Sekso prekės moterims

Jausmingos, emocingos, švelnios ir seksualios. Moteris miegamajame gali parodyti dešimtis malonumą išreiškiančių emocijų, kurios įkaitina ir antrąją pusę. Ar žinote, kad dar daugiau jų galite patirti ir pamatyti arsenalą papildydami sekso prekėmis? Tai jaudinantis, pats intymiausias dviejų žmonių nuotykis, kuris padeda pažinti naujas malonumo zonas! Elektroninėje parduotuvėje Cupid.lt asortimentas išties platus – vienos sekso prekės skirtos giliam įsiskverbimui, o kitos švelniai stimuliacijai. Kas yra kas? Kviečiame susipažinti iš arčiau ir atrasti naują malonumų pasaulį, tyrinėdami jį solo arba į kelionę pasikviesdami ir antrąją savo pusę.

Tikroviški ir tvirti dildo

Giliam, užpildančiam įsiskverbimui dildo yra keleto skirtingų tipų. Asortimente galite rasti klasikinius, tikroviškus, vibruojančius, dvigubus, stiklinius ir analinius. Svarbu paminėti, kad visos šios skirtingų rūšių sekso prekės moterims yra pagamintos iš visiškai kūnui saugių medžiagų – PVC gumos ir medicininio silikono. Pirmoji atspari alkoholiams ir puikiai prisitaiko prie kūno temperatūros, o antroji yra be minkštiklių (ftalatų), lengvai valoma, antialergiška, bekvapė. Taigi, tai visiškai nekenksmingas sveikatai žaisliukas.

Kiekvienas tipas skiriasi funkcijomis, forma, medžiagomis. Pavyzdžiui, klasikinis dildo yra visiškai tiesus ir nepasižymi papildomomis funkcijomis, todėl tai puikus partneris moterims ar poroms, kurie mėgsta paprastą klasiką. Tikroviški dildo yra kiek kitokie – jie atrodo itin realistiškai, nes yra padengti iškiliu venų raštu, turi išraiškingą galvutę. Rekomenduojame jį rinktis realistiškų pojūčių mėgėjoms.

Norite papildomų funkcijų ar daugiau nuotykių? Tuomet rinkitės vibruojančius dildo arba dvigubus. Mėgaukitės vibracijomis arba pasinerkite į vaginalinius ir analinius malonumus vienu metu!

Vaginaliniai kamuoliukai – ir sveikatai

Vaginaliniai kamuoliukai – tai sekso prekės moterims, skirtos treniruotei, sveikatai ir malonumui. Su šiais kamuoliukais galima lengvai ir paprastai atlikti Kėgelio treniruotes. Jų metu stiprinsite vidinius vaginos raumenis, o tai padės pažinti savo kūną, sustiprinti vaginos sieneles. Tai nulems, kad santykiaudami poroje patirsite didesnį malonumą, o moterims tai garantuos greičiau aplankančius, stipresnius orgazmus! Vaginalinių kamuoliukų tipai yra šie:

 • vibruojantys,
 • rinkiniai,
 • pradedančiosioms,
 • pažengusioms.

Vibruojantys vaginaliniai kamuoliukai yra skirti moterims, kurios vienu metu nori ne tik treniruoti vidinius raumenis, tačiau ir jausti vibracijų keliamą malonumą. Kai kurie jų turi valdymo pultelius, o kitų funkcijas galima valdyti ant paties žaisliuko esančiais mygtukais. Dešimtys vibracijų funkcijų užtikrina, kad kiekviena ras individualiai jos poreikius patenkinantį ritmą.

Vaginalinių kamuoliukų rinkiniai pasižymi skirtingo skersmens ir svorių kamuoliukais. Tai labai patogus pasirinkimas moterims, kurios nori pamažu didinti savo galimybes ir optimaliai judėti puikių rezultatų link. Pradedančiųjų kamuoliukai yra lengvesni, sveriantys iki 70 g, todėl juos nesunku išlaikyti. Kamuoliukai pažengusioms jau sveria daugiau nei 70 g ir yra mažesnio skersmens (iki 3 cm), todėl juos išlaikyti kur kas sunkiau.

