Naujienos

Pamatykite naujausias prekes pirmieji! Jūsų patogumui visą naujausią elektroninės parduotuvės Cupid.lt asortimentą iš įvairių prekių kategorijų galite pamatyti vienoje vietoje. Kuo tai gali būti naudinga jums? Žemiau pateikiame keletą užuominų.

Pirmieji pamatysite naujausias prekes. Spustelėję vos vieną mygtuką jūs išvysite visas Cupid.lt naujienas: tiek seksualius drabužėlius, tiek sekso žaislus, tiek intymią kosmetiką ir pan. Tai ypač patogu, jei nuolat stebite mūsų asortimentą.

Idėjos intymiam vakarui. Kadangi visos naujausios prekės matomos vienoje vietoje, kartais tai gali pakišti netikėtą mintį ar idėją intymiam vakarui. Lubrikantas su skoniu – galbūt norite oralinių glamonių, ryškiaspalvis apatinis trikotažas – galbūt šiąnakt norėtumėte pasimėgauti seksualiu įvaizdžiu, naujausi sekso žaisliukai jai, jam ar poroms – visa tai gali palydėti į malonią kulminaciją.

Sutaupysite laiko. Vien peržiūrėjimas visų prekių kategorijų kiek gali užimti laiko! O kur dar stebėjimas, ar tai naujausios, ar jau kiek senesnės prekės? Šiame Cupid.lt kataloge rasite naujausias visų kategorijų prekes vienoje vietoje greitai ir patogiai.

Koja kojon žengsite su suaugusiesiems skirtų prekių mada. Cupid.lt stengiasi papildyti savo asortimentą naujausiomis, moderniausių technologijų, populiariausiomis ir pažangiausiomis intymiomis prekėmis. Būkite tikri, kad neatsiliekate nuo madų tiek įsigydami seksualų apatinį trikotažą, tiek inovatyvius sekso žaislus.

Skaityti daugiau
Mažiau

8 prekės

Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Naktinukai Obsessive Canndis

  Nuo 19,95 € Kaina 44,95 €
 2. Masturbatorius Tenga Premium Original Vacuum Cup

  Ypatinga kaina 18,95 € Kaina 29,95 €
 3. Baltas bodis Penthouse Perfect Lover

  Nuo 15,95 €
 4. Juodas analinis kaištis Temptasia Bling Plug - Medium

  Ypatinga kaina 15,95 € Kaina 25,95 €
 5. Vandens pagrindo lubrikantas Fist It Waterbased, 500 ml

  Ypatinga kaina 19,95 € Kaina 28,95 €
 6. Masturbatorius Tenga Premium Soft Case Cup

  Ypatinga kaina 18,95 € Kaina 34,95 €
 7. Kelnaitės su juostele Obsessive Chainty

  Nuo 17,95 €
 8. Kelnaitės Obsessive Pantheria

  Nuo 19,95 €
per puslapį