Intymi kosmetika

Intymiame gyvenime dažnai pradeda stigti naujovių, kuomet seksualiniai pojūčiai nusistovi, tampa rutina, o tai lemia, kad stimuliacija nebejaudina taip, kaip anksčiau. Meilės žaidimus paįvairinti galima dviem pagrindiniais būdais – įtraukti į juos sekso žaisliukus arba padidinti stimuliaciją intymia kosmetika. Intymi kosmetika internetu yra greitas būdas į miegamąjį vėl sugrąžinti aštrų nuotykių bei erotikos prieskonį. Dėl didelio asortimento elektroninėje parduotuvėje Cupid.lt rasite kosmetikos, skirtos ne tik moterims, tačiau ir vyrams. Didelė gausa pasaulyje žinomų prekių ženklų užtikrina aukščiausią produktų kokybę ir veiksmingumą. Pabandykite ir įsitikinkite patys!

Kosmetika moterims

Intymią kosmetiką reikėtų skirstyti į du pagrindinius tipus – tai moterims ir vyrams skirtos priemonės. Asortimente, kuris skirtas dailiosios lytiems atstovėms, siūloma išmėginti tokias intymios kosmetikos rūšis: stimuliuojanti, vaginą siaurinanti. Stimuliuojanti intymi kosmetika moterims pasižymi tuo, jog savo sudėtyje turi specialių ingredientų, kurie suaktyvina kraujotaką į intymias vieteles ir šios tampa kur kas jautresnės kiekvienam prisilietimui ir kitai stimuliacijai. Specialiai klitoriui skirtos priemonės labiausiai tinka toms, kurios intymių sesijų metu patiria klitorinį orgazmą.

Vaginą siaurinanti kosmetika – geliai ir kremai – kompaktiškose pakuotėse stangrina vaginos audinius. Pavyzdžiui, kai kurių priemonių sudėtyje tai padaryti padeda taninai, raudonieji dumbliai. Lengvos tekstūros kremai ir geliai suaktyvina kraujotaką į vaginos sieneles ir šios ima stangrėti. Kuo stangresni vaginos audiniai, tuo didesnį malonumą gali pajusti tiek moteris, tiek jos partneris. Intensyvesni pojūčiai – garantuoti!

Skirta specialiai vyrams

Pagerinti intymųjį gyvenimą gali padėti ir intymi kosmetika internetu, skirta išskirtinai stipriosios lyties atstovams. Mūsų elektroniniame kataloge rasite priemones, kurios:

 • nutolina ejakuliaciją,
 • stiprina erekciją.

Ne paslaptis, kad kartais miegamajame vyrai patiria priešlaikinę ejakuliaciją – kuomet jie pasiekia didžiausią malonumą kur kas greičiau nei jų antrosios pusės. Skirtingais gyvenimo periodais su šia problema susiduria 1 iš 3 vyrų. Tai ne tik neleidžia patirti pasitenkinimo sekso partneriui ar partnerei, tačiau taip pat turi įtakos pasitikėjimui savimi.

Taigi, ejakuliaciją nutolinanti intymi kosmetika veikia paprastu principu: ji sumažina varpos jautrumą dėl labai lengvo anestetinio poveikio. Dėl sumažėjusio jautrumo lytinis aktas trunka ilgiau nei įprastai, todėl tai padeda efektyviai kovoti su priešlaikinės ejakuliacijos problema. Didelis pasitikėjimas savimi miegamajame itin svarbus lytinių santykių pasitenkinimui, savivertei ir gerai vyro psichologinei būklei.

Kita problema, su kuria susiduria stiprioji lytis – susilpnėjusi erekcija. Ši gali ištikti dėl įvairiausių fiziologinių bei psichologinių priežasčių, tačiau problemą taip pat galima išspręsti pasitelkus intymią kosmetiką vyrams. Erekciją stiprinantys kremai ir geliai skatina, gerina kraujotaką į varpą, todėl ši tampa stipresne. Be to, ji ilgiau išlieka tokioje padėtyje nei įprastai.

Universali intymi kosmetika

Elektroninėje parduotuvėje rasite ir universalios kosmetikos, kurią galima naudoti ir vyrams, ir moterims bei poroje. Tai yra:

 • priemonės oraliniam seksui,
 • kosmetika analiniam seksui,
 • masažui skirti aliejai ir žvakės,
 • feromonai,
 • vonios malonumams skirti produktai,
 • skutimosi priemonės,
 • sekso žaislų valikliai.

Analiniam seksui skirta kosmetika veikia atpalaiduojančiai: dėl sudėtyje esančių specialių ingredientų, analiniai kremai ir geliai atpalaiduoja raumenis, esančius analinėje angoje, tačiau visiškai jautrumo nesumažina. Taigi, pojūčiais galima mėgautis pilnavertiškai. Kai kurios priemonės turi ir drėkinančių savybių, kurios užtikrina didesnį malonumą.

