Intymi kosmetika

Intymiame gyvenime dažnai pradeda stigti naujovių, kuomet seksualiniai pojūčiai nusistovi, tampa rutina, o tai lemia, kad stimuliacija nebejaudina taip, kaip anksčiau. Meilės žaidimus paįvairinti galima dviem pagrindiniais būdais – įtraukti į juos sekso žaisliukus arba padidinti stimuliaciją intymia kosmetika. Intymi kosmetika internetu yra greitas būdas į miegamąjį vėl sugrąžinti aštrų nuotykių bei erotikos prieskonį. Dėl didelio asortimento elektroninėje parduotuvėje Cupid.lt rasite kosmetikos, skirtos ne tik moterims, tačiau ir vyrams. Didelė gausa pasaulyje žinomų prekių ženklų užtikrina aukščiausią produktų kokybę ir veiksmingumą. Pabandykite ir įsitikinkite patys!

Kosmetika moterims

Intymią kosmetiką reikėtų skirstyti į du pagrindinius tipus – tai moterims ir vyrams skirtos priemonės. Asortimente, kuris skirtas dailiosios lytiems atstovėms, siūloma išmėginti tokias intymios kosmetikos rūšis: stimuliuojanti, vaginą siaurinanti. Stimuliuojanti intymi kosmetika moterims pasižymi tuo, jog savo sudėtyje turi specialių ingredientų, kurie suaktyvina kraujotaką į intymias vieteles ir šios tampa kur kas jautresnės kiekvienam prisilietimui ir kitai stimuliacijai. Specialiai klitoriui skirtos priemonės labiausiai tinka toms, kurios intymių sesijų metu patiria klitorinį orgazmą.

Vaginą siaurinanti kosmetika – geliai ir kremai – kompaktiškose pakuotėse stangrina vaginos audinius. Pavyzdžiui, kai kurių priemonių sudėtyje tai padaryti padeda taninai, raudonieji dumbliai. Lengvos tekstūros kremai ir geliai suaktyvina kraujotaką į vaginos sieneles ir šios ima stangrėti. Kuo stangresni vaginos audiniai, tuo didesnį malonumą gali pajusti tiek moteris, tiek jos partneris. Intensyvesni pojūčiai – garantuoti!

Skirta specialiai vyrams

Pagerinti intymųjį gyvenimą gali padėti ir intymi kosmetika internetu, skirta išskirtinai stipriosios lyties atstovams. Mūsų elektroniniame kataloge rasite priemones, kurios:

 • nutolina ejakuliaciją,
 • stiprina erekciją.

Ne paslaptis, kad kartais miegamajame vyrai patiria priešlaikinę ejakuliaciją – kuomet jie pasiekia didžiausią malonumą kur kas greičiau nei jų antrosios pusės. Skirtingais gyvenimo periodais su šia problema susiduria 1 iš 3 vyrų. Tai ne tik neleidžia patirti pasitenkinimo sekso partneriui ar partnerei, tačiau taip pat turi įtakos pasitikėjimui savimi.

Taigi, ejakuliaciją nutolinanti intymi kosmetika veikia paprastu principu: ji sumažina varpos jautrumą dėl labai lengvo anestetinio poveikio. Dėl sumažėjusio jautrumo lytinis aktas trunka ilgiau nei įprastai, todėl tai padeda efektyviai kovoti su priešlaikinės ejakuliacijos problema. Didelis pasitikėjimas savimi miegamajame itin svarbus lytinių santykių pasitenkinimui, savivertei ir gerai vyro psichologinei būklei.

Kita problema, su kuria susiduria stiprioji lytis – susilpnėjusi erekcija. Ši gali ištikti dėl įvairiausių fiziologinių bei psichologinių priežasčių, tačiau problemą taip pat galima išspręsti pasitelkus intymią kosmetiką vyrams. Erekciją stiprinantys kremai ir geliai skatina, gerina kraujotaką į varpą, todėl ši tampa stipresne. Be to, ji ilgiau išlieka tokioje padėtyje nei įprastai.

Universali intymi kosmetika

Elektroninėje parduotuvėje rasite ir universalios kosmetikos, kurią galima naudoti ir vyrams, ir moterims bei poroje. Tai yra:

 • priemonės oraliniam seksui,
 • kosmetika analiniam seksui,
 • masažui skirti aliejai ir žvakės,
 • feromonai,
 • vonios malonumams skirti produktai,
 • skutimosi priemonės,
 • sekso žaislų valikliai.

