Vibruojantys kiaušinėliai

Kartais norisi tokių sekso žaisliukų, kuriuos galima saugiai ir ramiai naudoti namuose – tai vibratoriai, dildo, masturbatoriai ir kiti. Tačiau yra tokių erotinių žaislų, kurių stimuliacija galima mėgautis pasirinktinai tik namuose ar kitoje uždaroje patalpoje, arba vietose, kuriose nėra daug patogumų ir privatumo! Būtent tokį nuotykį gali sukurti kompaktiško dydžio, ergonomiško dizaino vibruojantis kiaušinėlis. Jis valdomas nuotoliniu pulteliu, todėl kontrolę galite turėti pati arba perduoti partneriui – tai intriguojanti, mažytė jūsų paslaptis. Norite pradėti žaidimą? Išsirinkite labiausiai patikusį kiaušinėlį ir pirmyn!

Skirtingi vibruojančių kiaušinėlių dizainai ir funkcijos

Nors vibruojantys kiaušinėliai vieni į kitus pakankamai panašūs, vis dėlto jie šiek tiek skiriasi savo dizainais, funkcijomis. Galite rinktis sodrų, solidų, juodos spalvos kiaušinėlį arba raudono aukso atspalvio erotinę prekę. Norintiems ryškesnių tonų savo intymių aksesuarų kolekcijoje, rekomenduojame rinktis rožinės, violetinės spalvos žaisliukus.

Daugelis vibruojančių kiaušinėlių mūsų elektroninėje parduotuvėje turi net 10 vibracijos programų – šis platus pasirinkimas reiškia, jog galėsite pasirinkti tokį ritmą, kuris labiausiai jus jaudina. Svarbu pažymėti, kad kiaušinėlių dizainas yra itin diskretiškas – jie visi turi kilpelę patogiam ištraukimui, o kompaktiškas dydis ir forma labiau primena pakabuką nei erotinį žaisliuką.

Saugios kūnui medžiagos

Mūsų elektroninėje parduotuvėje esantys vibruojantys kiaušinėliai yra pagaminti iš ABS plastiko arba silikono. Pirmoji medžiaga – ABS plastikas – yra itin plačiai naudojamas erotinių prekių gamyboje, kadangi gali būti lengvai padengiamas įvairiais metalais ir polimerais. Tai leidžia išpildyti įvairiausias sekso žaislų dizaino idėjas. Šis plastikas yra: bekvapis, neturi minkštiklių (ftalatų), laidus vibracijai, lengvai suderinamas su oda, lengvai valomas, higieniškas.

Iš medicininio silikono, kuris yra pripažintas medikų kaip visiškai saugus kūnui, gaminami žaislai pasižymi ypatingu glotnumu, švelnumu ir dar keletu svarbių savybių. Jis yra: antialergiškas, lengvai valomas, higieniškas, bekvapis, neturi minkštiklių (ftalatų), nežalingas aplinkai, puikiai prisitaiko prie kūno temperatūros. Taigi, vibruojančius kiaušinėlius galite naudoti drąsiai ir užtikrintai.

Kiaušinėlio universalumas

Ko gero didžiausias išskirtinumas, kuriuo pasižymi vibruojantys kiaušinėliai, tai jų valdymas nuotoliniu valdymo pulteliu. Verta paminėti, kad pultelis, kaip ir pats žaisliukas, yra kompaktiško dydžio, ergonomiško dizaino, todėl jį nesunku visur ir visuomet turėti su savimi. Kai kurie pulteliai veikia net iki 20 m atstumo, todėl žaisdami su juo viešumoje niekam nesukelsite jokio įtarimo. Mėgaukitės slaptumu romantiškų vakarienių metu!

