Stimuliuojantys

Stimuliuojantys lubrikantai gali akimirksniu įkaitinti miegamojo temperatūrą, sužadinti aistrą, jie padeda pajusti intensyvesnius pojūčius. Papildoma lubrikacija ir stimuliuojantis poveikis – šis duetas neliks neįvertintas. Elektroninėje parduotuvėje Cupid.lt platus šildančių, šaldančių ar kitaip stimuliuojančių lubrikantų gamintojų ir įvairios talpos pakuočių asortimentas.

Kodėl reikėtų rinktis šildantį lubrikantą?

Dažniausiai lubrikantas, stovintis miegamojo staliuko stalčiuje, yra šiek tiek vėsesnis nei kūno temperatūra, todėl gali sukelti nemalonų jausmą jį užtepant ant jautriausių kūno vietų. Šis „šaltas dušas“ gali sukelti laikiną kapiliarų susitraukimą, sulėtinti kraujotaką į nervines galūnėles, todėl sulėtina ir patį procesą link susijaudinimo. Lubrikantą, ypač vandens pagrindo, šildyti tarp delnų nėra veiksminga, nes jo formulė suyra, o rankos sugeria didelę dalį produkto. Tad norintiems šilumos, šildantis lubrikantas tikrai patiks. Tačiau kodėl gi dar verta pagalvoti apie šildantį lubrikantą?

 • Suaktyvina kraujotaką. Šildantis efektas suaktyvina kraujotaką ir padeda kraujui greičiau priplūsti į erogenines zonas.
 • Padidina susijaudinimą. Suaktyvinta kraujotaka į tokias erogenines zonas, kaip klitoris, vaginos sienelės, varpa ir kt. padaro juos jautresnius prisilietimams, o tai padidina patiriamą susijaudinimą.
 • Padeda patirti intensyvesnį orgazmą. Greitesnis susijaudinimas, padidėjęs jautrumas – tai tiesiausias kelias į intensyvesnį ir malonesnį orgazmą.
 • Paįvairina meilės žaidimus. Galų gale, toks nekaltas dalykas, kaip šildantis lubrikantas, gali tiesiog paįvairinti meilės žaidimų rutiną.

Kokie šaldančių lubrikantų privalumai?

Viena iš pagrindinių lubrikantų funkcijų – suteikti malonią drėgmę ir sumažinti trintį įsiskverbimų metu. Tačiau kai kurie lubrikantai leidžia mėgautis temperatūrų kaitos žaidimais. Šiame Cupid.lt kataloge rasite šaldančius lubrikantus, kurie turi daugybę privalumų. Kokie jie? Pateikiame keletą užuominų:

 • Pažadina kūną. Kaip ir vėsus dušas, taip ir maloni vėsa ant intymių zonų gali padėti pažadinti kūną ir susijaudinimą. Mūsų organizmas ima daug greičiau reaguoti į pakitusią kraujotaką, o šaltis yra vienas iš faktorių, kuris lemia kapiliarų susitraukimą.
 • Padidina jautrumą. Vėsinantį efektą turintys lubrikantai nėra tas pats, kas priemonės, sumažinančios jautrumą ar suteikiančios aptirpimo pojūtį. Kaip tik priešingai – vėsinantys lubrikantai sužadina ir sustiprina patiriamus pojūčius stimuliacijos metu. Aukštos kokybės lubrikantas turi ne šaldyti, o gaiviai ir subtiliai it mėtos lapelis vėsinti jautriausias jūsų kūno dalis.
 • Padeda patirti intensyvesnius orgazmus. Sužadintas kūnas ir aistra, padidėjęs jautrumas prisilietimams ir kitai stimuliacijai natūraliai padeda patirti intensyvesnius ir galingesnius orgazmus.
 • Paįvairina seksualinį gyvenimą. Nusistovėjusią rutiną intymiame gyvenime puikiai paįvairina šaldantys lubrikantai. Be to, šaldantis efektas gali ne tik suteikti kitokių pojūčių, bet ir sustiprinti patiriamą malonumą.

Dar keli patarimai prieš išbandant stimuliuojančius lubrikantus

Tinka ne visiems. Dažniausiai stimuliuojančių lubrikantų sudėtyje yra tokių ingredientų, kaip glicerolis, glicerinas, mentolis, mėtų ekstraktas ar pan. Jei esate alergiški, būtinai skaitykite lubrikanto sudėtį, kad išsirinktumėte savo organizmui tinkamiausią produktą.

Išbandykite mažiau jautrioje vietoje. Net jei neturite jokių alergijų, prieš naudojant naują produktą patariama nedidelį jo kiekį pirmiau užtepti ne ant jautrių erogeninių zonų, o pavyzdžiui, ant vidinės riešo dalies. Taip įsitikinsite, ar lubrikantas jums tinkamas ir nesukels jokių nepageidaujamų reakcijų. Taip pat atsiminkite, kad vandens pagrindo lubrikantai yra daug paprasčiau nuplaunami nei, pavyzdžiui, silikono ar aliejaus pagrindo priemonės.

Pakuočių tipai ir talpa. Cupid.lt elektroninėje parduotuvėje rasite pakuotes su dozatoriais ir be jų. Dozatoriai leidžia patogiai išspausti reikiamą lubrikanto kiekį, na, o buteliukus be dozatorių tereikia tiesiog švelniai spustelėti šonuose.

Įvairiai stimuliuojantys lubrikantai puikiai tinka poros ir solo žaidimams, taip pat su sekso žaislais. Tik reikėtų atsiminti taisyklę – jei lubrikantas yra silikono pagrindo, tuomet jis netinka su silikoniniais sekso žaislais. Stimuliuojantys lubrikantai gali suteikti malonius potyrius ir analinio sekso metu.

Skaityti daugiau
Mažiau

8 prekės

Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Vandens pagrindo lubrikantas vyrams Pjur Superhero Energizing Glide, 100 ml

  Ypatinga kaina 18,95 € Kaina 19,95 €
 2. Vandens pagrindo lubrikantas vyrams Pjur Superhero Energizing Glide, 30 ml

  Ypatinga kaina 8,95 € Kaina 9,95 €
 3. Vandens pagrindo lubrikantas moterims Pjur My Glide, 30 ml

  Ypatinga kaina 9,95 € Kaina 12,95 €
 4. Stimuliuojantis lubrikantas Sensuva Ultra Stimulating ON Insane, 125 ml

  Ypatinga kaina 26,95 € Kaina 30,95 €
 5. Vandens pagrindo lubrikantas Waterglide Tingling, 300 ml

  Ypatinga kaina 7,95 € Kaina 9,95 €
 6. Vandens pagrindo lubrikantas moterims Pjur My Glide, 100 ml

  Ypatinga kaina 17,95 € Kaina 19,95 €
 7. Stimuliuojantis lubrikantas Sensuva Ultra Stimulating ON Insane Cherry Pop, 125 ml

  Ypatinga kaina 26,95 € Kaina 30,95 €
 8. Stimuliuojantis lubrikantas Sensuva Ultra Stimulating ON Insane Butter Rum, 125 ml

  Ypatinga kaina 26,95 € Kaina 30,95 €
per puslapį