Analiniam seksui skirta kosmetika veikia atpalaiduojančiai: dėl sudėtyje esančių specialių ingredientų, analiniai kremai ir geliai atpalaiduoja raumenis, esančius analinėje angoje, tačiau visiškai jautrumo nesumažina. Taigi, pojūčiais galima mėgautis pilnavertiškai. Kai kurios priemonės turi ir drėkinančių savybių, kurios užtikrina didesnį malonumą.

Produktai, skirti oraliniam seksui, suteiks galimybę panirti į skonių įvairovę. Vaisių, šokolado ir kiti egzotiški skoniai – visus juos galėsite išragauti suteikdami antrajai pusei svaiginantį oralinį malonumą.

Jeigu ieškote preliudijai skirtų idėjų, siūlome masažinius aliejus bei žvakes. Ši intymi kosmetika taip pat pasižymi įvairiais kvapais, skoniais. Slidi tekstūra leis pirštais ir delnais išglostyti visą mylimosios arba mylimojo kūną!

Su feromonais bei vonios malonumams skirtais produktais galite vilioti – trauką didinantis kvapas arba bendrų maudynių sesija nuteiks išties erotiškai. Kaip visa tai baigsis, priklausys tik nuo jūsų norų ir troškimų!

Ne ką mažiau svarbios ir skutimosi priemonės. Juk norite antrąją pusę nustebinti glotnia, švelnia, šilkine oda, kai jo ar jos pirštai prisilies prie jūsų nuogo kūno? Galiausiai, svarbu nepamiršti naudoti ir sekso žaislų valiklius, jeigu į meilės žaidimus įtraukiate ir šiuos. Taip užtikrinsite higieną ir nesukelsite rizikos pakenkti savo ar partnerio (-ės) sveikatai.

Intymi kosmetika – tai galimybė lengvai ir greitai patirti didesnį malonumą. Pasiklydote gausoje ir nebežinote, kas geriausiai tiktų jums? Skambinkite arba rašykite elektroninį laišką mums ir mes padėsime išsirinkti!

Skaityti daugiau
Mažiau

108 prekės

Puslapis
per puslapį
Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Masažo aliejus Shots Lubes & Liquids Natural Pleasure Vegan

  Ypatinga kaina 14,95 € Kaina 25,95 €
 2. Žaislų valiklis Shots Lubes & Liquids Natural Pleasure, 150 ml

  Ypatinga kaina 11,95 € Kaina 19,95 €
 3. Žaislų valiklis Wicked Cleene, 120 ml

  Ypatinga kaina 12,95 € Kaina 19,95 €
 4. Stimuliuojantis klitorio gelis Wicked Awaken, 8,6 ml

  Ypatinga kaina 19,95 € Kaina 30,95 €
 5. Masažo ir masturbacijos kremas Wicked Creme, 120 ml

  Ypatinga kaina 15,95 € Kaina 23,95 €
 6. Masažo kremas Swiss Navy Desire with Levander, 150 ml

  Ypatinga kaina 20,95 € Kaina 28,95 €
 7. Žaislų valiklis Swiss Navy Desire, 89 ml

  Ypatinga kaina 14,95 € Kaina 25,95 €
 8. Stimuliuojantis kremas klitoriui Swiss Navy Desire, 59 ml

  Ypatinga kaina 29,95 € Kaina 43,95 €
 9. Žaislų valiklis EasyGlide Toy Cleaner, 150 ml

  Ypatinga kaina 6,45 € Kaina 11,95 €
 10. Stimuliuojantis gelis klitoriui Touche Clitoris Gel Female, 50 ml

  Ypatinga kaina 16,95 € Kaina 26,95 €
 11. Stimuliuojantis gelis klitoriui Touche Clitoris Gel, 50 ml

  Ypatinga kaina 16,95 € Kaina 27,95 €
 12. Analinis kremas Touche Anal Ease, 20 ml

  Ypatinga kaina 7,45 € Kaina 12,95 €
 13. Stimuliuojantis gelis peniui Swiss Navy Max Size, 150 ml

  Ypatinga kaina 38,95 € Kaina 52,95 €
 14. Vaginą stangrinantis gelis Sensuva VIViFY, 50 ml

  Ypatinga kaina 17,95 € Kaina 28,95 €
 15. Ejakuliaciją nutolinantis gelis Sensuva ON Bold, 29 ml

  Ypatinga kaina 14,95 € Kaina 21,95 €
 16. Kremas oraliniam seksui Sensuva Licolicious Salted Caramel, 50 ml

  Ypatinga kaina 14,95 € Kaina 25,95 €
 17. Masažo gelis vyrams Sensuva Handipop Strawberry, 125 ml

  Ypatinga kaina 14,95 € Kaina 25,95 €

108 prekės

Puslapis
per puslapį
Nustatyti mažėjančia kryptimi