Šios sekso prekės moterims turėtų būti pasirenkamos atitinkamai pagal savo galimybių ribas, kaskart jas perlipant su reguliaria Kėgelio pratimų mankšta.

Vibruojantys kiaušinėliai

Intriguojantys ir aistrą žadinantys kiaušinėliai gali būti:

 • vibruojantys,
 • nuotolinio valdymo.

Paprasti bei išmanieji (mobiliąja programėle valdomi) vibruojantys kiaušinėliai turi daug vibracijos funkcijų – dauguma šių sekso žaislų leidžia pasirinkti iš 10-ties ar net daugiau. Jie gali papildyti bet kokią sekso žaislų kolekciją ir teikti visapusišką malonumą.

Nuotolinio valdymo kiaušinėliai skirti poroms, kurios nori turėti galimybę intriguojančia paslaptimi dalintis viešumoje. Šie sekso žaislai turi nuotolinį valdymo pultelį, kuris veikia per atstumą – taigi vibracijų valdymą galima perduoti į antrosios pusės rankas.

Skaityti daugiau
Mažiau

Prekių 1-20338

per puslapį
Set Descending Direction
 1. Purpuriniai vaginaliniai kamuoliukai See You In Bloom 29 mm

  Special Price 13,95 € Įprasta kaina 25,95 €
 2. Automatinė krūtų pompa Dream Toys Breast Enlargement Pump

  Special Price 34,95 € Įprasta kaina 44,95 €
 3. Vibruojanti pompa moterims Dream Toys Vibrating Vagina Pump

  Special Price 34,95 € Įprasta kaina 45,95 €
 4. Automatinė spenelių pompa Dream Toys Nipple Stimulation Pump

  Special Price 32,95 € Įprasta kaina 42,95 €
 5. Vibruojantis kiaušinėlis Dream Toys Love Egg

  Special Price 23,95 € Įprasta kaina 40,95 €
 6. Vibruojantis kiaušinėlis Dream Toys Remote Dusky Pleaser

  Special Price 31,95 € Įprasta kaina 48,95 €
 7. Purpuriniai vaginaliniai kamuoliukai Dream Toys Perfect Balls

  Special Price 11,95 € Įprasta kaina 19,95 €
 8. Violetiniai vaginaliniai kamuoliukai Dream Toys Perfect Balls

  Special Price 13,95 € Įprasta kaina 23,95 €
 9. Rožiniai vaginaliniai kamuoliukai See You The Perfect Balls

  Special Price 14,95 € Įprasta kaina 21,95 €
 10. Juodi vaginaliniai kamuoliukai See You The Perfect Balls

  Special Price 14,95 € Įprasta kaina 23,95 €
 11. Žali vaginaliniai kamuoliukai See You In Bloom 29 mm

  Special Price 13,95 € Įprasta kaina 21,95 €
 12. Žali vaginaliniai kamuoliukai See You In Bloom 36 mm

  Special Price 13,95 € Įprasta kaina 19,95 €
 13. Purpuriniai vaginaliniai kamuoliukai See You In Bloom 36 mm

  Special Price 13,95 € Įprasta kaina 22,95 €
 14. Rožiniai vaginaliniai kamuoliukai See You In Bloom 36 mm

  Special Price 13,95 € Įprasta kaina 21,95 €
 15. Mėlyni vibruojantys vaginaliniai kamuoliukai Dream Toys Beehive

  Special Price 41,95 € Įprasta kaina 56,95 €
 16. Vaginalinių kamuoliukų rinkinys Dream Toys Pleasure Balls Kegel Exercise

  Special Price 24,95 € Įprasta kaina 35,95 €
 17. Vaginalinių kamuoliukų rinkinys Dream Toys Cherry Kegel Exercisers

  Special Price 33,95 € Įprasta kaina 49,95 €
 18. Vaginaliniai kamuoliukai Dream Toys Pleasure Balls

  Special Price 7,45 € Įprasta kaina 13,95 €

Prekių 1-20338

per puslapį
Set Descending Direction