Klitoriniai vibratoriai

Daugeliui moterų visame pasaulyje klitoris yra pati jautriausia erogeninė zona. Daugiau nei pusei dailiosios lyties atstovių šio jautraus taškelio stimuliacija garantuoja nepamirštamą orgazmą. Dėl didelio jautrumo pernelyg intensyvi stimuliacija gali būti net skausminga, todėl labai svarbu viską daryti švelniai. Malonią stimuliaciją gali padėti sukurti klitorinis vibratorius. Jis padengtas švelnia medžiaga, o vibracijos stiprumas gali būti pasirenkamas individualiai, todėl tai užtikrina asmeninių poreikių patenkinimą. Pas mus rasite didelį klitorinių vibratorių asortimentą – išsirinkite sau labiausiai patikusį sekso žaisliuką jau dabar!

Klitorinių vibratorių tipai

Klitorinis vibratorius nuo įprastų skiriasi savo dizainu – dažniausiai jis yra kompaktiško dydžio ir turi smailą, švelnų galiuką, kuris skleidžia tikslią vibraciją. Klitoris taip pat gali būti apglėbiamas jaudinančia vakuumine pulsacija. Kadangi visos moterys skirtingos, atitinkamai skiriasi ir klitoriniai vibratoriai. Iš mūsų asortimento galite rinktis vibruojančius arba veikiančius vakuumo principu sekso žaisliukus.

Įprastas klitorinis vibratorius veikia itin paprastai – jo vibracijos intensyvumo lygį galite reguliuoti vieno ar kelių mygtukų paspaudimu. Kai kurie šio tipo vibratoriai yra antpirščio dizaino. Jie yra maži ir turi specialią kilpelę pirštui, todėl sekso žaislą labai patogu valdyti, jo nereikia laikyti. Kai kurių antpirščių galiukai yra padengti papildomai stimuliuojančiais taškeliais.

Vakuuminiai klitorio vibratoriai turi ilgą, ergonomišką rankeną ir didelę, klitorį apglėbiančią galvutę. Šį stimuliatorių įjungus, jis galvutės viduje sukuria pulsuojantį vakuumą – tai vadinama „Air-Pulse“ technologija. Dėl šio unikalaus veikimo juntami pojūčiai, artimi oraliniam seksui. Kiti vakuuminiai vibratoriai turi ne tik bekontaktes pulsacijas, tačiau ir skirtingas vibracijos programas. Taigi, stimuliacija yra įvairi ir jaudinanti.

Kūnui visiškai saugios medžiagos

Sekso žaislų kūrėjai supranta, jog šie turi atitikti aukščiausios kokybės standartus ir niekaip nepakenkti kūnui. Būtent dėl šios priežasties klitoriniai vibratoriai gaminami iš silikono ir ABS plastiko. Medicininis silikonas yra medikų pripažintas visiškai saugiu žmogaus organizmui, nes ši glotni, švelni medžiaga pasižymi tokios savybėmis: ji nesukelia alergijos, yra itin lengvai prižiūrima, higieniška, neturinti specifinio kvapo ir pagaminta nenaudojant minkštiklių (ftalatų). Be to, silikonas nežalingas aplinkai ir geba puikiai prisitaikyti prie kūno temperatūros.

ABS plastikas plačiai naudojamas erotinių prekių gamyboje, nes jis gali būti lengvai padengiamas įvairiais metalais ir polimerais – tai leidžia sekso žaislų kūrėjams įgyvendinti įvairiausių dizainų idėjas. Iš ABS plastiko pagaminti vibratoriai taip pat nekenkia organizmui. Jie bekvapiai, neturi minkštiklių (ftalatų), yra laidūs vibracijai, lengvai suderinami su oda, lengvai prižiūrimi ir higieniški. Taigi, galite visiškai atsipalaiduoti ir malonumais mėgautis be jokio atsargumo ar neužtikrintumo jausmo.

Papildomos ypatybės

Visi klitoriniai vibratoriai, esantys mūsų elektroninėje parduotuvėje, pasižymi skirtingomis ypatybėmis. Kiekvieno jų charakteristiką rasite prie aprašymo, apačioje. Tai jums gali padėti galutinai apsispręsti, kokį vibratorių pasirinkti. Cupid.lt asortimente rasite tokias papildomas savybes, kaip: tylus veikimas, įkrovimas USB jungtimi, skirtingas vibracijų programų skaičius, atsparumas vandeniui, papildomos komplekto dalys.

Jeigu norite malonumu mėgautis diskretiškai, netrukdomi ir negirdimi, atkreipkite dėmesį, ar sekso žaisliukas veikia tyliai. Lygiai taip pat galite rasti vibratorius, skirtus klitoriui, kurie yra įkraunami magnetine arba paprasta USB jungtimi. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori būti nuotykiams pasiruošę visur ir visada. Nesirūpinkite pasibaigusiais elementais pačiu netinkamiausiu metu.

