Penio žiedų rinkiniai

Penio žiedų rinkiniai – tai vienodo arba skirtingo skersmens penio žiedų rinkiniai. Jie skirti mūvėti ant penio, ant sėklidžių, jie gali būti mūvimi po vieną arba visi iš karto – tai priklauso tik nuo jūsų norų. Šiame Cupid.lt kataloge rasite įvairiausių penio žiedų rinkinių, kiekvieno individualiems poreikiams ir skoniui.

Penio žiedų rinkiniai pradedantiesiems ar pažengusiems?

Penio žiedų rinkinius naudoti gali tiek pradedantieji ar pirmą kartą norintys išmėginti šio tipo sekso žaislus, tiek pažengusieji, kurie jau žino, kokią naudą suteiks penio žiedai. Taigi kaip penio žiedų rinkinius galėtų naudoti pradedantieji ir kaip pažengusieji?

Pradedantieji. Dažnai penio žiedų rinkiniuose yra skirtingo skersmens penio žiedų. Jie puikus pasirinkimas pradedantiesiems, kadangi taip galėsite pasitikrinti, kuris penio žiedo dydis jums tinkamiausias ir komfortiškiausias. Pradedantiesiems rekomenduojama rinktis penio žiedų rinkinius, kurie pagaminti iš tamprių medžiagų, tokių kaip silikonas, todėl kad juos kur kas lengviau užsidėti ir nusiimti.

Pažengusieji. Pažengusiesiems penio žiedų rinkiniai idealiai tiks todėl, kad juos galės panaudoti po vieną arba visus iš karto, pavyzdžiui, vieną penio žiedą mūvėti ant penio, kitą ant sėklidžių ir pan. Taip efektyviau išgausite penio žiedų teikiamą naudą: standesnę, ilgiau trunkančią erekciją ir vėliau įvyksiančią ejakuliaciją.

Ką dar reikėtų žinoti apie penio žiedų rinkinius?

Dauguma penio žiedų rinkiniuose turi skirtingus skersmenis, tačiau galima įsigyti ir vienodo skersmens kelių penio žiedų rinkinį. Kuo patogus skirtingų skersmenų penio žiedų rinkinys? Tokį rinkinį galima labai individualiai prisitaikyti pagal savo poreikius, pavyzdžiui kiek siauresnio skersmens penio žiedą dėti ant penio, didesnio skersmens – ant sėklidžių, na, o didžiausio – ant sėklidžių ir penio kartu. Vienodo skersmens penio žiedų rinkinyje esantys žiedai dažniausiai būna optimalaus dydžio ir pagaminti iš itin tamprios medžiagos, tad jų panaudojimas taip pat universalus.

Yra dar keletas patarimų, į kuriuos reikėtų atsižvelgti norint išsirinkti penio žiedų rinkinį:

Ar reikia lubrikanto? Kad būtų paprasčiau užsidėti penio žiedą, rekomenduojama jį patepti lubrikantu. Prieš nuimant, taip pat galite naudoti lubrikantą, tuomet penio žiedas daug lengviau slys jautria oda ir nesukels diskomforto.

Iš ko pagaminti. Penio žiedai gaminami iš įvairiausių medžiagų, tačiau Cupid.lt elektroninėje parduotuvėje rasite penio žiedų rinkinius, pagamintus tik iš kokybiškų, higieniškų, nesukeliančių jokių alergijų medžiagų, pavyzdžiui iš TPE gumos ar medicininio silikono.

Spalva ir dizainas. Elektroninės parduotuvės Cupid.lt asortimente rasite skaidrių, ryškių spalvų, klasikinių juodų ar šviečiančių tamsoje penio žiedų rinkinių. Dizainų įvairovė taip pat labai plati, todėl ką išsirinkti ras net išskirtinio skonio asmenys. Galite rinktis snaigės, žvaigždės, žiedo, padangos ir kitokius dizainus.

Skaityti daugiau
Mažiau

1 prekė

Nustatyti mažėjančia kryptimi
per puslapį