryškiaspalvis apatinis trikotažas – galbūt šiąnakt norėtumėte pasimėgauti seksualiu įvaizdžiu, naujausi sekso žaisliukai jai, jam ar poroms – visa tai gali palydėti į malonią kulminaciją.

Sutaupysite laiko. Vien peržiūrėjimas visų prekių kategorijų kiek gali užimti laiko! O kur dar stebėjimas, ar tai naujausios, ar jau kiek senesnės prekės? Šiame Cupid.lt kataloge rasite naujausias visų kategorijų prekes vienoje vietoje greitai ir patogiai.

Koja kojon žengsite su suaugusiesiems skirtų prekių mada. Cupid.lt stengiasi papildyti savo asortimentą naujausiomis, moderniausių technologijų, populiariausiomis ir pažangiausiomis intymiomis prekėmis. Būkite tikri, kad neatsiliekate nuo madų tiek įsigydami seksualų apatinį trikotažą, tiek inovatyvius sekso žaislus.

Skaityti daugiau
Mažiau

9 prekės

Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. G taško vibratorius Satisfyer Rrrolling Pleasure

  Ypatinga kaina 49,95 € Kaina 69,95 €
 2. Mėlynas klitorinis stimuliatorius Satisfyer Pro 2

  Ypatinga kaina 49,95 € Kaina 59,95 €
 3. Vibratorius poroms Dream Toys Pandora

  Ypatinga kaina 46,95 € Kaina 64,95 €
 4. Vibratorius kiškutis Dream Toys Ultimate Pleasure

  Ypatinga kaina 46,95 € Kaina 72,95 €
 5. Vibratorius Dream Toys Real Pleasure

  Ypatinga kaina 44,95 € Kaina 58,95 €
 6. Vibruojantys analiniai karoliukai Dream Toys Cheeky Love

  Ypatinga kaina 44,95 € Kaina 65,95 €
per puslapį