Produktai, skirti oraliniam seksui, suteiks galimybę panirti į skonių įvairovę. Vaisių, šokolado ir kiti egzotiški skoniai – visus juos galėsite išragauti suteikdami antrajai pusei svaiginantį oralinį malonumą.

Jeigu ieškote preliudijai skirtų idėjų, siūlome masažinius aliejus bei žvakes. Ši intymi kosmetika taip pat pasižymi įvairiais kvapais, skoniais. Slidi tekstūra leis pirštais ir delnais išglostyti visą mylimosios arba mylimojo kūną!

Su feromonais bei vonios malonumams skirtais produktais galite vilioti – trauką didinantis kvapas arba bendrų maudynių sesija nuteiks išties erotiškai. Kaip visa tai baigsis, priklausys tik nuo jūsų norų ir troškimų!

Ne ką mažiau svarbios ir skutimosi priemonės. Juk norite antrąją pusę nustebinti glotnia, švelnia, šilkine oda, kai jo ar jos pirštai prisilies prie jūsų nuogo kūno? Galiausiai, svarbu nepamiršti naudoti ir sekso žaislų valiklius, jeigu į meilės žaidimus įtraukiate ir šiuos. Taip užtikrinsite higieną ir nesukelsite rizikos pakenkti savo ar partnerio (-ės) sveikatai.

Intymi kosmetika – tai galimybė lengvai ir greitai patirti didesnį malonumą. Pasiklydote gausoje ir nebežinote, kas geriausiai tiktų jums? Skambinkite arba rašykite elektroninį laišką mums ir mes padėsime išsirinkti!

Skaityti daugiau
Mažiau

133 prekės

Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Skaidrios menstruacinės taurelės Satisfyer Feel Good, 2 vnt.

  Ypatinga kaina 14,95 € Kaina 25,95 €
 2. Masažo aliejus Stimul8 Relax, 125 ml

  Ypatinga kaina 9,45 € Kaina 15,95 €
 3. Masažo aliejus Boo Neutral, 150 ml

  Ypatinga kaina 6,45 € Kaina 10,95 €
 4. Kremas oraliniam seksui Sensuva Licolicious Cotton Candy, 50 ml

  Ypatinga kaina 14,95 € Kaina 21,95 €
 5. Drėkinantis gelis Intome Vaginal Hydrating, 30 ml

  Ypatinga kaina 12,95 € Kaina 21,95 €
 6. Purškalas oraliniam seksui Sensuva Deeply Love You Spearmint, 30 ml

  Ypatinga kaina 14,95 € Kaina 24,95 €
 7. Purškalas oraliniam seksui Sensuva Deeply Love You Chocolate Mint, 30 ml

  Ypatinga kaina 14,95 € Kaina 22,95 €
 8. Stimuliuojantis kremas klitoriui Swiss Navy Desire, 59 ml

  Ypatinga kaina 29,95 € Kaina 40,95 €
 9. Ejakuliaciją nutolinantis purškalas Intome Marathon, 15 ml

  Ypatinga kaina 14,95 € Kaina 25,95 €
 10. Ejakuliaciją nutolinantis gelis Sensuva ON Bold, 29 ml

  Ypatinga kaina 14,95 € Kaina 20,95 €
 11. Vaginą stangrinantis gelis Sensuva VIViFY, 50 ml

  Ypatinga kaina 17,95 € Kaina 30,95 €
 12. Masažo losjonas su feromonais Sensuva PROVOCatife, 120 ml

  Ypatinga kaina 18,95 € Kaina 32,95 €
 13. Šildantis gelis Sensuva Sizzle Lips Blueberry Ice Pop, 125 ml

  Ypatinga kaina 14,95 € Kaina 21,95 €
 14. Šildantis gelis Sensuva Sizzle Lips Strawberry, 125 ml

  Ypatinga kaina 14,95 € Kaina 24,95 €
 15. Purškalas oraliniam seksui Sensuva Deeply Love You Cinnamon, 30 ml

  Ypatinga kaina 14,95 € Kaina 22,95 €
 16. Stimuliuojantis analinis gelis Sensuva Tush Tingle, 59 ml

  Ypatinga kaina 15,95 € Kaina 22,95 €
 17. Stimuliuojantis gelis Swiss Navy Sensual Arousal, 10 ml

  Ypatinga kaina 5,45 € Kaina 7,45 €
 18. Stimuliuojantis gelis klitoriui Touche Clitoris Gel, 50 ml

  Ypatinga kaina 16,95 € Kaina 28,95 €
per puslapį