Klasikiniai vibratoriai

Klasikinis vibratorius – tai sekso žaisliukas, skirtas laiko patikrintą stilių mėgstančioms moterims. Ne paslaptis, kad vibratorius – erotinis sekso žaisliukas moterims, kurio pirminė paskirtis buvo gydyti isteriją. Tik kiek vėliau jis buvo projektuojamas vien malonumui sukelti. Vibratorius pulsuoja, virpa, vibruoja, todėl sukelia neapsakomą susijaudinimą, kad ir kurią erogeninę zoną juo masažuotumėte: klitorį, spenelius, vaginą, penio galvutę ir kitas. Vibratorių galite naudoti sueities metu arba saldžiai preliudijai sukurti. Cupid.lt asortimente rasite tikrai didelį jų pasirinkimą.

Klasikinių vibratorių ypatybės

Šio tipo vibratorius nuo kitų tipų vibratorių – klitorinių, tikroviškų, kiškučių, poroms – pirmiausia skiriasi savo forma. Klasikinio vibratoriaus korpusas tiesus, todėl juo puikiai galima masažuoti išorines erogenines zonas ir naudoti užpildančiam įsiskverbimui.

Klasikiniai vibratoriai yra valdomi itin lengvai. Paprastai vibracijos programas ir intensyvumą galima keisti ant korpuso apačios esančiais mygtukais. Kai kurie šios rūšies vibratoriai valdomi dangtelio pasukimu – pamažu sukdami dangtelį pagal laikrodžio rodyklę, palengva didinsite vibracijos intensyvumą.

Šis klasikinis sekso žaisliukas gali būti padengtas lygia tekstūra arba turėti iškilią struktūrą, sukurtą papildomai stimuliacijai. Jeigu norite paįvairinti įsiskverbimą jaudinančiais pojūčiais, rinkitės vibratorius, kurių paviršius yra nelygus, padengtas iškiliomis bangelėmis, turi išraiškingą galvutę, venų raštą.

Dizainų gausa – skirtingiems poreikiams

Kadangi kiekvieno iš mūsų skonis skiriasi, pasirūpinome, kad asortimente visi rastų sau dailiausią, patogiausią, malonumą užtikrinantį modelį. Tad jeigu, pavyzdžiui, mėgstate ryškias, nuotaikingas spalvas ir jomis norite papildyti savo erotinių žaislų arsenalą, rinkitės ryškiai rožinės, mėlynos, raudonos, purpurinės, žalios spalvos klasikinius vibratorius.

Solidūs, juodos ar baltos spalvos klasikiniai vibratoriai tiks tiems, kurie nenori ryškumo, jiems patinka minimalizmas, apgalvotas paprastumas. Jeigu nusprendėte dovanoti vibratorių antrajai pusei, rekomenduojame sužinoti, kokio stiliaus, spalvų, formų sekso žaislai labiausiai jai patinka. Taip dovana suteiks tik malonius įspūdžius!

Klasikinių vibratorių priežiūra

Naudojant bet kokius sekso žaislus labai svarbu palaikyti švarą ir higieną – tam, kad išvengtumėte rimtų sveikatos sutrikimų. Klasikinių vibratorių priežiūra yra labai paprasta. Nesvarbu, iš kokios medžiagos vibratorius yra pagamintas – ar tai silikonas, ar ABS plastikas – visas jas galite plauti šiltu vandeniu ir paprastu muilu.

Jeigu norite užtikrinti aukščiausio lygio higieną ir būti visiškai ramūs, galite naudoti specialiai sekso žaislams skirtus valiklius. Jų sudėtyje nėra alkoholio, todėl valikliai tinka visų rūšių sekso žaislams. Klasikiniai vibratoriai bus apsaugoti nuo pavojingų infekcijų, sukeliamų virusų ir bakterijų.

Valikliai naudojami itin paprastai – tiesiog užpurkškite jo ant žaislo paviršiaus, leiskite jam veikti 1–2 minutes ir nuvalykite sausa šluoste. Valiklis yra itin patogi intymios kosmetikos priemonė, kadangi jį galite turėti su savimi kelionėse. Taip visuomet būsite tikri, kad esate pasirūpinę maksimalia švara.

Kūnui saugios medžiagos

Elektroninėje parduotuvė Cupid.lt esantys vibratoriai visiškai saugūs kūnui ir sveikatai, nes yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų. Nuolat sekame rinkos tendencijas, tikriname savo tiekėjų ir gamintojų reputaciją.

Daugelis klasikinių vibratorių yra padengti arba visiškai pagaminti iš silikono. Medicininis silikonas, iš kurio gaminami vibratoriai ir kiti sekso žaislai, yra visuotinai medikų pripažintas kaip visiškai saugi medžiaga, nes ji:

 • nesukelia alergijos,
 • lengvai valoma,
 • higieniška,
 • bekvapė,
 • be minkštiklių (ftalatų).

