Sekso prekės vyrams

Solo žaidimų metu seksualinis pasitenkinimas gali sumažinti stresą, įtampą. Poroje intymus laikas kartu padeda dar labiau suartėti, pažinti vienas kitą, dovanoti ir tuo pat metu gauti. Tam, kad ši graži patirtis taptų dar labiau jaudinančia ir patenkinančia, elektroninėje parduotuvėje esančios Cupid.lt sekso prekės yra sukurtos ne tik išskirtinai moterims: savo liniją čia ras ir vyriškosios lyties atstovai. Platus asortimentas, kuriame gausu priemonių sustiprinti stimuliaciją bei malonumą, yra skirtas kiekvienam, siekiančiam pagerinti savo intymaus gyvenimo kokybę.

Masturbatoriai – aukščiausio lygio palaimai

Masturbatorius – tai itin pikantiškas, išskirtinai vyrams skirtas sekso žaisliukas. Jis ypatingas tuo, jog tobulai atkuria saldžią įsiskverbimo patirtį dėl švelnių, glotnių ir realistiškumą suteikiančių gamybinių medžiagų. Cupid.lt asortimente rasite tikroviškus, vardinius, kompaktiškus, vibruojančius ir automatinius masturbatorius. Kiekvienas jų pasižymi skirtingomis ypatybėmis.

Tikroviški masturbatoriai – tai sekso prekės vyrams, kurios išsiskiria savo realistišku dizainu ir itin minkšta, švelnia TPE guma. Kiekvienas jų tobulai vizualiai atkartoja lūpas, lytines lūpas, analinę angą, todėl pasirinkti galima pagal individualius poreikius. Šių masturbatorių vidinės sienelės yra padengtos stimuliuojančia tekstūra – grioveliais, taškeliais – todėl tai suteikia papildomą stimuliaciją kiekvieno įsiskverbimo metu.

Vardiniai masturbatoriai puikiai tiks vyrams, kurie nori įsivaizduoti, jog malonumu dalinasi su žymiausiomis filmų suaugusiems žvaigždėmis, kadangi kiekvienas jų yra pagamintas pagal tikras žymių žvaigždžių anatomijas. Kompaktiški masturbatoriai ypatingi savo dydžiu – juos galite su savimi visur, kur bekeliautumėte.

Vibruojantys masturbatoriai išsiskiria tuo, kad ne tik pasižymi stimuliuojančia tekstūra, tačiau tuo pat metu apdovanoja varpą galingomis vibracijomis. Kai kurie jų turi į vidų įstatomą vibruojančią kulką, o kiti išskirtinio dizaino sekso žaisliukai turi dar galingesnius motorus, suteikiančius didelį skirtingų funkcijų pasirinkimą.

Galiausiai, Cupid.lt sekso prekės vyrams kategorijoje taip pat rasite automatinius masturbatorius. Šie viską padarys už jus – jums tereikės įskverbti varpą, paspausti mygtuką ir atsipalaiduoti!

Penio žiedai – žaidimams poroje

Penio žiedas – tai kompaktiško dydžio žaisliukas, kuris turi daugiau nei vieną paskirtį. Viena vertus, jis sueities metu vibracijomis stimuliuoja abu partnerius vienu metu, o kita vertus, užveržia varpą, todėl vyras gali džiaugtis tvirtesne, ilgiau trunkančia erekcija. Mūsų asortimente rasite tokius penio žiedus:

 • vibruojančius,
 • užveržiančius,
 • rinkinius,
 • sėklidėms.

Vibruojantys penio žiedai turi vieną ar net dvi kulkas, kurios skleidžia intensyvią vibraciją. Ši sueities metu atsiduria prie pat moters klitorio, tad prigludęs prie šios erogeninės vietos jis suteikia neapsakomą malonumą. Daugelis šių penio žiedų taip pat turi stimuliuojantį, taškeliais padengtą zoną, kuri papildomai masažuoja ją.

Varpą užveržiantys žiedai, užmauti erekcijos metu, padaro ją stipresne. Taip pat ji ilgiau išsilaiko – taigi, tai leis natūraliai ir be papildomų pastangų pratęsti malonumą. Rinkiniuose rasite skirtingų skersmenų žiedus, kuriuos galėsite užmauti visus iš karto arba po vieną.

Sėklidėms skirti žiedai gali būti užmaunami ant abiejų – varpos ir sėklidžių. Tai suteikia didelį malonumą vyrams.

Penio mova – apimčiai ir jos malonumui

Penio movos yra tokios sekso prekės vyrams, kurios gali natūraliai padidinti varpos apimtį, ją prailginti. Pas mus rasite:

 • didinančias,
 • stimuliuojančias,
 • vibruojančias,
 • rinkinius.

Didinančios movos prideda apimties ir ilgio varpai iš visų pusių, todėl dovanoja užpildančius įsiskverbimus. Svarbu paminėti, kad išorėje jos yra minkštos, glotnios, todėl pojūtis realistiškas, malonus. Stimuliuojanti mova yra padengta iškilia tekstūra, todėl suteikia papildomą stimuliaciją partnerei sueities metu. Jeigu jai patinka vibracija, tuomet siūlome rinktis vibruojančias movas.

