Sekso prekės moterims

Jausmingos, emocingos, švelnios ir seksualios. Moteris miegamajame gali parodyti dešimtis malonumą išreiškiančių emocijų, kurios įkaitina ir antrąją pusę. Ar žinote, kad dar daugiau jų galite patirti ir pamatyti arsenalą papildydami sekso prekėmis? Tai jaudinantis, pats intymiausias dviejų žmonių nuotykis, kuris padeda pažinti naujas malonumo zonas! Elektroninėje parduotuvėje Cupid.lt asortimentas išties platus – vienos sekso prekės skirtos giliam įsiskverbimui, o kitos švelniai stimuliacijai. Kas yra kas? Kviečiame susipažinti iš arčiau ir atrasti naują malonumų pasaulį, tyrinėdami jį solo arba į kelionę pasikviesdami ir antrąją savo pusę.

Tikroviški ir tvirti dildo

Giliam, užpildančiam įsiskverbimui dildo yra keleto skirtingų tipų. Asortimente galite rasti klasikinius, tikroviškus, vibruojančius, dvigubus, stiklinius ir analinius. Svarbu paminėti, kad visos šios skirtingų rūšių sekso prekės moterims yra pagamintos iš visiškai kūnui saugių medžiagų – PVC gumos ir medicininio silikono. Pirmoji atspari alkoholiams ir puikiai prisitaiko prie kūno temperatūros, o antroji yra be minkštiklių (ftalatų), lengvai valoma, antialergiška, bekvapė. Taigi, tai visiškai nekenksmingas sveikatai žaisliukas.

Kiekvienas tipas skiriasi funkcijomis, forma, medžiagomis. Pavyzdžiui, klasikinis dildo yra visiškai tiesus ir nepasižymi papildomomis funkcijomis, todėl tai puikus partneris moterims ar poroms, kurie mėgsta paprastą klasiką. Tikroviški dildo yra kiek kitokie – jie atrodo itin realistiškai, nes yra padengti iškiliu venų raštu, turi išraiškingą galvutę. Rekomenduojame jį rinktis realistiškų pojūčių mėgėjoms.

Norite papildomų funkcijų ar daugiau nuotykių? Tuomet rinkitės vibruojančius dildo arba dvigubus. Mėgaukitės vibracijomis arba pasinerkite į vaginalinius ir analinius malonumus vienu metu!

Vaginaliniai kamuoliukai – ir sveikatai

Vaginaliniai kamuoliukai – tai sekso prekės moterims, skirtos treniruotei, sveikatai ir malonumui. Su šiais kamuoliukais galima lengvai ir paprastai atlikti Kėgelio treniruotes. Jų metu stiprinsite vidinius vaginos raumenis, o tai padės pažinti savo kūną, sustiprinti vaginos sieneles. Tai nulems, kad santykiaudami poroje patirsite didesnį malonumą, o moterims tai garantuos greičiau aplankančius, stipresnius orgazmus! Vaginalinių kamuoliukų tipai yra šie:

 • vibruojantys,
 • rinkiniai,
 • pradedančiosioms,
 • pažengusioms.

Vibruojantys vaginaliniai kamuoliukai yra skirti moterims, kurios vienu metu nori ne tik treniruoti vidinius raumenis, tačiau ir jausti vibracijų keliamą malonumą. Kai kurie jų turi valdymo pultelius, o kitų funkcijas galima valdyti ant paties žaisliuko esančiais mygtukais. Dešimtys vibracijų funkcijų užtikrina, kad kiekviena ras individualiai jos poreikius patenkinantį ritmą.

Vaginalinių kamuoliukų rinkiniai pasižymi skirtingo skersmens ir svorių kamuoliukais. Tai labai patogus pasirinkimas moterims, kurios nori pamažu didinti savo galimybes ir optimaliai judėti puikių rezultatų link. Pradedančiųjų kamuoliukai yra lengvesni, sveriantys iki 70 g, todėl juos nesunku išlaikyti. Kamuoliukai pažengusioms jau sveria daugiau nei 70 g ir yra mažesnio skersmens (iki 3 cm), todėl juos išlaikyti kur kas sunkiau.

Šios sekso prekės moterims turėtų būti pasirenkamos atitinkamai pagal savo galimybių ribas, kaskart jas perlipant su reguliaria Kėgelio pratimų mankšta.

Vibruojantys kiaušinėliai

Intriguojantys ir aistrą žadinantys kiaušinėliai gali būti:

 • vibruojantys,
 • nuotolinio valdymo.

Paprasti bei išmanieji (mobiliąja programėle valdomi) vibruojantys kiaušinėliai turi daug vibracijos funkcijų – dauguma šių sekso žaislų leidžia pasirinkti iš 10-ties ar net daugiau. Jie gali papildyti bet kokią sekso žaislų kolekciją ir teikti visapusišką malonumą.

Nuotolinio valdymo kiaušinėliai skirti poroms, kurios nori turėti galimybę intriguojančia paslaptimi dalintis viešumoje. Šie sekso žaislai turi nuotolinį valdymo pultelį, kuris veikia per atstumą – taigi vibracijų valdymą galima perduoti į antrosios pusės rankas.

Skaityti daugiau
Mažiau

325 prekės

per puslapį
Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Klitorinis stimuliatorius Satisfyer Penguin

  Ypatinga kaina 49,95 € Kaina 67,95 €
 2. Vaginalinių kamuoliukų rinkinys Dream Toys Kegel Exercise Set

  Ypatinga kaina 24,95 € Kaina 40,95 €
 3. Vibruojantis kiaušinėlis Dream Toys Remote Dusky Pleaser

  Ypatinga kaina 31,95 € Kaina 40,95 €
 4. Vibratorius poroms Satisfyer Pro 4 Couples

  Ypatinga kaina 61,95 € Kaina 88,95 €
 5. Purpurinis vibruojantis dildo B Yours Vibe Nr. 3

  Ypatinga kaina 16,95 € Kaina 29,95 €
 6. Rožiniai vaginaliniai kamuoliukai See You The Perfect Balls

  Ypatinga kaina 9,45 € Kaina 12,95 €
 7. Purpurinis vibruojantis dildo B Yours Vibe Nr. 1

  Ypatinga kaina 16,95 € Kaina 24,95 €
 8. Klitorinis stimuliatorius - vibratorius Satisfyer Pro 1+

  Ypatinga kaina 61,95 € Kaina 93,95 €
 9. Purpuriniai vaginaliniai kamuoliukai B Yours Bonne Beads

  Ypatinga kaina 7,95 € Kaina 11,95 €
 10. Vibruojantis kiaušinėlis Dream Toys Love Egg

  Ypatinga kaina 23,95 € Kaina 34,95 €
 11. Purpuriniai vaginaliniai kamuoliukai See You In Bloom 36 mm

  Ypatinga kaina 13,95 € Kaina 22,95 €
 12. Violetinis vibruojantis kiaušinėlis EasyToys Vibrating Egg Remote

  Ypatinga kaina 24,95 € Kaina 37,95 €
 13. Rožiniai vaginaliniai kamuoliukai See You In Bloom 36 mm

  Ypatinga kaina 13,95 € Kaina 25,95 €
 14. Vibruojantis kiaušinėlis Rosy Gold Vibrating Egg

  Ypatinga kaina 31,95 € Kaina 48,95 €

325 prekės

per puslapį
Nustatyti mažėjančia kryptimi