Silikoninis vibratorius yra labai švelnus, glotnus, todėl nedirgina odos. Kiti mūsų parduotuvėje esantys klasikiniai vibratoriai pagaminti iš ABS plastiko. Ši medžiaga taip pat yra be minkštiklių (ftalatų), paprastai valoma, higieniška bei nežalinga aplinkai. Minkšta ir lanksti TPE guma pasižymi panašiomis savybėmis – tokie vibratoriai bekvapiai, be minkštiklių (ftalatų) ir nežalingi aplinkai.

Klasikinis vibratorius – puiki dovana

Galbūt artėja jos gimtadienis? O gal – graži sukaktuvių proga? Ant nosies jau lipa didžiosios metų šventės? Ar kada nors pagalvojote, kad malonumas – tai išskirtinė, unikali dovana, kurią galite įteikti savo antrajai pusei? Visų pirma, išsiaiškinkite, kokia stimuliacija jai patinka labiausiai (vaginalinė, klitorinė, viso kūno) ir atitinkamai išrinkite vibratoriaus tipą, spalvą, dizainą.

Jeigu nesate tikri, ar tai gera idėja, galite drąsiai apie tai pasikalbėti su antrąja puse. Juk atviras ir nuoširdus bendravimas – tai raktas į sėkmingus ir darnius santykius. Klasikiniai vibratoriai gali būti puiki dovana, nes kai kurie jų yra dailiai dekoruoti, pasižymi minimaliu dizainu, o panaudojimo galimybes – beribės. Kad ir kokia stimuliacija labiausiai jaudina antrąją pusę, su klasikiniu vibratoriumi galėsite patirti viską!

Būkite ramūs, pirkite drąsiai ir mėgaukitės maloniomis akimirkomis vieni arba tai darykite poros intymių žaidimų metu. Su Cupid.lt asortimentu tai – lengva ir greita.

Skaityti daugiau
Mažiau

Prekių 1-2022

Page
per puslapį
Set Descending Direction
 1. Vibratorius Aria Magnify

  Special Price 45,95 € Įprasta kaina 71,95 €
 2. Vibratorius Blush The Collection Xoxo

  Special Price 14,95 € Įprasta kaina 20,95 €
 3. Vibratorius Blush The Collection Hello Gorgeous

  Special Price 14,95 € Įprasta kaina 22,95 €
 4. Purpurinis vibruojantis dildo B Yours Vibe Nr. 4

  Special Price 16,95 € Įprasta kaina 25,95 €
 5. Vibratorius Blush Red Devil Lucifer San

  Special Price 21,95 € Įprasta kaina 31,95 €
 6. Vibratorius Blush Red Devil The Tempter

  Special Price 16,95 € Įprasta kaina 27,95 €
 7. Rožinis vibratorius Blush Eco Vibe

  Special Price 10,95 € Įprasta kaina 19,95 €
 8. Juodas vibratorius Rose Bliss Vibe

  Special Price 14,95 € Įprasta kaina 26,95 €
 9. Purpurinis vibratorius Rose Bliss Vibe

  Special Price 14,95 € Įprasta kaina 20,95 €
 10. Rožinis vibratorius Rose Bliss Vibe

  Special Price 14,95 € Įprasta kaina 23,95 €
 11. Oranžinis vibratorius Aria Lucent

  Special Price 31,95 € Įprasta kaina 48,95 €
 12. Rožinis vibratorius Aria Lucent

  Special Price 16,95 € Įprasta kaina 29,95 €
 13. Žalias vibratorius Aria Lucent

  Special Price 31,95 € Įprasta kaina 47,95 €
 14. Purpurinis vibratorius Aria Lucent

  Special Price 31,95 € Įprasta kaina 46,95 €
 15. Žalias vibratorius Aria Luminance

  Special Price 30,95 € Įprasta kaina 46,95 €
 16. Purpurinis vibratorius Aria Luminance

  Special Price 30,95 € Įprasta kaina 43,95 €
 17. Oranžinis vibratorius Aria Luminance

  Special Price 34,95 € Įprasta kaina 53,95 €
 18. Rožinis vibratorius Aria Luminance

  Special Price 30,95 € Įprasta kaina 48,95 €
 19. Violetinis vibratorius Aria Energy

  Special Price 35,95 € Įprasta kaina 49,95 €
 20. Rožinis vibratorius EasyToys Power Vibe

  Special Price 24,95 € Įprasta kaina 36,95 €

Prekių 1-2022

Page
per puslapį
Set Descending Direction