Jeigu vienu metu norite įsigyti daugiau nei vieną movą, rekomenduojame įsigyti rinkinį. Su juo galėsite keisti movas nors ir kiekvieną dieną!

Penio pompos – didesnis pasididžiavimas

Penio pompos gali tam tikram laikui padidinti varpos apimtį dėl specialios vakuumo technologijos. Tai itin naudingas žaisliukas tiems, kurie patiria erekcijos sutrikimus ar negali pasiekti pilnos erekcijos. Siūlome:

 • rankines pompas,
 • automatines pompas.

Šios sekso prekės vyrams tarpusavyje skiriasi savo valdymu. Rankinę pompą valdysite specialia pompele, o automatinė pompa vakuumą sukurs pati – jums tereikės paspausti mygtuką.

Prezervatyvai – saugiam seksui

Apie prezervatyvus tikriausiai žino visi. Jie reikalingi tam, kad galėtumėte apsisaugoti nuo neplanuoto nėštumo bei lytiškai plintančių ligų. Elektroninėje parduotuvėje Cupid.lt rasite tokias jų rūšis:

 • klasikinius,
 • stimuliuojančius,
 • dideles pakuotes.

Mėgstate klasiką ir ji jums maloniausia? Tuomet rinkitės klasikinius prezervatyvus. Jeigu ieškote naujų potyrių ir norite, kad jūsų partnerė sueities metu pajustų papildomą stimuliaciją, rekomenduojame rinktis stimuliuojančius prezervatyvus. Šių paviršius yra padengtas taškeliais ir kitokia iškilia tekstūra.

Norintiems sutaupyti pinigų ir mėgstantiems ekonomiškus variantus puikiai tiks didelės pakuotės. Jose rasite 50 ar net 100 vnt. prezervatyvų!

Sekso prekės vyrams – tai didelis žingsnis arčiau tobulo pasitenkinimo. Eksperimentuokite vieni, su antrąja puse ir nebijokite susipažinti su naujovėmis. Įsileiskite jas į savo miegamąjį ir nustebsite patys!

Skaityti daugiau
Mažiau

Prekių 1-20132

per puslapį
Set Descending Direction
 1. Penio žiedas Performance Truck Tire

  Special Price 9,45 € Įprasta kaina 15,95 €
 2. Juodų penio žiedų rinkinys Performance Pure Premium VS1

  Special Price 6,95 € Įprasta kaina 12,95 €
 3. Penio žiedų rinkinys Stay Hard Beaded Cockrings

  Special Price 5,45 € Įprasta kaina 10,95 €
 4. Juodas penio žiedų rinkinys Stay Hard Beaded Cockrings

  Special Price 5,45 € Įprasta kaina 10,95 €
 5. Penio žiedas Stay Hard Chains

  Special Price 8,95 € Įprasta kaina 12,95 €
 6. Juodų penio žiedų rinkinys Stay Hard Nutz

  Special Price 5,45 € Įprasta kaina 8,95 €
 7. Vibruojantis penio žiedas Stay Hard Reusable 5 Function

  Special Price 10,95 € Įprasta kaina 16,95 €
 8. Mėlynas vibruojantis penio žiedas Stay Hard Tongue

  Special Price 18,95 € Įprasta kaina 27,95 €
 9. Vibruojantis penio žiedas Stay Hard Mega Bull

  Special Price 16,95 € Įprasta kaina 22,95 €
 10. Vibruojantis penio žiedas Stay Hard Super Clitifier

  Special Price 16,95 € Įprasta kaina 27,95 €
 11. Vibruojantis penio žiedas Performance Thunder Plus

  Special Price 41,95 € Įprasta kaina 66,95 €
 12. Mėlynas vibruojantis penio žiedas Stay Hard Tongue Cock Ring

  Special Price 14,95 € Įprasta kaina 21,95 €
 13. Vibruojantis penio žiedas Play with Me Double Play

  Special Price 14,95 € Įprasta kaina 21,95 €
 14. Vibruojantis penio žiedas Play with Me Couples Play

  Special Price 9,45 € Įprasta kaina 16,95 €
 15. Penio žiedų rinkinys Performance Pure Premium VS2

  Special Price 6,45 € Įprasta kaina 11,95 €
 16. Penio žiedų rinkinys Performance VS4 Cock Ring Set

  Special Price 7,45 € Įprasta kaina 9,95 €
 17. Mėlynų penio žiedų rinkinys Performance Pure Premium VS2

  Special Price 6,45 € Įprasta kaina 12,95 €
 18. Juodų penio žiedų rinkinys Performance Pure Premium VS2

  Special Price 6,45 € Įprasta kaina 9,45 €
 19. Mėlynų penio žiedų rinkinys Performance Pure Premium VS1

  Special Price 6,95 € Įprasta kaina 12,95 €
 20. Baltų penio žiedų rinkinys Performance Pure Premium VS1

  Special Price 6,95 € Įprasta kaina 10,95 €

Prekių 1-20132

per puslapį
Set Descending Direction