Kiekvienas klitorinis vibratorius, esantis mūsų elektroninėje parduotuvėje, pasižymi skirtingu vibracijos programų skaičiumi, intensyvumo lygiais, tad galite pasirinkti jūsų poreikius idealiai atitinkantį erotinį žaislą. Galiausiai, jeigu norite turėti galimybę malonumu mėgautis vonioje, duše ar baseine, klitoriniai vibratoriai turėtų būti atsparūs vandeniui. Jeigu komplekte yra papildomų dalių, tai taip pat nurodyta aprašyme ir pagrindinių savybių sąraše.

Kodėl verta rinktis klitorinį vibratorių?

Toks vibratorius iš visų kitų išsiskiria unikaliu dizainu, nes jis sukurtas stimuliuoti vieną moterišką vietelę, dėl kurios iš proto eina daugiau nei pusė visų moterų. Tai – klitoris. Nors jį stimuliuoti galima ir su kitais sekso žaislais, tačiau dėl didelio klitorio jautrumo rekomenduojame rinktis specialiai šiai vietai skirtą žaisliuką. Esate ta, kuri gali pasiekti tik klitorinį orgazmą? Tuomet nedvejokite – klitorinis stimuliatorius jų padovanos ne vieną ir ne du!

Klitoriniai vibratoriai – tai kompaktiški, pikantiški ir didelį malonumą suteikiantys žaisliukai. Pasidovanokite jį sau arba įteikite antrajai pusei. Abejingų jie nepaliks!

Skaityti daugiau
Mažiau

Prekių 1-2029

Page
per puslapį
Set Descending Direction
 1. Baltas išmanusis klitorinis stimuliatorius Satisfyer Love Triangle

  Special Price 61,95 € Įprasta kaina 81,95 €
 2. Juodas išmanusis klitorinis stimuliatorius Satisfyer Love Triangle

  Special Price 61,95 € Įprasta kaina 94,95 €
 3. Rožinis išmanusis klitorinis stimuliatorius Satisfyer Curvy 3+

  Special Price 61,95 € Įprasta kaina 88,95 €
 4. Rožinis išmanusis klitorinis stimuliatorius Satisfyer Curvy 2+

  Special Price 49,95 € Įprasta kaina 69,95 €
 5. Baltas išmanusis klitorinis stimuliatorius Satisfyer Curvy 1+

  Special Price 61,95 € Įprasta kaina 94,95 €
 6. Bordo išmanusis klitorinis stimuliatorius Satisfyer Curvy 1+

  Special Price 61,95 € Įprasta kaina 82,95 €
 7. Klitorinis vibratorius Satisfyer Secret Affair

  Special Price 30,95 € Įprasta kaina 46,95 €
 8. Baltas vibruojantis masažuoklis Satisfyer Wand-er Woman

  Special Price 49,95 € Įprasta kaina 78,95 €
 9. Purpurinis vibruojantis masažuoklis Satisfyer Wand-er Woman

  Special Price 49,95 € Įprasta kaina 74,95 €
 10. Juodas vibruojantis masažuoklis Satisfyer Wand-er Woman

  Special Price 49,95 € Įprasta kaina 77,95 €
 11. Klitorinis vibratorius Satisfyer Dark Desire

  Special Price 30,95 € Įprasta kaina 40,95 €
 12. Klitorinis stimuliatorius Satisfyer Haute Couture

  Special Price 131,95 € Įprasta kaina 189,95 €
 13. Klitorinis stimuliatorius - vibratorius Satisfyer Pro 3+

  Special Price 61,95 € Įprasta kaina 93,95 €
 14. Klitorinis stimuliatorius Satisfyer Pro 2+

  Special Price 61,95 € Įprasta kaina 82,95 €
 15. Vibratorius poroms Satisfyer Pro 4 Couples

  Special Price 61,95 € Įprasta kaina 83,95 €
 16. Klitorinis stimuliatorius - vibratorius Satisfyer Pro 1+

  Special Price 61,95 € Įprasta kaina 85,95 €
 17. Vibratorius - klitorinis stimuliatorius Satisfyer Pro + G-Spot

  Special Price 61,95 € Įprasta kaina 85,95 €
 18. Klitorinis stimuliatorius Satisfyer One Night Stand

  Special Price 11,95 € Įprasta kaina 17,95 €
 19. Klitorinis stimuliatorius Satisfyer Traveler

  Special Price 39,95 € Įprasta kaina 60,95 €
 20. Klitorinis stimuliatorius Satisfyer Number Two

  Special Price 30,95 € Įprasta kaina 44,95 €

Prekių 1-2029

Page
per puslapį
Set Descending Direction