Taip pat vibruojantis kiaušinėlis gali būti naudojamas ne tik vidinei stimuliacijai jį įskverbiant į vaginą, tačiau jis puikus žaisliukas ir išorinei stimuliacijai. Nors ir mažas, tačiau stipriomis vibracijomis juo galima jaudinti klitorį, spenelius, varpos galvutę ir bet kurią kitą erogeninę zoną. Tai puikus žaidimų partneris preliudijos metu arba jį gali drąsiai rinktis moterys, kurios nėra bandžiusios įskverbiamų sekso žaislų – mažas skersmuo ir dydis padarys malonų pirmą įspūdį.

Dar daugiau kiaušinėlio ypatybių

Vibruojantys kiaušinėliai, esantys mūsų elektroninėje parduotuvėje, pasižymi skirtingomis ypatybėmis ir charakteristikomis. Visą informaciją pateikiame kuo išsamiau, kad jums būtų kuo lengviau išsirinkti. Asortimente esantys kiaušinėliai gali būti atsparūs vandeniui, įkraunami USB jungtimi, tyliai veikiantys.

Atsparumas vandeniui reiškia, jog intymiais žaidimais galėsite mėgautis vonioje, duše ar net baseine – įsivaizduokite, kaip tai praplečia jūsų galimybes ir paįvairina seksualinę patirtį! Įkraunami magnetine arba paprasta USB jungtimi žaisliukai užtikrins, jog nereikės jaudintis dėl ne laiku pasibaigusių elementų, o tylus veikimas – diskretiškumą.

Kiaušinėlis – išties unikalus sekso žaisliukas. Jis kompaktiškas, dailaus dizaino, ergonomiškas. Jį lengva nešiotis su savimi, o jo išvaizda nei kiek neprimena erotinės prekės. Būtent dėl to, galėsite jį turėti bet kuriame pasimatysime (kad ir kur jis vyktų) ir išlikti nepastebėti. Nebent, žinoma, įtarimų sukels jūsų antrosios pusės balsas, dusliai sklindantis iš malonumo.

Vibruojantys kiaušinėliai – tai dar ne viskas, ką mes galime pasiūlyti. Pas mus rasite didelę kolekciją įvairiausių sekso žaislų. Tai vibratoriai, penio movos, penio pompos, masturbatoriai, intymi kosmetika, prezervatyvai, lubrikantai. Vienoje parduotuvėje rasite viską, ko tik gali prireikti aukščiausio lygio palaimai pasiekti. Jie gali padėti net tada, kai jos pasiekti visai nepavyksta.

Išmėginkite skirtingus žaisliukus, eksperimentuokite ir rasite būdą, priemonę, kuri labiausiai jus jaudina. Tai neabejotinai pakels jūsų intymaus gyvenimo kokybę!

Skaityti daugiau
Mažiau

8 prekės

per puslapį
Nustatyti mažėjančia kryptimi
 1. Vibruojantis kiaušinėlis Rosy Gold Vibrating Egg

  Ypatinga kaina 31,95 € Kaina 48,95 €
 2. Easytoys Remote Control Vibrating Egg - Green

  Ypatinga kaina 24,95 € Kaina 40,95 €
 3. Vibruojantis kiaušinėlis Exposed The Darcy

  Ypatinga kaina 27,95 € Kaina 42,95 €
 4. Vibruojantis kiaušinėlis Dream Toys Love Egg

  Ypatinga kaina 23,95 € Kaina 34,95 €
 5. Juodas vibruojantis kiaušinėlis EasyToys Vibrating Egg Remote

  Ypatinga kaina 24,95 € Kaina 34,95 €
 6. Vibruojantis kiaušinėlis Dream Toys Remote Dusky Pleaser

  Ypatinga kaina 31,95 € Kaina 40,95 €
 7. Violetinis vibruojantis kiaušinėlis EasyToys Vibrating Egg Remote

  Ypatinga kaina 24,95 € Kaina 37,95 €
 8. Rožinis vibruojantis kiaušinėlis EasyToys Vibrating Egg Remote

  Ypatinga kaina 24,95 € Kaina 35,95 €

8 prekės

per puslapį
Nustatyti mažėjančia kryptimi