Šildantys

Šildantys lubrikantai gali akimirksniu įkaitinti miegamojo temperatūrą, sužadinti aistrą, jie padeda pajusti intensyvesnius pojūčius. Papildoma lubrikacija ir stimuliuojantis poveikis – šis duetas neliks neįvertintas. Elektroninėje parduotuvėje Cupid.lt platus šildančių lubrikantų gamintojų ir įvairios talpos pakuočių asortimentas.

Kodėl reikėtų rinktis šildantį lubrikantą?

Dažniausiai lubrikantas, stovintis miegamojo staliuko stalčiuje, yra šiek tiek vėsesnis nei kūno temperatūra, todėl gali sukelti nemalonų jausmą jį užtepant ant jautriausių kūno vietų. Šis „šaltas dušas“ gali sukelti laikiną kapiliarų susitraukimą, sulėtinti kraujotaką į nervines galūnėles, todėl sulėtina ir patį procesą link susijaudinimo. Lubrikantą, ypač vandens pagrindo, šildyti tarp delnų nėra veiksminga, nes jo formulė suyra, o rankos sugeria didelę dalį produkto. Tad norintiems šilumos, šildantis lubrikantas tikrai patiks. Tačiau kodėl gi dar verta pagalvoti apie šildantį lubrikantą?

 • Suaktyvina kraujotaką. Šildantis efektas suaktyvina kraujotaką ir padeda kraujui greičiau priplūsti į erogenines zonas.
 • Padidina susijaudinimą. Suaktyvinta kraujotaka į tokias erogenines zonas, kaip klitoris, vaginos sienelės, varpa ir kt. padaro juos jautresnius prisilietimams, o tai padidina patiriamą susijaudinimą.
 • Padeda patirti intensyvesnį orgazmą. Greitesnis susijaudinimas, padidėjęs jautrumas – tai tiesiausias kelias į intensyvesnį ir malonesnį orgazmą.
 • Paįvairina meilės žaidimus. Galų gale, toks nekaltas dalykas, kaip šildantis lubrikantas, gali tiesiog paįvairinti meilės žaidimų rutiną.

Dar keli patarimai prieš išbandant šildančius lubrikantus

Tinka ne visiems. Dažniausiai šildančių lubrikantų sudėtyje yra tokių ingredientų, kaip glicerolis ar glicerinas. Šios medžiagos gali netikti, jei jūsų erogeninių zonų oda yra itin jautri. Cupid.lt asortimente rasite šildančių lubrikantų ir be šių veikliųjų medžiagų.

Išmėginkite šildantį lubrikantą vandens pagrindu. Jei nesate išbandę jokio šildantį efektą turinčio lubrikanto, patariama pirmiausia rinktis šildantį lubrikantą vandens pagrindu. Jei kas eitųsi ne pagal planą ar atsirastų alerginė reakcija, vandens pagrindo lubrikantą daug greičiau nei silikono ar aliejaus pagrindo lubrikantus nuplautumėte vandeniu.

Skaitykite lubrikanto sudėtį. Šildantį efektą gali sukelti ir tokios veikliosios medžiagos kaip kapsaicinas, cinamonas, įvairių pipirų ekstraktai ir pan., tad jei esate kuriam nors ingredientui alergiškas, geriau rinktis produktą su alternatyviomis šildančiomis medžiagomis.

Išbandykite lubrikantą mažiau jautriose vietose. Visuomet net ir paprasčiausią lubrikantą prieš tepant ant erogeninių zonų rekomenduojama išbandyti vidinėje riešo pusėje. Taip įsitikinsite, kad produktas nesukelia jums alergijų.

Pakuotės talpa. Cupid.lt kataloge savo patogumui rasite įvairių dydžių pakuočių šildančių lubrikantų. Galite rinktis pakuotes nuo 50 ml iki 300 ml. Mažesnės talpos pakuotės puikiai tiks norint išbandyti produktą ar pasiimant jį į kelionę, didesnės – ekonomiškas variantas, padedantis sutaupyti.

Šildantys lubrikantai puikiai tinka poros ir solo žaidimams, taip pat su sekso žaislais. Tik reikėtų atsiminti taisyklę – jei lubrikantas yra silikono pagrindo, tuomet jis netinka su silikoniniais sekso žaislais. Šildantys lubrikantai gali suteikti malonius potyrius ir analinio sekso metu.

Skaityti daugiau
Mažiau

3 prekės

Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Stimuliuojantis lubrikantas Sensuva Insane Original, 125 ml

  Ypatinga kaina 26,95 € Kaina 30,95 €
 2. Stimuliuojantis lubrikantas Sensuva Insane Butter Rum, 125 ml

  Ypatinga kaina 26,95 € Kaina 30,95 €
 3. Šildantis vandens pagrindo lubrikantas Stimul8 Warming, 125 ml

  Ypatinga kaina 9,95 € Kaina 14,95 €
per puslapį